Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 31.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: martinav]  
Автордюkaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 12:06



погледни тук и може би си постигнала оптималното за теб тегло

http://www.livredemonpoids.com/
като се отвори този адрес избираш:
votre poids d`avenir
и попълваш теста. Ако си жена след отговора на 12 въпрос се появява още един, който пита колко бременности си имала. След отговора и на 13-тия въпрос можеш да получиш оптималното тегло според Дюкан.
Въпросите за теста на български са:
1. Метрична система
2. Сегашно тегло
3. Желано тегло
4. Максимално достигано тегло
5. Минимално достигано тегло
6. Най-продължително запазено тегло без особени усилия
7. Прилагани режими: никакви; няколко; многобройни
8. Ръст (см)
9. Възраст
10. Наследственост (съществува ли в семейството ви тенденция към напълняване): никаква; средна;силно изразена
11. Костна система (обхванете лявата китка с палеца и показалеца на дясната ръка). Пръстите ви се: застъпват; докосват; не се докосват
12. Пол
13. Брой бременности: 0 - 7
След това натискате бутона Calculer и се появява цифрата на вашето бъдещо тегло.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: дюkaнka]  
Автор martinav ()
Публикувано20.02.08 13:29



Много ви благодаря за отговорите момичета сега се захващам със теста





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: martinav]  
Автор daxa (приятно луда)
Публикувано20.02.08 14:02



Мерси за калкулатора. По неговите данни излиза, че имам само още 1 кг да свалям, но аз мисля да са повечко.

Роси през протеиновите дни, а и при смесените по добре не ги яж тези сухи супи, само химия са. По добре през смесените си прави истинска зеленчукова супа, аз така процедирам. А през протеиновите дни може просто да пиеш повечко чай, или пък топла вода с малко изцеден лимон вътре много помагало за перисталтиката.
Моята зеленчукова супа е по следната рецепта - накълцваш зеле, праз лук и броколи и ги пускаш във вряща вода да се посварят, броколите като останалите неща са поомекнали вече, иначе стават на каша. Към края като са омекнали прибавяш консерва или две кълцани домати и вариш още 5 минути. Подправки на вкус и става супер вкусно (поне на мен ми е). Може да прибавиш и други зеленчуци например тиквичка или чушка, ако ти харесва. Правиш си една тенджера и имаш за целите пет дни. Няма нито мазнина нито други забранени работи в нея.

Но съм твърдо против сухите супи - няма нищо истинско и полезно в тях.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: daxa]  
Автор daxa (приятно луда)
Публикувано20.02.08 14:05



Засмяна

В книгата го има. Овесените трици са едно от най-важните неща в диетата. Всички тук ги консумират от първия ден. Не мога да кажа на коя страница го пише, че дадох книгата си назаем да зарибявам и други отслабващи - в случая един готин мъжага и той сега отслабва и то доста добре с диетата.

Както и да е, да не се отплесвам, но от първия ден до края на живота по три супени лъжици овесени трици всеки ден, ако искаме да сме слабички :)

Лек ден



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: daxa]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 14:25



Дакса , аз вече не спазвам много стрикто всичко - ям всеки ден по една ябълка , пия и от тези супи защото ми помагат.Вярвам , че няма да е фатално , защото другото е по - лошо

та затова питах



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: martinav]  
АвторBъpтиoпaшka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 15:24



Здравей!


В диетата има задържане в един или друг етап, така че не се притеснявай. Аз правих 10 дни ударна, да ме пита човек защо! След 5-тия ден спрях да свалям, съответно се разочаровах много, после изведнъж дръпнах и то повреме на фазата протеини и зеленчуци. Спрях и да се меря всеки ден, започнах по веднъж седмично.
А в трета фаза трябва да минеш, когато достигнеш желаните кг, така поне знам.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: daxa]  
Автор ve_si_to (непознат)
Публикувано20.02.08 15:28



здравейте и аз от днес съм на тази диета

дано наистина помагастискайте ми палци и аз ви стискам



Тема Re: Ведро добро утро [re: зacмянa]  
АвторBъpтиoпaшka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 15:28



Здравей


Аз изобщо не ги ям овесените трици, в началото не намерих, после опитах, заради запека - не помогна и реших да не се "тормозя" с тях. Наясно съм, че са полезни и необходими за режима, но така свикнах вече.
Иначе и аз четох, че се започват чак в трета фаза.. Но момичетата си ги хапват от началото и свалят - значи няма проблем!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: ve_si_to]  
Автор daxa (приятно луда)
Публикувано20.02.08 15:52



ve_si_to - Добре Дошла.

Помага стига да имаш желание и да спазваш правилата

Понякога е малко по-бавничко, друг път по-бързо, но наистина има ефект.
Въртиопашка - кат се зацикли наистина се зацикля, ама няма как. Аз пък сега в смесения период дигнах с 1 кг, въпреки че днес съм с 1/2 кг по-малко.

Та, такива ми ти работи.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: daxa]  
Автор ve_si_to (непознат)
Публикувано20.02.08 16:11



е дано дано да помогне и на мен

приятен и лек ден на всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.