Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Емилова-да или ненови [re: insightflow]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 18:11



А ти какво ядеш и колко? И след като това е непосилно за изяждане, явно ядеш наполовина и въпреки това имаш проблеми с килограмите?



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 18:35



Какво друго ме смущава във "философията" на Емилова освен лишаването на организма за достатъчно дълъг период от основни групи като протеини и мазнини, все пак нашето тяло си е съставено основно от протеини. На първо място отричане на млечните продукти. След това, честно да си кажа всичко започва да ми прилича на издигане в култ, нещо като секта, четат ти лекции все едно ти промиват мозъка, трябва да ръкопляскаш и да се дивиш на чудесата. Така наречения преглед се състои от измерване на кантара, малко лекцийка и лист с указанията за гладуване и захранване.
Една колежка ходи на такъв преглед и гладува два пъти, след това си върна свалените килограми и реши да отиде втори път при Емилова - прегледът тогава 15 лв се е състоял в думите, ами ти си знаеш всичко, почвай да си гладуваш пак. Друга приятелка се наложи да я връщат с линейка от хотела, тя си беше слаба, но с много здравословни проблеми.
За съжаление нямам познати които да гладуват от години и по този начин да са се излекували от нещо.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 19:59



ако имах вьзможност бих ходила няколко пьти в годината...и в никакьв слу4аи не може да се каже 4е е скьпо,з-то здравето е безценно и инвестицията в него си заслужава.Бях миналата година за 1 мес.в х-лЛебед .Това,което ти се предлага като прегледи,постоянно наблюдение от лекарски екипи,гимнастика,водна аеробика,спортни и народни танци,походи,екскурзии и т.н.неможеш да го полу4иш на друго място,а и мястото на морето .Само там ми се правят прегледи ка4ествено,а не през прьсти като при ли4ния ми лекар...Емилова е много мила и земна и не се е главозамаяла от славата и успехите,както и екипа и ..Хотела беше пьлен с клиенти от Турция,Гьрция,Малта,Франция,САЩ.Много сьм доволна от престоя си там,резултатите ми бяха много добри,но все пак гаранция не се дава и вси4ко е в наши рьце за по-нататьк,дали ще продьлжим по старому или ще сменим на4ина си на живот.Така 4е не се двоуми,а отиваи...няма да сьжаляваш.



Тема Re: г-н Изумен, изкушавам се да попитам извън теманови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано15.04.08 20:00



На картинката не съм аз, един японец е.

За повече информация -



Лично аз тренирам предимно елетронни спортове

Някога тренирах айкидо, занимавах се известно време и с фитнес.

Погледни и това клипче, заслужава си... Може би.



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Емилова-да или ненови [re: insightflow]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано16.04.08 08:48



В отговор на:

Емилова не е за суровоядството, а за това суровата храна да има превес над готвената.




Тва за кулинарно непреработените храни далеч не е идея единствено и само на Емилова!Тази идея витае из медицинските среди много ототдавна.






Тема току-що ми отказахте среща, г-н Изумен:))нови [re: Изyмeн]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 09:41



Пак се шегувам, но шега няма- идва пролет, и просто я усещам, и ми едно такова нежно и усмихнато, само да нямах в главата мармалад и всичко би било цметя и рози.
За електронните игри, аз ги възневидях още когато синът ми бе дребен и имаше този навик вреден, та заплашваше да израсне като юноша бледен.После нещата се ромениха


Благодаря, че отговори на закачката ми, винаги ми е драго, когато в този клуб надделее добрият тон и същите такива намерения и продължавам да твърдя, че трябда ва има среща този клуб.Не си плюйте сега в пазвата, г-н Изумен, няма да ви схрускам за закуска, обещавам...или не обещавам

Но наистина, някой да каже на Дорчестър, че освен котките, хората също имат нужда от социален живот по време на пролет и след нея, даже:))



Тема Re: току-що ми отказахте среща, г-н Изумен:))нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.04.08 11:41



Първоначално не разбрах, сега май схванах. Писах в темата с умалителните имена.



Редактирано от Dorchester на 16.04.08 11:54.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано16.04.08 12:33



Аз винаги съм яла веднъж на ден, но доскоро това бяха пици, дюнери и KFC плюс немалко количество бира и червено вино и пълно обездвижване - оттам проблемите с килограмите.
Смятам, че оптимумът е - както пише Лидия Ковачева - "двукратно хранене - само вечеря, като закуската е единствено чай и плод". "Вечерята", разбира се, е преди 18 часа.
Това, естествено, е субективно.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: Дopи]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано16.04.08 12:37



Ехе, едно позитивно мнение в темата - тъкмо си мислех, че няма да има такова.:)
Благодаря за насърчението, Дори - парите не са малко, но сега съм решена да отида, щом ги събера. Всичко звучи чудесно!



Тема Re: Емилова-да или не [re: insightflow]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано17.04.08 09:57



А къде остана древната мъдрост, гласяща закуската да си я изядеш сам, обядът да разделиш с приятеля си и вечерята да я дадеш на врага си? И най-малкото, малоумно ми се струва да лишиш организма си от енергията, която му е необходима през целия ден?!?!? Едва ли един чай и един плод биха доставили достатъчно енергия за средностатистически активен екземпляр за цял ден. Виж, ако лежиш и вегетираш - може и да стане работата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.