Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: харесвам плодово разтоварителният режимнови [re: Aдa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:16



Само дано да изпиша вежди, ама ето линк :


В даунлоуд, търсиш по автор Лидия Ковачева и дърпаш. Във вид на rar е, ако не стане дай мейл.



Тема Re: харесвам плодово разтоварителният режимнови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:28



Мерси.

Аз си свалих файла обаче имам проблем с декодирането. Ти как така изписваш вежди по повод Лидия Ковачева, а същевременно посещаваш клиниката на Емилова?



Тема Re: харесвам плодово разтоварителният режимнови [re: Aдa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 16:35



Не съм посещавала "клиниката", гладувала съм преди време (за някои не е глад, но за моят апетит - 800 гр. плодове или 4 ябълки си е глад и то зверски) , отчитам го като грешка сега, противник съм на диети напълно изключващи дадени групи храни за повече от 1 до 3 дни. Може би ме бъркаш с някого.



Тема Re: харесвам плодово разтоварителният режимнови [re: Бeзпoдoбнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 17:14



Обърках те с "обнадеждена". И аз съм противник на драстичните диети, но се сетих тези дни за излекуваната жена и реших да си направя профилактична чистка на организма. Ще попрочета кое, що, ще се допитам до мнението на лекар и ще реша.



Тема Re: харесвам плодово разтоварителният режимнови [re: Aдa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 17:35



Ех за мен е чест да ме объркаш с обнадеждена!
Нейният стил на изразяване е уникален, незная в коя професионална област се изявява, надявам се да е в творческа за да си почива докато работи

.



Тема какво за яйцата, че съм изпуснала нишката,нови [re: Aдa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:08



не ми остава време да следя внимателно писанията и като кокошка ви клъввам от тук и тамо, ама защото ви обичам някак си



Сега за яйцата не знам какво имаш предвид, като поясниш ще ти отговоря, колкото до нформацията за плодолечението, лично аз я почерпих от извора.Бях лично при д-р Емилова и още няма да я забавя как ядеше една диня и плюеше семките във водна чаша, разхождайки се из целия хотел, знам ли защо това така съм запомнила.
Иначе изслушах всички лекции, внимателно се включих в групичката на повечето жени, социализирайки се с тегобите им и почувствах толкова много мъка, че трябва да ви кажа свалянето на килограмите е най- малката грижа на посещаващите тази клиника.
Екипът от лекари изготвя специален хранителене режим за всеки пациент, според различни фактори- тегло, години, заболявания и други субективни и обективни фактори, предполагам.Моето захранване, например, е супер различно от това на приятелката ми, както и от тези, които по принцип прочетох тогава на други пациенти.
Онова, което усетих там бе...вярата, заразително е...всички ходят по едни бели халати, защото се бланзичкат в басейна и току пристегнат коланите в кръста сякаш казват "ей, мадами, гледайте и сеир, ще ми падне халата всеки момент, направо се топя"
И друго няма да забравя, онова посръбване на чай, сякаш сме в руска чайна и после куркането на червата в асансьора и сподавеното кискане на туристите, които не са от центъра:))

Какво да кажа друго, разумна съм...дали съм, ако бях, нямаше да запълвам преди години дупката в душата си с храна, мислейки си, че така ще попълня дупката в стомаха си.Но като цяло да, съзнавам нещата и се боря, защото трябва, защото никой няма да го стори вместо мен...а ако го стори, после ще ми представи сметка с цена, която няма да мога да си позволя да платя

Ако мога да ти помогна с нещо конкретно, просто ме насочи.

обнадеждена



Тема безподобно ми стана наприятнено, ченови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:14



са ме объркали с една Безподобно добронамерена жена, на която пожелавам усмихнат уикенд, в който да си почине хубаво и да събере нежни сили и енергия!

п.с. голямата ми мечта е да съм писател, но за жалост се занимавам с изкуство, което е далеч от словото.Пак правя очите щастливи, но по друг начин





Тема Re: Даминови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:31



тук сме се събрали за да си помагаме!





Тема Re: какво за яйцата, че съм изпуснала нишката,нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:51



Абе, сега забелязах че си споменала яйцата във връзка със захранването - сигурно си права, силна храна са все пак. Аз всяка сутрин изяждам по едно варено яйце наред с дебел резен ананас, чашата мляко с мед и прясно изцедени портокали. И така откарвам чак до обяд. Четейки те, реших да не рискувам с плодолечение, че няма кой да ми изготви специален режим. Ония в центъра наистина ли са лекари? Не съм попадала на лекар, който да одобрява подобни методи.



Тема лекари са, но общопрактикуващинови [re: Aдa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 23:54



и карат по общи схеми, ти какво очакваш.
Иначе има отделно лекари, които идват по определени проблеми и работят с ехографи и други апарати, там заплащаш отделно.

Виж, моят съвет е да отслабнеш по друг начин, а разтоварвай в седмицата с плодове и чай, това е добре за теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.