Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: да живеят бонбоните,хаханови [re: merileen]  
Автор daxa (приятно луда)
Публикувано18.02.08 16:58



Направо ми иде да те разцелувам.
Ша са пробвам, както се казва. Много ми се приисква по нещо наистина сладко от време на време и мисля, че с тези бонбонки, които споменаваш ти ще ми се поуспокой малко душичката.


Мерси още веднъж за полезните данни.



Тема Re: да живеят бонбоните,хаханови [re: daxa]  
Автор merileen (непознат )
Публикувано18.02.08 17:15



Мили,момичета! Аз лично немога да си представя живота без спорт и движение, но аз спортувам от 25-годишна.Сега съм 46. Мисля, че колкото и да не е спортувал човек, точно в момента, когато подлага организма на някакъв шок, едно натоварване ще му подсили действието. Защото, не забравяйте, че в момента организма се чуди какво става, за него всичко неочаквано, ако включите и във физически план малко натоварване, а не само в метаболизма, той сам разбира, че е дошло време за промяна и много бързо влиза в нея. Разбира се, всеки има своята мярка.За някой само няколко упражнения ще дадат тласък и ще дадат сигнал за промяната, за други по-свикнали с движение ще бъде нещо друго. Нека всяка от Вас си намери нещо, което да включи в режима си.Мога да ви дам идеи, ако искате.Сутрин задължително трябва да подскажете на тялото, че ще му се наложи да работи и да го поразтегнете и раздвижите.Засмяна, аз също свалям от твоите килограми, но нямям никакъв проблем с корема.Отдавам го на това, че съм спортувала.Разбира се, аз го правех за кеф, сега виждам колко важно е било за мен.Два пъти седмично 20 години,вкл и сауна.Желая Ви лек режим и не забравяйте да пишете.Никой нищо не каза за соевото сирене.





Тема Re: да живеят бонбоните,хаханови [re: merileen]  
Автор Dorchester ()
Публикувано18.02.08 17:59



Соево сирене може по малко, самият Дюкан беше отговорил на този въпрос.

Вий какво направихта, за едно денонощие - писано коато за три дни



Хайде, здрасти в новата тема и чао за днес.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: Бoбeлинa]  
Автор jakys (непознат)
Публикувано18.02.08 19:57



И аз съм тук!
Спирам цигарите и съм много нервна- не се меря засега та незнам!


Дорчестър видях в другия форум че и ти си ги спряла скоро-казвай как си?
Честита нова тема и успех на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: jakys]  
Автор daxa (приятно луда)
Публикувано18.02.08 20:58



Роси - спокойно, аз само от зеленчука дигнах 1 кг, а пък от МЦ - хич не ми се мисли и тогава мисля, хич и да не се меря. Няма страшно. Между другото, как са ти проблемите със д-то? Надявам се да си се пооправила, ако не зеленчук, мазна риба и повечко супка.

За отказващите цигарите - и аз съм в кюпа, поне тази седмица. Гадна работа са и са адски вредни, ама какво да се прави - навик. Както и да е, по-добре да ги откажем, пък и пречат на организма от всякъде, както и на околните, както и са смрадливи, изобщо ....



Хайде, пожелавам ви утре сутрин кантара поне с 200 г надолу.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: daxa]  
Автор зacмянa (от сърце)
Публикувано18.02.08 22:48



Писах в старата тема,ама и тука да кажа нещо:))))За бонбонките-ние с колежката а си хапваме Орбит от кутийки.Всичко е ок.И ми е свежо в устата,защото иначе от многото белтъчини понякога гаднее

.За упражненията вече споделих,ама пак ще кажа-сутрин коремни преси и скачане с въжето на детето.А за цигарите да ви кажа,че ако ги откажете ще се чувствате суперски добре.Аз бях върла пушачка допреди две години-по една кутия на ден.Но от раз казах край и толкова с цигарите.Няма да се давате и да нервиничите.Това са само едни цигари.Пък и я сметнете колко от семейния бюджет ще са ви свободни за козметика или спорт или книгииииили пък подаръче за любимия и детето...А?Като си мислите за това и ще се справите.Стискам палци на всички и зная,че ние можем!!!!Нали сме жени

това,в което вярваме е това,което ни се случва

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: зacмянa]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано19.02.08 10:15



Лелееееееее здравейте на всички. От диетата мина само един единствен ден и не само че се чувствам добре а и съм свалила 1 кило и половина. Не мога да повярвам. За един ден. Като се качих на кантара щях да припадна. Е разбирам че сигурно после ще свалям по бваничко но определено за първите дни имам точно от това нужда :) а Засмяна само яйце , кис. мляко и пресно мляко бакпулвер и извара ли слагаме? нищо друго? звучи готско.... :) та такаааа :) Хей днес деня ми е по - усмихнат. Целувки на всички и успешен ден с повече настроение и "-" чета :)



http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: jakys]  
Автор Dorchester ()
Публикувано19.02.08 11:08



Нъцки, нищо не успях да направя. Само ги намалих.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: зacмянa]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано19.02.08 13:24



Хей засмяна... определено рецептичката ти е много добра:) Току 6то хапнах едно такова хлепче на обяд с няколко късчета бяло месо и се чувствам щастлива и нахранена. Мисля за награда на горката ми майка която също е на диета довечера на спретна едно кремче :) (ванилия) 1 яйце - 250 гр мляко пресно малко по малко от едно флаконче есенция ванилия ( но само на Др. Йоткер) и подсладител на вкус.. Това е за 2-3 порции зависи от големината на купи4ките :) Пече се около 30-35мин на 170 градуса в предварително загрята фурна на водна баня :)
Това ще и се полага за вечеря и за награда разбира се :)




http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: daxa]  
АвторDestiny (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 15:46



Здравейте и от мен отново. Доста време четох темичките без да пиша, но и при мен има доста приятни резултати. Откакто започнах диетата на 2 Януари, ето какви са промените в мерките ми, измерени последно на 14 Февруари (предполагам информацията ще бъде интересна):
тегло - от 61 на 56 кг

ханш - от 102 на 95 см
талия - от 80 на 72 см
коремче - от 88 на 85 см (имам проблем с него и трябва да се захващам с преси сериозно)


гръдна обиколка - от 94 на 91 см (намаляха все пак)
бедро - от 60 на 56 см
глезен - от 25 на 23 см
прасец - от 38 на 36 см

Все още съм на втори етап и след тази рутинна информация искам да Ви попитам нещо. Притеснява ме това, че първоначалната бодрост от пречистването на организма ми вече изчезна. Сега вече много лесно се уморявам, доспива ми се рано и като цяло организма ми стана някак си "по-раним". Кожата ми е бледа и повяхнала, въпреки че пия витамини. Като се одера някъде, ми става червено, боли ме много повече от обикновено и като цяло започвам да се притеснявам, че диетата малко събаря имунната ми система и ме прави уязвима. А и сезона съвсем предразполага към това, което не е в мой плюс.
Има ли при Вас такъв ефект и имате ли идея за нещо, което би помогнало, защото не мисля да се отказвам?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.