Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 27.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема как свалих 8кг за 13дни без спортнови  
Автор vener4eto (непознат )
Публикувано07.03.08 00:01



естествено ако бях пила по 2 л и бях спортувала ефекта щеше да е по-голям но сега е важно да изтъкна добрата диетка:).В нея първите 7 дни се яде на 2 4аса и ако има някакво изместване на хранене то и следващото се измества.наи-големия луфт от определения час за хранене трябва да е не повече от 30 мин.а ето и продуктите:
от 1-до 7 ден
10:00-ябълка
12:00-домат
14:00-яйце
16:00-ябълка
18:00-кисело мляко(най-мн.3,6%)
20:00-кренвирш/100гр.пилешко или телешко месо

В следващите дни се яде в същите часове като "наливните" и "насипните" храни се разделят на 6 части по-големите 3 от които се изяждат в 10ч,12ч,и 14ч.А ето и менюто за другите дни:
8 ден-1,5 л прясно мляко
9 ден-1,5л кисело мляко(3 кофи4ки и половина)
10ден-6 яйца
11 ден-6 ябълки
12 ден-1 печено пиле(няма да успеете да го изядете зашото капацитета на стомаха ви е доста намален)
13 ден-1,5 л минерална вода(може и газирана)
Е ТОВА Е НАДЯВАМ СЕ ДА ИМА ПОЛОЖИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ И ПРИ ВАС ИИИИ ПИШЕТЕ И ДРУГИТЕ ДА СЕ УБЕДЯТ В ЕФЕКТИВНОСТТА НА ВЪЛШЕБНАТА ДИЕТКА Е ТОВА Е ОТ МЕН,АКО ИМА НЕЩО НЕЯСНО ПИШЕТЕ


и моля ви се без злобни контари



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спортнови [re: vener4eto]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 10:09



Мисля, че не не лош режима, но как стой въпроса с кафето / ако има значение/. И един малко дискретен въпрос - колко кг. беше и колко сега?



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спортнови [re: vener4eto]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 12:13



Привет, Венерче!

Направих същото като теб, но с 90 дневната диета, която една колежка ми каза. Даже ме убеди, че е взета от дебелариум. По-късно я открих и тук в каталога на диетите. Успех с гладуването! След като свалих 7 килограма за един месец без спортуване, продължавам напред доста окуражена от 65 на 58 килограма не ми се случвало от раждането на сина ми преди 6 години. Боже! Бях 48-49 кила! Както е тръгнало може да си ги върна, но май ще трябва вече да започна и нещо да спортувам. Не съм по фитнеса. Добра плувкиня съм, ама ме гнус от тези басейни, а и след това зверски огладнявам. Май ще се наложи да бягам на пътечката и да въртя велото.



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спортнови [re: gugi73]  
Автор vener4eto (непознат )
Публикувано07.03.08 19:18



така...първо да кажа за кафето-значи в оригиналната диета в 8:00 се пие кафе без захар или подсладители,но т.к. аз не пия за това представих диетата в този вариант и мисля че няма да има проблем щом кафето присъства в ежедневното ти меню,а и сам чела че съдържа някои полезни в-ва,така че се придържам към трърдението че нищо не е вредно в ограничени количества


П.С. веднъж когато я правех ме посъветваха да ям в 10:00 6 сини сливи вместо ябълка(или 2)вероятно заради слабителният им ефект,но ви предопреждавам че с тях няма да чувствате глад..но няма и да отслабнете..за това се доверете на старите ни приятелки-ябълките



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спортнови [re: vener4eto]  
Автортeo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 10:10



А би ли казала все пак от колко килограма тръгна?



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спортнови [re: Дидo]  
Автортeo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 10:11



а колко са големи порциите, които нядеш и на колко години си?



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спортнови [re: тeo]  
Авторvenera (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 21:57



за кои порции питаш?мисля че количеството си го пише...вероятно питаш за прясното млякото и пилето.Значи в 10ч,12ч и 14ч се пие по около 200мл и до обяд вече сте изпили повече от половината

а за пилето горе долу количество колкото 1 кълка:
Започнах от 70кг,след диетката-62кг а сам висока 1,72/3 различно сутрин и вечер



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спортнови [re: venera]  
Автортeo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 09:24



Въпроса ми беше към Дидо относно порциите при 90 дневната диета.



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спорт [re: тeo]  
Авторfukibuki (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 11:31



ами тук не се споменава нищо за вода, а като гледам диетата е доста строга, та за това и да попитам



Тема Re: как свалих 8кг за 13дни без спортнови [re: fukibuki]  
Авторzdrav razum (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 12:24



хаха - браво на теб че си ги свалила без сопрт! много разумно - дай да видим сега коло време ще ти отнеме да си ги върнеш!

спорт и бланансирано хранене е единствения дълготраен, сигурен и най важното здравословен начин да се отслабва




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.