Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 10.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вместо гадната ЗЕЛЕВА СУПА...нови  
АвторИзмъчeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 11:40



Ето моят успех-за 12 дни свалих 6 кг!!!ПОНЕЖЕ не мога да я преглъщам направих следното:
Задушавам 1 зелка с 1 бут.дом.сок-дом произв.с чушки и магданоз.1лъжичка сол и 1л.олио/лъжа окото,че е овкусена/
Задължително ям от нея 2пъти на ден,а не мога и да спазвам храните,които се препоръчват с нея ЗАТОВА:останалата храна,която си позволявам е на принципа на РАЗД.ХР.Ето какво консумирах тези дни. 1ден-1кг,плодове 2ден-2к.кисело мляко 3ден-4 сварени яйца 4ден-1 домат и 1краставица с щипка сол 5-ден обяд 100г сирене леко изкиснато;вечерта 2ябълки 6 ден-около 150 гр варено пилешко...Просто си позволявам символични количества,следя и калорийте
Момичета,всеки има своята ПАНАЦЕЯ-това е моята!ще продължавам,защото ме "чакат" още около 15 гадни кг!Успех и на вас-зная колко е трудно,но и колко е сладко,когато сутрин НЕГОВО ВЕЛИчЕСТВО К А Н Т А Р Ъ Т покаже разлика!!!



Тема Re: Вместо гадната ЗЕЛЕВА СУПА...нови [re: Измъчeнa]  
Авторcac (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 17:37



браво!поздравления!твоят вариант много ми харесва...освен да ти направя компания...
продължавай все така!успех!



Тема Re: Вместо гадната ЗЕЛЕВА СУПА...нови [re: Измъчeнa]  
АвторZZZ (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 14:03



потърсих в аптеките таблетки Зелева супа,но ми казаха ,че са спрени от производство.Хареса ми твоята идея,защото на моята като сложих лук стана един бъркоч,който не можех да помириша камо ли да ям
Значи ти я правиш нещо средно м/у супа и яхния?Убива ли апетита?



Тема Re: Вместо гадната ЗЕЛЕВА СУПА...нови [re: Измъчeнa]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано04.03.08 17:37



Измъчeнa,
ти вода пиеш ли?Колкото и да ти гледах рецептата,водата не я видях!Ако не си пила вода през цялото тва време,кво праиш!?/извинявай,че така ти се нахвърлих, ама ако не пиеш вода................................................../







Тема Re: Вместо гадната ЗЕЛЕВА СУПА... [re: ZZZ]  
Авторизмъчeнa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 19:24



ДА,може да се каже,че се получава нещо средно между яхния и супа
Не само,че убива апетита,но и почти не ти се яде
Вода пия минерална около 1 1/2-не мога повече,а мисля и ,че не е нужно да се надувам излишно
Сутрин първото ми питие е сок от 1 лимон с топла вода
След това следва безкофеиново кафе/друго не трябва-макар,че и то съдържа малко кофеин/.2-3 чая шипки с мед,ако изляза навън и газирана вода
...а днес имам още 1кг свален-ура!





Тема Re: Вместо гадната ЗЕЛЕВА СУПА...нови [re: firrst]  
Авторизмъчeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 10:40



FIRRST,отговора ти е по-горе,освен това употребявам диетична /калиева/сол и ябълков оцет




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.