Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: petiof4eto]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано01.05.08 09:26



Радвам се, че си започнала да пишеш на кирилица.
Сега по същество - въпросите ти въобще не засягат опита на хората спазващи този режим. Ако нямаш време да четеш, по добре не се захващай, но ако все пак си решила, поне прочети това, което Дорчестър си е направила труда да систематизира. Много точно е написано кога и какво се яде. Просто спазваш без да разсъждаваш много.
Ударен етап - Протеини
Смесен - Редуване на дни на Протеини и Зеленчуци (Тук са ти салатките) с дни на Протеини
В книгата много добре е описано защо и какво, но след като нямаш време да четеш, просто спазвай схемата. Ако имаш някакви конкретни въпроси, всеки ще ти отговори.



Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: petiof4eto]  
Автор lodka_v_moreto (непознат)
Публикувано01.05.08 11:24



здравейте всички! Надявам се,че корабът на Дюкан не е заседнал на плитчини през почивните дни и все още сме режимни, макар и с цената на много усилия!


Мечо Пух- виждам в теб сериозни кулинарни заложби!!!Пробвах дробчета с мляко на фурна, сега ще опитам и рибените кюфтаци. Да си призная мен много ме мързи да готвя, особенно сега, когато съм на режим го приемам като нещо натоварващо и изнервящо, предпочитам две варени яйца или готовото пиле или филе от магазина.Но твоите рецепти ме вдъхновяват и не се усещам как се навивам да ги пробвам.То рецепти много и по другите форуми, ама ми се виждат отнемащи много време-- мамите например имат повече време, нали са си в къщи с бебчетата, а ние повечето работим, както се досещам, няма време за маене.
Петьофчето, намери книгата, не е скъпа,10 лв. ги даваме във всяко кафене и я прочети. Интересна е, аз също започнах без нея, изкарах ударния период, намерих я по-късно, но пак ми беше полезна. Освен това, което човек научава, на мен книгите ми действат много мотивиращо. Пазя една стара книга на една чешка авторка, която предлага друг режим, много различен, но така хубаво го е описала и така ми въздейства, че винаги когато имам проблеми с фигурата я чета и отново се мотивирам. Така че сега премятам двете книжки и все са край мене...
На твоите въпроси-авторът на режима се старае през ударния период да доставя на организма само белтъци, нищо друго. естествено, всяка храна съдържа и други съставки, той е избрал тези храни в които "страничните" съставки са най-малко.Те са изброените в постинга на Дорчестър в началото на темата.Целта е да се издържи 5 дни, и всеки го може. Зелените салатки не съдържат достатъчно белтъчини, но съдържат доста целулоза и благодарение на тях в организма се задържа вода.Да се изхвърли голяма част от водата, която сме натрупали покрай мазнините си, е част от целите на ударния период.Така че, зеленото ще почака за 6-тия ден.
Ние обикновено пишем и какво е желаното от нас тегло, което целим да постигнем.
Аз да се отчета пред дружината - наддавам, както обичайно ми се случва през периода П+З, но стискам зъбки.Целувам всички с пожелания за "-"-чета!!!



Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор deskata_meskata (позитивна)
Публикувано01.05.08 21:44



Здравейтееее на всички


Ей значи, оставям ви само за няколко дни без надзор и веднага ставя накаква какафония
Така...мисля че въпроси без отговор не останаха , аз съм на едно много тихо и спокойно място някъде в северозападна България, обаче не се сдържах да вляза да прочета какво правите, как се развиват нещата в клубчето ни
Няма да се задържам много, че хората на масата ще започнат да негодуват...
Значи, аз тези дни (от Велика Неделя насам) не съм нарушавала режима и се чуствам доста силна
Сутринта преди да тръгнем се премерих и как да кажа...като цяло съм доволна от резултата...58.9 кг. (в линийката се вижда кога започнах и от колко).
Някак си напоследък ми се струва, че започвам все по-бавно да свалям, ама за отказване изобщо не говорим
Започнах все пак нова схема, за да свалям в долната част на тялото...вероятно това е причината да стоя около 59 кг вече около седмица, е също така и МЦ е причината...
ХИХХИ, току-що поправих и двете тежести, които написах, все още мисля в рамките на 68-69 кг., първоначално така ги бях написала...
тцтцтц, с това бързо сваляне, мозъкът ми явно още не е свикнал с нива с 10 отдолу
Желая на всички Ви хубави почивни дни, изпълнени с много вкусотии (разбира се режимни) и поне по 2 килограма на всяка от нас надолу...



