Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Емилова-да или ненови [re: firrst]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано15.04.08 14:28



Айде карайте по-кротко, хора.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: Dorchester]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано15.04.08 14:34



Спокойно - сори ако изглежда, че има повишаване на тон. Човекът явно пише ей така, да се намира на писане. Колкото до карането на животински продукти - ясно е мнението ми, че то затлачва организма, и го споделям в интерес на всички; ясно е и твоето за гладуването.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: insightflow]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано15.04.08 14:37



ТОВА е тема за Емилова, не за животинските продукти. Ако имате нещо още да вадите на показ, давайте, но съм против обидите.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: Dorchester]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано15.04.08 14:43



Не виждам да съм ви обидила (?!) - споменах само, че според мен подобна диета е вредна. Това е, и то е основна част от философията на Емилова.
В крайна сметка всеки си избира.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: insightflow]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано15.04.08 15:13



То с такъв начин на хранене по-добре веднага да хващаме гората и да се качваме по дърветата - т. нар. "диета" не се различава особено много от това, което яде произволен горски добитък.

А къде остана изкуството да твориш вкусна храна и удоволствието да я консумираш???



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: Blake]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано15.04.08 15:32



Емилова не е за суровоядството, а за това суровата храна да има превес над готвената.
А колко вкусни здравословни неща могат да се сготвят!





Тема Re: Емилова-да или ненови [re: insightflow]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 16:15



Миличка така като те "слушам" се сещам за едно момиче младо и наивно, готово да се бие дори, за да защити режима на Емилова - ТОВА БЯХ АЗ.
Много дълго ще стане да ти редя цялата си история, но в общи линии резултата е ПОЧТИ ТРОЙНО ВЪРНАТИ КИЛОГРАМИ.
Е, вярно, изчезнаха болестите, чувствах се прекрасно, не, не прекрасно направо ЛЕТЯХ. Но не можеш цял живот да гладуваш. Освен, ако нямаш основателна причина - вече съм писала как съм виждала при Емилова раково болни хора, които се хранят само със сурови ядки и някои плодове и зеленчуци и наистина живеят, вече отписани от медицината.
А и не ми казвай, че самата Емилова си спазва режима - в началото ходех на консултации в дома й и как само миришеше на яхнийки и вкусотийки по обяд у тях.
В този режим има голяма доза истина, но само, що се отнася до ЛЕЧЕНИЕ, не за отслабване. И не може да е начин на живот, пак казвам, ако нямаш основателна причина да го спазваш завинаги.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: insightflow]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано15.04.08 16:44








Тема г-н Изумен, изкушавам се да попитам извън тематанови [re: Изyмeн]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.08 16:57



....чак се смея, ама....ей така, като всеки път заемате една такава позиция в крайчето на поста си, с кръстосани ръце и вееща се лента на челото...ама пък мускулите ми изпъкват така вълнуващо и аз не мога да се съсродоточа върху нещата, които казвате със сериозен тон и....ох, не мога повече, тренирате ли нещо и къде!
Защо питам ли, ами да дойда да ви погледам



Шегувам се, ама..шегата настрани, просто искам повече усмихнати хора в този клуб и ако може повече любов, а не война, разбира се.



Тема Re: Емилова-да или ненови [re: Tina]  
Автор insightflow (минаващ)
Публикувано15.04.08 17:15



"До обяд - чай и плодове
Обяд - голяма салата, постно ядене, 2 филийки пълнозърнест хляб
Вечеря - отново голяма салата, постна храна или (най-много 1-2 пъти седмично) месо, 2 филийки пълнозърнест хляб"

Къде е тук гладуването? Точно обратно, на мен това ми се вижда почти непосилно за изяждане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.