Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема към insightflowнови [re: insightflow]  
Автормopaвo_лилaвo (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 11:42



а какво ядеш? Сигурна ли си че всичко можеш да контролираш? Съмнявам се , ако не си го произвеждаш сама. В днешните храни има толкова много неестествени подобрители на вкуса, които са маскирани. Ако няма какво да споделиш за диетата на Дюкан, просто не ти е тук мястото. Извинявай, ако съм груба.



Тема Re: към insightflowнови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор martinav ()
Публикувано22.04.08 11:42



Аз съм запозната много добре с аспартама още от преди да започна режима , мopaвo_лилaвo много добре го каза . По тая логика аз не трябва да ям и пия толкова продукти които са на пазара . А кафето според теб не е ли вредно ???



Тема Re: към insightflowнови [re: мopaвo_лилaвo]  
Авторбeбa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 11:45



е, айде стига де! не искам да съм груба, но това не е ли тема за Дюкан?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: insightflow]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано22.04.08 11:57



Привет на всички, моето мнение, е че има толкова боклуци в нещата, които се ядат ежедневно, че надали 1/2 кока-кола ще навреди повече от 1 вафла например, в която има хиляди Е-та


Все едно, аз реших да ви се похваля за моите успехи, тъй като знам от опит, че успехите на другите могат да мотивират някой и на някой може да му трябва много, много малко помощ, за да вземе решение да се оттърве от излишните и така пречещи му наднормени килограми...
Убедена съм също така, че сред четящите има не само жени, ама нали ги знаете мъжете какви са - не смеят да си признаят, че имат проблем с нещо
Въпреки това изпращам цялата си позитивна енергия на всички четящи, пишещи и не толкова пишещи...
Та да започна обобщените резултати при мен:
Започнах режима на 10 март с тегло 69 кг., височина 167 см., дълъг ударен период (10-11 дни поради липса на информация какво може да се хапва във втори етап - тогава за мое щастие ми пристигна книжката на Дюки). В момента съм между 59-60 кг, т.е. спад с 10-ина килограма. Разбира се съм ненаситна, както повечето от нас и целта ми се промени във времето, идеята ми е да достигна 54-55 кг, като калкулатора на Дюкан показа мисля 57 или 58 кг. аз обаче се чуствам много добре, нямам никакви странични ефекти, слава Богу , надявам се и така да продължава...
Всяка сутрин хапвам задължително по 2 лъжици овесени трици и си запазвам правото вечерта да си направя палачинка, за да не превишавам количеството, посочено от Дюкан
Мерките също са ми намалели, макар да не е точно така, както ми се иска...
Свалила съм повечко в талията и дупето, а аз много искам бедрата да ми отслабнат. Там съм свалила около 2-2,5 см, ама ми се иска поне 2 пъти по толкова . Не че някога съм имала слаби бедра, ама то затова толкова го искам.
Знаете ли, имам нужда от съвет...
В книжката Дюки пише "...вариант на 2/7 е 2/0, тоест два дни чисти протеини седмично и пет дни нормално хранене, но без прекаляване. Този режим и този ритъм подхождат най-добре на жени с целулит, които често са слаби в горната част на тялото - бюст, лице, и са много закръглени в ханша и бедрата. Ритъмът 2/0 позволява, особено ако се съчетае с локални манипулации (мезотерапия), да се получат най-добри локални резултати, като се щади горната част на тялото..."

Та, чудя се ако прилагам това дали ще продължавам да свалям (имам още 4-5 кг) и дали наистина ще е в ханша и бедрата? Някой пробвал ли го е, за да каже как са нещата?
Пожелавам Ви много усмихнат и слънчев ден

П.С. Ще си сменя линийката сега, ама чак утре ще е актуализирана

Редактирано от deskata_meskata на 22.04.08 11:58.



Тема Re: към insightflowнови [re: insightflow]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано22.04.08 12:06



ех, безгршната....
тя е пушела, макар и скоро отказала цигарите. Но те не водеха ли до рак. Още повече вредят и на нас непушачите. Пиивала. Леле, доколкото си спомням алкохола водеше до цироза на черния дроб.



Тема Re: към insightflowнови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано22.04.08 12:18



хей, момичета, не се палете за някакви щуротии


Аз затова ви написах толкова дълго писъмце, да се разсеете малко.
Нали сме решили да спазваме режима, защо се ядосвате на странични хора с различно мнение.
Всеки има право да си каже болката, нека...ама що се връзвате...
Всеки да си говори каквото иска, решили сме, че ще сме хубави и слабички и здравички, давайте напред, пък после ще се радваме на успехите си, от там идва повече позитивна енергия, отколкото от разни коментари...
Мораво лилаво, не се нервирай наистина...пък и няма как да се избегнат отровите в днешното ежедневие, камо ли пък разните му лоши коментари в тая посока
Целувки за всички, дано сте се успокоили малко


Редактирано от deskata_meskata на 22.04.08 12:22.



Тема Re: към insightflowнови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано22.04.08 12:20



Именно по диетата на Дюкан коментирам - според това, което чета в темата.
И аз се извинявам, че съм ви обърнала внимание да не консумирате нещо, което може да е вредно за вас. Вече разбирам, че ви е изключително трудно да се въздържите от кока-кола.





Тема Re: към insightflowнови [re: martinav]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано22.04.08 12:25



Да, кафето е вредно и това ми е единственото прегрешение при строгия режим, който спазвам.
И все пак кафето не е химия.



Тема Моля за извинение,нови [re: deskata_meskata]  
Автор мopaвo_лилaвo (друго аз)
Публикувано22.04.08 12:33



че избухнах. Благодаря ти deskata_meskata, че се намеси. Наистина позитивното ни отношение е това, което ни движи напред и ни кара да се чувстваме добре.



Тема Re: Моля за извинение,нови [re: мopaвo_лилaвo]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.04.08 12:48



Ухаааа, в нашата тема кипи живот!

Ама голям кипеж, да не търкам загоряло после!

Няма лошо да се изкаже и страничен човек в темата. Вероятно почти всеки, който търси нещо за критикуване, ще го намери. Ний пък си знаем нашето и така. Аз не бих отишла в съседна тема да проповядвам Дюканската кауза, съветвам и вас (всеки си решава) да се въздържате.

Целувки от мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.