Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 06.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: вaня]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано05.05.08 08:31



Триците са задължителни, 3 с.л. на ден. За разнообразие можеш да си правиш тричава палачинка или кексче.

има доста рецепти и съвети на жени спазващи този режим.
Успех!



Тема Re: ама и аз да се похвалянови [re: Dorchester]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано05.05.08 13:21



Здравейте, дюканки!
Направо не мога да повярвам , че още от първия ден мога да се похваля и то ....доста.Вчера кантарчето показваше 68,4, а тази сутрин 66,9, т.е. цели 1500 гр.Е, знам че не всичко е мазничко

, но това ми дава страшен стимул за напред.Предполагам че утре резултатът няма да е чак такъв, но дано поне да не спре до тук, че съм пред МЦ.
Приятен ден на всички и мноооооого минусчета!



Тема въпросченови [re: semi_gloss]  
Авторduda115 (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 13:41



Здравейте,весели момичета!Имам проблем-не мога да намеря никъде овесени трици,за това си купих пшеничени такива.Дали мога да ползвам тях,а ако НЕ,кажете от къде ги купувате,моля!!!Много е хубаво,че сте тук - подкрепяте се и си помагате.АЗ съм при вас от 01.05 и жече съм -4,8кг.Не мога да повярвам.Успех на всички!!!!!!!



Тема Re: въпросченови [re: duda115]  
Автор Kukita ([namigam])
Публикувано05.05.08 14:02



Зависи къде живееш

. Все пак погледни тук, със сигурност ще намериш: http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%d0%94%d0%b8%d0%b5%d1%82%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8-%d0%bc%d0%b0%d0%b3%d0%b0%d0%b7%d0%b8%d0%bd%d0%b8-%d0%b7%d0%b0-%d1%82%d1%80%d0%b8%d1%86%d0%b8/



Тема Re: въпросченови [re: Kukita]  
Авторпитaнka (Нерегистриран)
Публикувано05.05.08 17:56



Браво на всички упорити дюканки!

Да се отчета отново - за 1 месец - 10 кг надолу - УРА, а пък мъжа ми -13кг, ама да не казвам откъде започна.

Обаче постоянно ме пита защо може зален фасул, а не може грах, а аз не мога да му отговоря и вече почва да ме бъзика....

Открих, обаче много вкусна манджа за периода П+З - Няколко глави кромид лук(колкото повече, по-добре, че нали се свива доста), 2 моркова, гъби,2-3 зелени чушки от светлите, магданоз и пилешки бутчета (например 2 цели или 4горни). За овкусяване соев сос. Нарязах лука на полумесеци и го претрих с малко сол, морковите на шайби, гъбите и чушките наситно и на котлона да къкри на слаб огън заедно с месото. Става си като истинска кавърма и е страшно вкусно. Като сме на диета, няма да стоим гладни я



Ще продължаваме всички в този дух, само напред



Тема Re: въпросченови [re: питaнka]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано05.05.08 19:39



И аз да попитам има ли някакво ограничение за кола лайт.От обяд насам нещо взе да ме гони глад.Сигурно съм погълнала около 10-12 варени яйца, отделно малко риба и пил.дробчета.А понеже отдеве ми се прияде и сладко изпих чаша количка, та се питам може ли поне още една.
И също така усещам лека слабост, като че ли не ми достигат сили за момент, това нормално ли е???





Тема Re: въпросченови [re: semi_gloss]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.05.08 20:43



Кола лайт - по-лекичко, все пак подсладителите... не ми се говори - освен дето може да са вредни, всъщност още повече възбуждат апетита за сладко (мое мнение). С жълтъците - също по-леко, може да докарат алергия, жлъчен проблем и какво ли още не. Внимавай.

И на Питанка да кажа - зелен боб може, но тънък, зелен. Не оня, дето е дебел и дърт.

Редактирано от Dorchester на 05.05.08 20:44.



Тема Re: въпросченови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано05.05.08 20:47



изпробвам си линийката.......а пък и исках да те питам......говорят ми за разни хормонални смущения от употребата на тези овесени трици, но пък четох че ако не прекаляваш(повече от 3 с л) няма проблем...нали е така.....



[image] [url=http://www.mamaibebe.com][img][/image]

е защо не излиза тази линийкааааааааааааааааа

Редактирано от bobi786 на 05.05.08 20:51.



Тема Re: въпросченови [re: bobi786]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.05.08 20:51



Категорично точно 3 с.л. Ако са повече, увличат микроелемнтите от организма. Ако са по-малко, не стигат за мрежата дето прави желе. В книгата си го пише.

За линийката: направи "[image]"
махай "[url=", вътре остави "http://www.mamaibebe.com", но трябва да има още нещо, което ти се дава за адрес, т.е. да е по дълго , накрая затваряш с [/image]



Тема Re: въпросченови [re: bobi786]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано05.05.08 21:59



я да видим сега...



Редактирано от bobi786 на 05.05.08 22:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.