Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:09 30.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Булимия на 40 ??!нови [re: shan]  
АвторБУБA (Нерегистриран)
Публикувано07.05.08 22:38



шан,става дума за омагьосания кръг,нали?!
чета думите ти и все едно аз съм писала......
Тук обаче прочетох много полезни неща и се възползвах!Отделно от това,което до сама достигнах-псих.разстройство-дадох си сметка,че както аз,така и човекът до мен-приятел,влюбен и/или съпруг цени точно толкова мен като личност,фигура,кг,колкото и аз него самия...
Все сме человеци-жени или мъже-нищо,че психиката ни е различна,всеки от нас търси човещината,разбирането,доброто...
Тази вечер пък усетих как един мъж-семеен приятел-дори завижда на мъжа ми/сегашния?/,че има ЖЕНА?/ТАКАВА/....И ...колко ценна съм била изобщо...
Ха де,-с моите около 100кг-каква мъжка "завист"??!!



Тема Re:Мисля,че се излекувахнови [re: БУБA]  
Авторdelusion (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 10:37



Булимичка съм от 6-7 години,сега съм на 37г.Отчаяно търсих помощ от лекари,психиатри,приятели и къде ли не.Мисля, че си помогнах сама,като почнах да си купувам Редуктил.Пиех тези хапчета и ядях,но по нормално,щом ги спра пак почвах с преяждането и паниката.Почнах да си ги купувам най-редовно в продъкжение на 6месеца.Купувах на блистер за да успявам с парите.Спрях ги за проба,да проверя дали съм се спасила на 3ия месец,но уви.Продължавах го и пак опитвах,да го спирам докато не ми дойде желанието да разтоваря черния дроб,защото го скапват.Оказа се че вече мога и без тях и така карам вече цял месец.Момичета опитайте този начин,облекчението е страхотно.Лицето ми се промени,кожата взе да става по-хубава и вида ми е по свеж.Пак изпитвам страх да не се подхлъзна и мисля да си взема от тези хапчета.Не знам как е при вас,но при мен агонията беше страшна.Желая ви успех!



Тема Re:Мисля,че се излекувахнови [re: delusion]  
Автортити (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 22:31



Скапва ли се черния дроб от Редуктила? Чувала съм че се разболяват от рак при приемане дълго на медикамента. От клко мг го пи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.