Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: selina_]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано03.05.08 20:06



здравейте и от мен!отдавна не бях писала и искам и аз да се отчета......-8 кг(за 36 дни)....., но 9-тия нещо ми се дърпа......ве4е 5 дни.....днес направих и мааалка грешка и ядох домат и краставица, ноооо от утре пак само на "чистите" протеинки .......

[image] [url=http://www.mamaibebe.com][img][/image]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: bobi786]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано03.05.08 23:13



Здравейте на всички готини отслабващи дами. Надявам се си прекарвате добре почивните дни с много усмивки режимна храна и мнооооого минусчета. Селина абсолютно нормално е за един месец 4ри килограма даже си е супер, макар че то за всеки е различно факторите от които зависи са много. Години стартово тегло и още много много. Но 4ри кг за месец е супер. При мен са горе долу 3,5-4ри на месец също като при теб като дори през този един месец ту свалям ту качвам грамчета но на края на месеца рекапитулацията на клограми е винаги добра. Бях зациклила супер много време на 64,8 но от два дни вече съм 63,5 като се има предвид че започнах на 18.02 със стартово тегло 75,300. Бърза работа нямаме .. толкова време сме ходили с тези килограми тай че нямаме право да искаме да изчезнат за 5 дни. Постепенно с времето... :) Успех на всички прекрасни дами и смело напред. :)





http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано04.05.08 09:06



Зравейте Милинки аз съм с вас от 23.04! За щастие се чуствам добре и много олекнала! Имам да свалям много, и силно се надявам да ме подкрепите ако случайно попадна в криза!Много целувки и успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Авторsemi-gloss (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 12:13



Здравейте, Дюканки!
Много ви се радвам и се възхищавам на успехите ви.Ето защо, от днес и аз се присъединявам към вас.Отдавна се каня да започна този режим, но все си намирах извинения

.Но този път съм напълно решена, въпреки че след 2 дни имам рожден ден, мисля че ще е по-готино да се почерпя с пил.гърди на скара, отколкото с торта
До края на миналото лято поддържах тегло от 56-57 кг, но зимата качих 5 кг и станах около 62.И за капак преди 3 мес спрях цигарите, което пък е предпоставка за днешното ми тегло от 68кг.Чувствам се много зле вече и затова мисля че е време да взема мерки преди съвсем да съм се изтървала.Целта ми е да върна старите си кг, които смятам ми лежаха много добре на ръста (170см).
И така....от днес съм с вас, закусих верея с трици, а преди малко за обяд хапнах 2 варени яйца и изпих 2 чаши вода, че яйцата ми дойдоха тънкоМеждудругото, какво ще кажете за киселото мляко.Азсе спрях на вереята, с калций и обикновеното от 0,1%, защото за културата и за герма прочетох доста негативни неща , а и сама се убедих когато прочетох на етикета мл. мазнини и раст.мазнини.
Е това е засега от мен!Пожелавам приятен ден на всеки!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: semi-gloss]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано04.05.08 12:34



Само изпробвам чисто новата ми лентичка



http://mamaibebe.com/ticker.php/weight/20946.gif




ама къде ми е картинката?????

Редактирано от semi_gloss на 04.05.08 12:35.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: semi_gloss]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано04.05.08 12:42



офффф, с риск да стана досадна, да питам, може ли да ям пиле на грил(купено, а не домашно приготвено), като му махам кожата?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: semi_gloss]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано04.05.08 12:52



Добре дошла!

Можеш да ядеш пиле на грил без кожата. Успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: semi_gloss]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано04.05.08 17:35



здравей.......и аз уж си направих линийка пък я няма......светни ме как да я изкарам тук на показ

........

[image] [url=http://www.mamaibebe.com][img][/image]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: bobi786]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано04.05.08 18:20



По мое мнение май бъркаш нещо с image.Лично аз първият път бях забравила да сложа надписът между [image][/image].После като го направих и стана.Също мисля че твоето [url= май е излишно , както и [img]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Dorchester]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 22:37



искам да попитам нещо.задължителни ли са овесените трици?вече ми е 26ден от началото но ги хапвам от 3дни ,защото не можех да ги намеря.правя си ги вечер с кисело млеко и ги хапвам за закуска.харесва ми,но няма ли да ми омръзне една и съща закуска?дайте идеи.тази седмица не съм свалила и грам,но важното е че не съм и качила нещо отгоре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.