Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 24.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема "спешно" отслабваненови  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 20:22



Здравейте на всички.

Имам доста сериозен проблем: Омъжвам се след по-малко от месец, имам булчинска рокля и...тя не ми става!!! Малко е късно да търся друга рокля - просто няма кой да ми я направи:(

Проблемът е че след като си избрах роклята, поради прекалено много стрес и лични проблеми качих сума кила! И сега? Какво мога да направя?

Моля ви, най-искрено ви моля за съвети, хубави, изпробвани и ефикасни диети, спорт, упражнения, всичко което може да ми помогне. Съзнавам че бързите диети не са добра идея за здравето, но в момента ми е малко все тая...не искам да си разваля най-хубавия ден в живота си заради...свръх килца...

Погледнах различни теми с различни списъци от диети, но бих искала нещо наистина изпробвано, нещо което наистина да ми помогне и за по-малко временце. Готова съм да пожертвам каквото трябва...

много благодаря на всички и ...надявам се да ми дадете добри съвети.



Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: AZ]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 21:38



Гледай внимателно:
Последно ядене 20:00.
Недик го казва до побъркване в предаването си.
Аз съм го изпробвал.
Пиши след седмица как се чувстваш!



Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: AZ]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 21:53



брой калории или не яж след 17 часа или мини само на чай и плодове или само на протеин и зелени салати или тренирай нещо независимо какво(без шах.....хихии),но всеки ден или повръщай(но с това внимателно,макар да е най-ефективно,ако си лабилна или глупава може да има неприятни последствия)



Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: AZ]  
Авторжж (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 22:02



минаваш на японското чудо или на майкъл търмънд и всеки едн по два пъти на ден тренировки - тишане ли вело ли, каквото пожелаеш, но да е поне по 45 минути продължителност, средна интензивност. а за колко кг става дума?



Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: жж]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 22:17



и все пак помисли дали си заслужава това изпитание...брака имам предвид...щом отсега са ти по4нали проблемите и ти се отразяват с напьлняване,помисли си...Ако ли не просто си купи нова рокля





Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: жж]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 22:17



искам да сваля около 8 кг...тежко ли е положението?

за Майкъл Търмънд...от къде мога да взема режима? Много мерси



Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: дoдo]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 22:20



хахаха..

мислех да си купя нова рокля, ма ве4е е много късно



Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: AZ]  
Авторьь (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 22:36



абе тука го има в тоя клуб потърси с търсачкаъта диета на майкъл търмънд, а иначе има и книга , но като цяло ядеш 5 пъти на ден по около 50 грама месо /пилешко риба или пуешко/ и зеленчуци по една купичка, на закуска /евентуално на обяд/ може към протеина и малко въглехидрати - около 50 грама ориз/овесени ядки. и това е. без сол без нищо. пиеш много вода и спортуваш всеки ден по бая. за около месец ще свалиш поне 5-6 .



Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: ьь]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 00:41



тренировка - първата седмица веднъж дневно аеробна /тичане, колело, орбитрек....нещо по минимум 30мин., най-добре да увеличищш времето/, втората седмица и сутрин и вечер по толкова + разходки през деня и много движение.

преди тренировка може 2 с.л. Л-карнитин /10 мин. преди, ако е течен, и 30мин. преди ако е на капсули/.

а колкото до храната - главно на пилешки гърди и риба мисля, че трябва да минеш. а иначе можеш първо да направиш 1 ден на вода, 1 на плодове. след това 5 дена месо след това пак плодове, после точно преди сватбата 2 дена не уж нищо, само на вода, много вода. примерно.

и не ги слушай за повръщането - така само ще си стресираш организма ез никакъв ефект. ще се чувстваш зле и лицето ти ще е подпухнало. а и можеш да развиеш булимия, не си струва.



Тема Re: "спешно" отслабваненови [re: -]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 00:44



под 5 дена на месо имах предвид на белтъчини - пиле, риба, варени яйца, може и мляко, но по-малко, и извара.

ако ти е трудно 3 дена поне направи. но после внимавай какво ядеш.


може и японското чудо е добра диета, но се отразява различно на различните организми - общо взето включва 2 яйца на обяд варени и за вечеря месо със зелена салата, без подправки, без сол, без алкохол. можеш да я пробваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.