Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Преди и следнови [re: insightflow]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 15:41



Поздравления!





Тема Re: Преди и следнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор insightflow (член)
Публикувано19.05.08 15:46



Мерси - успех и на теб!!





Тема Re: Преди и следнови [re: insightflow]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 16:04



Изглеждаш супер, не бях права за 46 килограма, действително не са толкова малко, извинявай.



Тема Re: Преди и следнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор insightflow (член)
Публикувано19.05.08 21:51



А, няма нищо.:) Наистина звучат малко, но то зависи от структурата - китката ми е 14 см.
Според една формула за идеално тегло, то е 45.5 кг за 5 фута плюс 2.3 кг за всеки инч отгоре, ако китката е 15 см. Ако е по-малко, се вадят 10% от теглото; ако е повече, се добавят 10%.


Редактирано от insightflow на 19.05.08 22:10.



Тема Re: От 1 април - просто с нова надежданови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 12:45



Обнадеждена, за каква реакция откъм коса и нокти говориш? На мен ми се иска да си прочистя организма за 20-на дни с плодове и чай, но събирам сведения на първо време, че ми се вижда малко краен методът.



Тема Re: От 1 април - лечебен гладнови [re: insightflow]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 12:49



че как си го изцедила тоя сварен картоф?

Да не би да имаш предвид бульона след варенето на картофа?



Тема Re: От 1 април - лечебен гладнови [re: Aдa]  
Автор insightflow (член)
Публикувано30.05.08 12:52



Хаха, разбира се, че бульона имам предвид, и после през цедката.





Тема Re: или аз, или ти бъркаме:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 13:10



Обнадеждена, откъде се снабдяваш с литература по въпроса? Така де, в книжарниците има десетки противоречащи си издания, кое от кое по-убедителни за невежия ум (да се разбира липса на медицинско образование). Аз бих била твърде скептично настроена спрямо плодо-лечебната диета ако не ми се беше случило да стана свидетел на чудотворно изцеление с ябълки и чай: колежка на майка ми (по случайност лекар) заболя от левкемия, сещате се - човек обикаля по лекари, че и по врачки, но без особен резултат; съпругът и си я взе от болницата жив труп та да намери покой сред близжните си, а не в болнична обстановка и тогава опитали ябълките с чай и мед. Жената оздравя, порастна и коса, възстанови се напълно!!! Това трябва да беше преди 15-на години, не помня Лидия Ковачева да е имало по онова време, но може и да греша че бях малка и не обръщах внимание на такива неща. Припомних си наскоро този случай и реших профилактично да изкарам 2, 3 седмици да ябълки с чай. Но още не смея понеже, както казах, събирам инфо за това как се прави, как се захранва човек и т.н.



Тема Re: или аз, или ти бъркаме:)нови [re: Aдa]  
Автор insightflow (член)
Публикувано30.05.08 13:19



В отговор на:

Това трябва да беше преди 15-на години, не помня Лидия Ковачева да е имало по онова време




Е как да не е имало!

Подобни случаи на "чудо" би следвало сами по себе си да ти дават увереност. Вземи си книжката на Лидия и прочети.




Тема Re: харесвам плодово разтоварителният режимнови [re: insightflow]  
АвторAдa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 13:28



Insightflow, ако целта ти е най-вече отслабванеш, недей се мъчи 2, 3 седмици, ами след първата седмица си почини около месец и после пак подкарай 6 - 7 дена на портокали - ще свалиш повече. Това Емилова го беше казала в едно предаване по повод криворазбрания ефект от нейната диета. Аз бих те посъветвала да не се вманиачаваш по акъла на никого, пр. Емилова казала това, та онова, та мляко не можело, та домат дали можело - ти чуваш ли се.

Емилова да не е божествената промисъл, мислиш. Научи се да разпознаваш сигналите на тялото си - не е лесно, но ако човек застане честно пред който и да е проблем, то си е открил път към разрешаването му.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.