Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Dorchester]  
Автор nikoli (az sym za Dukan)
Публикувано05.05.08 22:03



здравейте моми4ета дюкан4ета!!!Отдавна не съм писала ,но си ви 4ета редовноНямах с какво да се похваля от 7.04. до днес нищо докато тази сутрин най -накрая кантара се смили над мен и от4ете около 0.500гр. по малко.Имах 1 задържане от около 21 дни ,но това което беше сега направо ми разказа играта бях по4ти на път да се откажаЕ не и след днес разбира сеТа въпроса ми е имали тук дюканка с подобно задържане и как е със свалянето след това бавно или се поускорява?Благодаря предварително за отговора!Желая на вси4ки успехи и всеки ден по леки!!!!



Редактирано от Dorchester на 06.05.08 11:42.



Тема Друго въпросченови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано05.05.08 22:08



Здравейте, мили слабеещи дами. Макар, че понатрупах опит в спазването на режима, ми се ще да споделя нещо с вас. Това е въпрос, свързан с овесените трици, който все повече ме човърка. Та така - всички сме наясно с ролята им в режима и с факта, че оттук нататък цял живот ще изяждаме по 3 лъжици дневно. Честно казано, аз нямам нищо против - овесените трици ме спасяват в моментите, когато умирам за нещо тестено, сладичко, а и се оказаха превъзходна закуска, с която вече свикнах. Обаче не ми е ясно трите лъжици наведнъж ли трябва да бъдат приемани или е възможно да се разделят в два или три приема. Честно казано, аз вече свикнах всяка сутрин да си бъркам по лъжица и половина в кофичка 300 мл. кисело мляко Верея о,1% с калций и следобяд да си правя кексче в микровълнова с още една и половина лъжици трици. Смятате ли, че това е нередно? Дали по този начин успяват да си свършат работат в червата? Между другото, аз съм една от щастливките, които нямат проблем със запек (и слава богу). Та, надявам се по-опитните в режима да споделят какво мислят.



Тема Re: въпросченови [re: bobi786]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано05.05.08 22:08



последен опит ...дано не съм изнервила някой....

[image]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/XXXXX.gif][img][/image]



Тема Re: Друго въпросченови [re: Kukita]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано05.05.08 22:13



....аз не съм от най опитните ама мисля че ще доиде в пове4ко и с кексче....а иначе могат да се разделят на два приема .....

[image]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/XXXXX.gif][/image]



Тема Re: Друго въпросченови [re: bobi786]  
Автор Kukita ()
Публикувано05.05.08 22:24



Абе кексчето става миниатюрно, ама за следобедна закуска мнооого добре ми идва.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
АвторJoja91 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 00:52



Здравейте мили момичета!
За пръв път участвам в интернет форум, но ми харесва вашето общество и за мен ще бъде полезно да ви чета, а дано и аз да се включвам адекватно.
Аз ще стана скоро на 53 години, но мисля, 4е никога не е късно човек да постигне нещо, което иска. Натрупах ударно килограми, но ще опитам с диетата на Д-р Дюкан, моята воля и вашата подкрепа да променя посоката на изменение на теглото си

.
Имам книгата от два месеца, но вече е крайно време да започна. Снощи за пръв път ви прочетох и се вдъхнових и повярвах, 4е наистина методът работи.
Днес започнах и се чувствам наистина добре.
Провалих се с палачинката. Може би тефлоновият ми тиган не е добър. Залепва. майторка съм на палачинки, но винаги слагам няколко капки олио в тигана, а сега не трябва. Споделете опит.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Joja91]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано06.05.08 08:26



Не е чак такъв проблем ако капваш 2-3 капки олио и хубаво ги разнесеш.Аз поне така правя.





Тема Re: Друго въпросченови [re: Kukita]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано06.05.08 08:28



Триците можеш да разделяш на два приема, но е желателно да ги ядеш до обяд.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: pticasprujina]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано06.05.08 10:10



като ви слушам за тези палачинкиииии.май и аз тр да пробвам....



Редактирано от Dorchester на 06.05.08 11:39.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: pticasprujina]  
АвторJoja91 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 11:09



Честит празник на всички!

На Гергьовден и пилешкото е вкусно

!!!
Нямам видим резултат след първия ден, но не се отчайвам. Хубавите работи стават бавно.
Препоръчвам ви една подправка за печена на скара или туч рибка. Пробвах я снощи, разкошна е. само лимонче мойе да се добави след това. Просто наръсваш филето и го слагаш за по 2-3 минутки от двете страни. Подправката е в синя лъскава опаковка. CAPTAIN'S mix за печена риба (for grilled fish), произведена е в Гърция. Аз я купувам от Пикадили.

Благодаря на птичката за съвета. Ще капна две три капки на тигана та дано стане палачинката!

Успех на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.