Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 20.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема моля искам информациянови  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано16.02.08 08:12



ЗДРАВЕЙТЕ! ПОНЕЖЕ ШЕ ИЗЛИЗАМ В ОТПУСКА ЗНАЕТЕ ЛИ КЪДЕ МОГА ДА ОТИДА НА ДЕБЕЛАРИУМ ЗА ДА СВАЛЯ НЯКОИ КИЛОГРАМ И ДА СИ ПОЧИНА! ТАКА ДЕ ДА СЪЧЕТАЯ ПОЛЕЗНОТО С ПРИЯТНОТО?





Тема Re: моля искам информациянови [re: TEDl444]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано16.02.08 09:16



Иди при Емилова. Най-известна е.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: моля искам информациянови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.02.08 10:23



Ужас! Не мога да си представя, че пращаш човека (човечката) на такова изтезание!! По-добре да отиде някъде просто на чист въздух, да си препише някоя от диетите тук, да ХОДИ МНОГО и да я спазва!!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: моля искам информациянови [re: yниKaлнa]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано16.02.08 10:53



БЛАГОДАРЯ НО ПРИ ЕМИЛОВА НЕ МИ СЕ ХОДИ, НО НАИСТИНА БЛАГОДАРЯ



Тема Re: моля искам информациянови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано16.02.08 10:56



Чувал съм да я хвалят... за мен доброто прекарване няма много общо с гладуването. Иначе... палатка, един спътник, раница с най-необходимото + няколко шоколада и... 2 седмици в планината. Лятото разбира се.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: моля искам информациянови [re: Изyмeн]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано16.02.08 17:49



Е ДА НО АЗ ЩЕ СЪМ ОТПУСК ПРЕЗ СКОРО!



Тема Re: моля искам информациянови [re: TEDl444]  
АвторOlli (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 11:25



Здравей,
Мога да ти предложа дебелариума в Лъки. Не е лукс, но има всичко необходимо. На мен ми беше приятно защото всеки ден се ходи на разходка в планината, има и два часа за физически упражнения в зала, т.е. раздвижваш се. Храната е доста оскъдна, но аз лично не съм се хранила много в дебелариума. Не знам зимата как е, лятото е много приятно. Но аз просто обичам планината. Не е задължително на всеки да хареса. По приятно е с компания.



Тема Re: моля искам информациянови [re: Olli]  
АвторЛopи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 14:50



как са условията и цените там,има ли ефект....



Тема В Лъки!нови [re: TEDl444]  
Автор Cмexopaнa ()
Публикувано20.02.08 17:37



Базата е доста мизерничка. Но, ако търсиш отслабване и почивка е страхотно. Миналото лято ходих 2 пъти и през март пак ще ходя. На килограми не се сваля много , но се стягаш. Разкошни разходки се правят в планината, и после гимнастика. До колкото знам през зимата сутрин е гиманстиката, а следобяд са походите.
Ето и повече информация тук -

http://www.otslabni-bg.net/



Тема Re: В Лъки!нови [re: Cмexopaнa]  
Автор Coфииcka_Бyxтичka (непознат)
Публикувано21.02.08 15:35



Според мен за да влезеш във форма не ти е нужен дебелариум. По скоро си намери местенце където ти е приятно да ходиш, направи си режим на храненето и активирай движението. Приятелка ходи в Лъки с цяла група защото имаше доста наднормени кг, като се върна нямаше кой знае какъв ефект, а и след това бързо си навакса пропуснатото.
Лошото на дебелариумите е, че там си в съвсем различна обстановка и като се върнеш към ежедневието и познатия ти начин на живот всичките килца се връщат пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.