Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: lodka_v_moreto]  
АвторБoбeлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 15:27



Здравейте !
Само ще допълня предходното изказване за сьомгата. Става лесно и бързо и в торбичка за печене, за около 10 мин и в микровълновата:-)
Според мен 10 дни ударна фаза са много...след 5 ден не се сваля и само се натоварва организма. Не познавам друг човек/ освен себе си/:-))) с подобен вълчи апетит, в добавка винаги съм решавала емоционалните си проблеми с ядене. Казвам това, по повод справянето с апетита...то се получава лесно и естествено с приема на белтъчна храна:-) И само за стимул ще го кажа отново, свалянето продължава и в 3 фаза защото, стриктното, последователно спазване на режима се отблагодарява...скоростта на процеса на избавяне от килограмите е различна, обусловен от възраст, пол, причини за натрупаните килограми, продължителност на задържане на едни килограми във времето, хранителни навици и много други.Затова не сравнявайте темповете си с тези на другите, а слушайте ритъма на тялото си:-)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: Dorchester]  
Автор amazing (непознат )
Публикувано06.03.08 16:14



Здравей Dorchester,
10 дни бях на чисти протеини и после редувам 5/5 - 5 на смесен режим /с много малко целенчуци - домати, броколи на пара, печени чушки/ и после пак 5 дни чисти протеини. Стрелката на кантара не мърда. Освен това прекарвам и по 1.5 часа във фитнеса, от които 30 минути бягане и още 30 минути спининг или на арктрейнера. И аз мисля, че не е нормално, но ще чакам.

Имах едно прегрешение - чаша червено вино, защото бях на гости и нямаше как...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор amazing (непознат )
Публикувано06.03.08 16:18



Здравей,
Мерси за съвета. И аз ще се ориентирам към пресните риби само. Всички замразени такива са пълни боклуци /поне моят опит с рибите, мидите и скаридите, които купих/. Може би само хек и скумрия стават. Ще си купя и аз една такава сьомга, защото много я обичам във фолио или на скара.
Желая ти успех в отслабването!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: amazing]  
Автор Dorchester ()
Публикувано06.03.08 17:51



Аз съм много доволна от пъстървата, също.

Амейзинг, странното е, че много спортуващи Дюканки се оплакват от задържане. Интересна работа... Бях чела един отговор, че е възможно сланината да се превръща в мускул, който повече тежи. Не знам обаче дали е обосновано такова твърдение.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано06.03.08 18:07



Привет на новите момичета

. Пъстърва и аз обичам страшно много , овкусявам я в нея слагам няколко резенчета лимон и на скарата става страхотно. Относно спорта не знам дали е съвпадение но имах задържане в килограмите няколко седмици тогава ходих на аеробика след като спрях за около седмица кантара показа -2 кг.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: martinav]  
Авторnikoli (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 18:46



Здравейте моми4ета! Струва ми се ,4е ми се губи апетита напоследък .Как е при вас защото нали трябва да се хапва по 4 пъти по малко поне ?Просто не ми се яде сутрин след овесените трици не ми се прияжда до към обед .Та затова ви питам днес ми е 11 ден и от няколко дни съм така насилвам се по4ти да хапна.Моля споделете как е при вас ?Не е добре да не се храня ,защото организма ще запо4не да складира и 4ао на свалянето



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: nikoli]  
Автор Dorchester ()
Публикувано06.03.08 21:13



Последното ти изречение е съвсем вярно.
Дори насила, яж повече оъти на ден - поне 4.

Това е вярно, важно, неоспоримо, доказано, неотложно, неотменимо правило.

Не знам какво повече да кажа.

И се отнася до всички, дори и до нас, дето сме в трета фаза.

Целувам ви, умната.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: Dorchester]  
Авторnikoli (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 22:16



Благодаря ти Дори!!И аз си го мисля ,4е така може да стане та затова преди малко се насилих и хапнах пак ааа няма да се давам я

лека ве4ер на вси4ки йелая и утре с по малко тегло!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: daxa]  
Автор skorpi77 (надежда)
Публикувано06.03.08 23:03



Момичета, може ли да ми кажете защо вече 10 дни не мърдам и грам. Възможно ли е лекарства да ми пречат - този месец правих стимулиране на овулацията и имах вливане на имуноглобулин.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: skorpi77]  
Автор lodka_v_moreto (непознат )
Публикувано07.03.08 09:40



добро утро, момиченца-дюканченца!! как сте днес?? при мен суша- кантарът не мърда,до тоалетната нямам отбелязан маршрут, дори и МЦ го няма никакъв.чувствам се като пътник край пътя.е, освен да се запася с търпение, май няма друг изход.поне да удържим постигнатото.успех на всички!!






Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.