Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 27.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тибетската рецепта с чесъннови  
Авторизмъчeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 19:33



Покрай сегашната ми диета си разрових "АРХИВА" и открих тази рецепта,която правих през далечната 1986-87г. и отново през 2005г.Навремето ми я даде една медицинска сестра с препоръката,че се използва за прочистване на организма,тонус и убиване на апетита-та затова се хванах и сега я приготвих.Искам само да кажа,че съм отбелязала:

ЗАБЕЛЕЖКА:ЛЕчЕНИЕТО МОЖЕ ДА СЕ ПОВТОРИ ОТНОВО САМО СЛЕД 3 ДО 5 ГОДИНИ!!!Ето и самата рецепта:
Тибетска рецепта с чесън
Добре почистен чесън/сух,стар/350гр се нарязва и счуква в глинен съд с дървено чукало,стрива се добре и се залива с 200г спирт/70-90*/.Съдът се затваря добре,държи се на тъмно и хладно място 10 дни,след което се прецежда през плътна тъкан.Течността престоява от 2 до 3 дни и лечението започва по следната схема.
С капкомер в чаша с 50г пр. неварено мляко 10 мин преди ядене се поставят капки както следва:
ДЕН ЗАКУСКА ОБЕД ВЕчЕРЯ

1 1 2 3
2 4 5 6
3 7 8 9
4 10 11 12
5 13 14 15
6 15 14 13
7 12 11 10
8 9 8 7
9 6 5 4
10 3 2 1
11 15 25 25
12 25 25 25
За улеснение и по финансови причини купувам мляко и го замразявам в малки пластмасови чашки за кафе.Мисля,че топи и мазнините.Ако някой знае тази рецепта,моля да пише,за да обменяме мнения-аз лично я направих преди 2-3 дни,за да я ползвам отново,защото през 2005г много ми помогна.Аз също съм на разположение.До скоро!



Тема Re: Тибетската рецепта с чесъннови [re: измъчeнa]  
Автор4иpи (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 14:36



Здравей Измъчена,
на мен също ми попадна рецептата.Жената която е правила е свалила над 10 кг. и се чувства много добре. Изглежда перфектно. През периода който е пила капките , а и след това не е консумирала хляб и сладки неща. Аз също смятам да я изпробвам. Дай ми съвет.
благодаря.



Тема Re: Тибетската рецепта с чесъннови [re: 4иpи]  
Авторизмъчeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 20:59



Днес съм на 11 ден,освен,че спазвам разделно хранене,поемам и капките по схемата-при мен се притъпява апетита,има много информация в GOOGLE-след като написах поста видях и там и ми се подтвърди инфото.Успех!



Тема Re: Тибетската рецепта с чесъннови [re: измъчeнa]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 08:55



Може ли да се направи тази рецепта с вода, вместо с прясно мляко (не понасям прясно мляко!!!).



Тема Re: Тибетската рецепта с чесъннови [re: new]  
Автор4иpи (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 13:25



За вода не знам, но млякото трябва да е неварено и непастьоризирано.
Апък и 50 гр. се изпиват на един дъх.



Тема Re: Тибетската рецепта с чесън [re: 4иpи]  
Авторизмъчeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 17:08



Мисля,че както всяка рецепта,така и тази трябва да се спазва точно...



Тема Re: Тибетската рецепта с чесъннови [re: измъчeнa]  
Автормapи (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 20:56



Момичета искам да ви попитам сместа докато отлежаваше дали ви позеленя, 4е моита да и незнам дали е нормално.



Тема Re: Тибетската рецепта с чесъннови [re: мapи]  
Авторизмъчeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 21:39



Да,позеленява.Течността,след като се прецеди също има зеленикав цвят,дори малко утайка,разклащам преди употреба.Цялото количество течност е едно малко бурканче от детско пюре.След 12 дни остава около половината,което се приема 3 пъти на ден по 25 капки до приключването му.Е,на мирис и вкус не е много приятно,но...



Тема Re: Тибетската рецепта с чесъннови [re: измъчeнa]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 12:15



тази рецепта е за понижаване на кръвното налягане. Ако не ядете и я спазвате ще почне да ви се вие свят. чесъна много сваля кръвното , особено в такава наситена концентрация !!!!



Тема Re: Тибетската рецепта с чесъннови [re: измъчeнa]  
Автор4иpи (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 16:09



Ето какво пише за ползата от рецептата на изрезката от вестник която ми дадоха:Организмът се изчиства от излишните мазнини,подобрява обмяната на веществата. Кръвното налягане се нормализира за 5-6 дни.Туморите се изчистват и бързо изчезват. Ревматичните болки също изчезват. Снабдяването на сърдечният мускул с кръв се нормализира,
артритите престават да болят. След инфакти състоянието бързо се нормализира. Язвите престават да болят, слухът се нормализира, зрението също. Колитите и гастритите изчезват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.