Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема има ли фитнес за дебелани  
Автордeбeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 18:05



Здравейте,
искам да попитам, знае ли някой къде има фитнес за дебелани или някакъв салон в който да има инструктор който да помага със съвети за сваляне на килограми,а не как се трупат мускули.Не ми се иска да отида в някой фитнес където ходят разни "солетки" които са отишли да покажат телата си.От друга страна се страхувам да не ме изгонят, защото може да им счупя уредите.На този етап аеробика,каланетика,пилатес и т.н. не стават.Бих искала на първо време да потренирам на бягаща пътечка или на друг уред с помощта на който да вляза в ритъм,след това ще мисля за тренировки от рода на аеробиката.
Благодаря



Тема Re: има ли фитнес за дебеланинови [re: дeбeлaнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано27.03.08 19:31



Сигурно има. Като начало, напиши от кой град си.





Тема Всеки фитнес,нови [re: дeбeлaнa]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано28.03.08 10:01



поговори с инструктора, той ще те ориентира какви упражнения да правиш. Вероятно ще наблегне на велоергометър, като начало. За пътеките, не знам, не те и съветвам. Има доста спорове, дали износват или не ставите. А ако си и малко по-пухкава - и без друго вече си ги натоварила много.

Ако някоя пача с под 5% процента мазнини в тялото си позволи да те изкритикува или да те погледне мазно искам да и извъртиш един хубав шамар и да я изгониш. Много ме дразнят пиклите, дето си мият краката в епруветки и се чукат с късоп!шкови празноглавци със скъпи спортни коли. Това не са жени, нито онова са мъже.

Sorry. Отплеснах се.



Ако си около Зона Б5 отиди до стадиона, там има зала, която сутрин е ПРАЗНА и таксата е под 4 лева. Инструктора е точен и ще те ориентира отлично. В празна зала, няма кой да те дразни. Успех.



Тема Re: Всеки фитнес,нови [re: martyr]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано28.03.08 10:25



+1

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: има ли фитнес за дебеланинови [re: дeбeлaнa]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано31.03.08 13:16



Обикновено фитнесите около 7.30-8ч. са празни, но не по-късно. Тогава спокойно можеш да работиш на уредите, без някой да те притеснява. Солетките обичат да си поспиват

.

La donna e mobile

Тема Re: има ли фитнес за дебеланинови [re: fidgety]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано31.03.08 17:14



Лично аз смятам, че трябва повече да се набляга на щангите и по-малко на уредите. Единствено скрипецът е препоръчителен - не всеки може да прави набирания.

Най-важното е невидимо за очите.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.