Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:20 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Joja91]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано06.05.08 11:41



Добре дошла на Жожа91. Давай смело.

За триците и аз да се изкажа - точно като Птицата. Желателно е да са до обяд. Иначе може на два приема.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
АвторJoja91 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 12:55



Благодаря на Dorchester за вниманието. Нека има повече такива активни и добронамерени дами! Какъв е твоят личен резултат?
Има ли дами на моята възраст (53, менопауза) и как върви при тях началото. Ако са минали ударния период, какъв е
резултатът?

Втори ден съм на диетата и освен, че не ми е гладно и ми е по-леко се чувствам и по-ведра, имам енергия. Палачинката се получи!

Да питам, открили ли сте нискомаслено плодово кисело мляко, което става за ударния период? Аз купувам само Верея 0.1% и прясно Фитнес 0.1%.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Joja91]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано06.05.08 13:11



Няма такова плодово мляко в България. Нискомаслени има, но са със захар. Затова си слагаме в обикновеното (Верея е ОК) по малко Степ или Болеро или друго сокче за вкус и цвят. Само да не сложиш цялото пакетче в едно мляко



Аз от 29.04 до 24.11 отслабвах с Дюкан (14 килца) и оттогава съм в трета фаза - задържам. Общо с четири кила от преди Дюкан имам 180 дни трета да правя (а тя приключва скоро ).



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
АвторJoja91 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 13:21



Браво Dorchester! От сърце ти желая да задържиш страхотния резултат!Спортуваш ли допълнително?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Joja91]  
Авторsemi-gloss (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 17:26



Здравейте и весел празник на всички!
Аз тази сутрим мога да се похваля с още един кг, вече съм 65,9, но понеже в края на седмицата трябва да ми идва , направо усещам как започвам да се надувам

.Плюс това днес имам рожден ден и така се наблъсках с пилешко, че ми е тежко.Също така почти съм изпила една двулитрова количка, за успокоение, че мъжът ми си пийва ракийка за мое здраве, а аз не мога да му правя компания А саладкатаааааа, оф ще устискам още малко!




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: semi-gloss]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано06.05.08 17:46



хей....да си здрава и много усмихната ти пожелавам!и аз след няколко дни имам рожден ден и моето меню ще е такова.....самооооооооо пиленце и количка...



[image]http://www.mamaibebe.com/ticker_weight_edit.php?id=20981.gif.[/image]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: bobi786]  
Авторpetia (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 18:24



Привет на всички! От блиъо 2 месеца ви чета, но досега не съм писала и искам най-сърдечно да благодаря на всички вас, които ми помогнахте да устискам и ми вдъхвахте сила, кураж и търпение с вашите постове.
Накратко за мен - на 30.5 години съм и съм на тои режим от 25.2.2008 г. като до тук резултатът е -14 - 15 кг. или по-скоро 14.5 кг. 15-ят кг все още ми убягва. Решила съм да сваля още 5 и да премина в 3-тата фаза, защото нямам претенции и желание да съм някоя фиданка. Стартово започнах на 86 кг, според Дюкан идеалното тегло ми е 66 кг, а и без сайта си бях решила, че на тези кг ми е най-комфортно и ще ми е най-лесно да ги запазя.
Трябва да си призная, че не бях много убедена, но по принцип съм си месоядна и реших да пробвам, В началото заветната цел бяха -10 кг, но 11-ия падна толкова бързо, че реших да се пробвам и на долу.

Сега стискам палци в обозримо бъдеще - краят на май- началото средата на юни да ги няма и последните пет и с влизането си във трета фаза да спра и цигарите.
Момичета, стискайте палци!!!
На новите Дюканки искам само да кажа, да спазват режима и да вярват, че кг се топят и с ядене и не всяко прегрешение те връща в началото. Аз до тук съм съгрешавала 5 пъти, 3 вечери с алкохол и то за мой срам не в умерени количества

, а порядъчно запиване с водки,1 път с готвено, но нямаше как - любимият ми беше за кратко в бг и реши да ми готви разни вкусотийки и въпреки, че напазарувахме лайт версиите на всички продукти, храната не беше режимна, но мммм много вкусна и сега за 1 едмица по празниците си хапвах зелена салатка с олио. Това ми беше и единственото прегрешение за последните 11 празнични дни, което обаче спря свалвнето на гилцата, но поне не качих нито грам. От 01.05 си влезнах отново в режима и сега се надявам до края на седмицата кантарчето отново да ме зарадва.
Толкова от мен, ще се появявам по-често като писателка при вас.
Успех и бързо топене на грамчетата.



Тема 4РД на semi-gloss!!!нови [re: semi-gloss]  
АвторJoja91 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 18:56



Честит Рожден Ден!!!
От сърце ти желая да си здрава и обичана и успявай във всичко!



Тема Re: 4РД на semi-gloss!!!нови [re: Joja91]  
Авторsemi_gloss (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 19:12



Благодаря ви много!





Тема ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на semi-gloss!нови [re: semi-gloss]  
Автор mecopuh ()
Публикувано06.05.08 20:16



Желая ти здраве, късмет, любов /от всичките по много/ и успешно слабеене!



Редактирано от mecopuh на 06.05.08 20:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.