Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема лятото идва....нови  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано10.03.08 22:09



... тааааа стига сте писали


Марш всички навън да тренирате ......

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Сутрин и вечернови [re: Apxaнreл]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано11.03.08 10:20



по 40 минути колело от и до работата. Планиран разход, около 6-700 калории на ден. Би трябвало да изгарям по 3 кг сланинки на месец по груби сметки от таблица. Целта ми е 10 кг (да се върна на 83, колкото трябва да бъда) докато дойде време за морето.

Пожелавам ви/си успех!





Тема Re: лятото идва....нови [re: Apxaнreл]  
Авторздpaв paзyм (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 13:41



един смислен пост!

мале какви простотии се пишат по този форум! по малко писане и повече упражнения!



Тема Re: Сутрин и вечернови [re: martyr]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 14:06



"Планиран разход, около 6-700 калории на ден."

Не е ли множко като разход?



Тема С моят застоял начин на животнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано11.03.08 15:13



е прилично-достатъчен. Кибича по 8 часа пред компютъра в работата. Вечер се прибирам и вегетирам пред домашният компютър. И имай предвид, че приема на храна е около 2200 - 2500 калории на ден. Без месо и чаша вино не сядам на маса изобщо.

Но съм енергичен и мотивиран като си върна формата в първите 2 седмици и свалям бързо.





Тема колелото е добра идея..... [re: martyr]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано14.03.08 00:00



... и аз така се движа лятото... та понеже четох че водиш застоял начин на живот защо не разннообразиш като съчетаеш велосипедизма със уикенда
Има групи за съботно-неделно каране във всички райони на града та просто се включи в някоя...
Преходи с лигаво каране от около 60 - 100 км на ден.... (звучи много но като яхнеш велосипеда виждаш че не е защото има почивки)
Успех... човек може да направи всичко



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: лятото идва....нови [re: Apxaнreл]  
Автор strangebrew (in transit)
Публикувано14.03.08 00:34



Колко трогателно... Мамите яхват колелата, закачат количките, и почват да въртят педалите със смес от угризения за затлъстяващата зима и газовете от ауспусите, които невръстните отрочета ще поглъщат... Матроните без велосипеди, които търпят адаптиране, ще пухтят, бутайки колички из парка, излъчвайки "всъщност, аз ужасно_бързам_за_някъде_си"
Хм, тоя постинг сигурно има некво скриптирано позитивно послание, което ми убягва. Щото не искам да заподозря автора в нарцисизъм. до доказване на противното, разбира се.





Тема Re: лятото идва....а вие имате чувство за хумор:)нови [re: strangebrew]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 08:53



От всичко най ми допадна това за изражението "всъщност, много бързам за някъде си"....разсмях се сега, ще кажа защо, защото аз не бутам отдавна количка, обаче това с изражението може и от тогаз да ми е останало, но се улавям как често го излъчвам като безжичен нет към останалите потребители на обществените места, когато не ми се говори с никого:))
Колкото до Нарцис и неговите производни осмомартенски букетчета, ще кажа само, че докато има поводи за усмивки, има надежда





Тема Уикенда са парковите разходки по Витоша.нови [re: Apxaнreл]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано14.03.08 10:12



С гаджето и наша приятелка вече направихме един преход около 7-8 км преди седмица.

Стяга краката и глутеусите отлично. Става и за Майки с Татковци и Деца на кенгуру пред коремите на татковците. Малко чист въздух. Стига оправдания





Тема Чий го дириш туканови [re: Apxaнreл]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано14.03.08 13:41



ангеле-е!


И кво като идва лято.
Само дето ще мога да си карам ролерите, инак другите тренировки не се влияят от тва дали е лято или зима




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.