Тема Здрасти пакнови [re: deskata_meskata]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.05.08 12:18



Прекрасни мои, здравейте - влизам навреме за да видя, че страсти са бушували и са се уталожили.
Само да вметна, че началото на темата копирам от предишните, Мисля, че Жаки систематизира всичко (не аз). Дано не бъркам и да не обидя някого.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: mecopuh]  
Автор duda115 (непознат )
Публикувано02.05.08 18:17



Здравейте! Дали има още място при вас??? Има,няма...аз съм тук.Първо искам да изкажа възхищение от упоритоста и от резултатите ви! От вчера-01.05 и аз се присъединявам към вас.Доста съм стресната от това,че никъде не прочетах някои да е бил с моите килограми (а те са наистина много,много-цели 115). Във всеки случай...по-зле няма да стане,така че почвам.На всички желая много успех-та даже и на себе си!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: duda115]  
Автор mecopuh (непознат )
Публикувано02.05.08 21:40



Добре дошла в отбора на "режимните"!
Аз съм на 47 г. и БЯХ 122 кг. Днес сутрината се мерих и вече съм 106 кг. Спазвам режима от 08.03. и вече съм във втората фаза. Опитай се стриктно да спазваш препоръките и ще успееш. Ние дето имаме повечко килца за сваляне трябва да сме по-упорити от останалите. И не се отказвай, когато грамчетата се задържат или леко се покачат. Не е чак толкова страшно. Има и такива периоди. Аз четири дни задържах на 107,8 кг. и почти се бях отчаяла, когато кантара мръдна надолу! И то с почти цяло кило!
Успех в начинанието!





Тема Re: vupros4e-Отговорче!нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор mecopuh ()
Публикувано02.05.08 22:05



То да си призная от кулинарните си заложби съм в клуба!!!!

Ама като сме се хванали да слабеем, поне да ни е вкусно! Та по този повод - излязла е втората книга на уважаемия Дюкан - Рецепти за първа и втора фаза. Казва се "Моята диета в 350 рецепти" . Аз си я купих - 12 лв. Има много интересни и лесни манджички, но има и Още какво да се сготви по темата. Ако пак си измисля нещо ще го споделя с всички слабеещи!!!

Редактирано от mecopuh на 02.05.08 22:07.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: duda115]  
Автор Kukita ([namigam])
Публикувано03.05.08 19:05



Здрасти, Дуда, и добре дошла! Място има, естествено, че колкото повече сме, толкова ни е по-добре. А че килограмите ти били много - естествено, иначе защо ще отслабваш

. Лично аз започнах на 23.03 при тегло 90 кг, което за моя ръст си е мноооого, и вече съм -7, ура! Така, че смело напред, доста време ще си споделяме и ще се похвалваме с всяко ново килце надолу!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: Kukita]  
Авторselina (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 19:40



Здравейте, вече си мислех че съм с най -много стартови килограми, но виждам че напоследък са се включили хора от моята категория така че реших и аз да споделя опита си дасега с режима на Дюкан.
Започнах с 93 кг. на 13.03.08 сега съм 82 кг. с леки прегрешения по Великден и твърдо решена да продължа....
Според мен този режим никак не е труден за спазване, но трябва много силна воля. Също така е много важно да се яде от разрешените храни в неограничено количество за да се отслабва и да се пие много вода. С неядене при тази диета не се сваля поне при мен е така. Понякога не си вземам нищо за в офиса, вечер ям мляко и накрая кято се притегля сутрин не съм и мръднала на килограми. Затова се старая дори на работа да имам винаги подръка нещо режимно за хапване...

В втора фаза от 02.04 до 02.05 свалих само 4 кг., но четох накъде че е нормално да се сваля по 1 кг на седмица във втора фаза така че незнам дали е малко или нормално. Вие как мислите при вас как е ???
Не знам дали беше нужно да пиша всичко това, но се надявам да съм била полезна за някого все пак.
Пожелавам успех на всички ви!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 8нови [re: selina]  
Автор selina_ (непознат)
Публикувано03.05.08 19:44



преди малко забравих да вляза с профила си ама май нама значение



http://www.mamaibebe.com/ticker_code.php?type=weight&file=19693;




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.