Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 31.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re:Здравейтенови [re: merileen]  
Автор Dorchester ()
Публикувано01.03.08 01:23



Тук е клуб за взаимопомощ и всеки е свободен да задава всякакви въпроси.
Аз пък от своя страна с готовност ще отговоря на всеки въпрос, защото благославям тоя режим и искам всички да могат безпроблено да се отърват от излишните килограми. Това последното е клише, обаче си е самата истина.

Тъй че, хора, ПИТАЙТЕ!




И ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Всички да сме много, много здрави!

Редактирано от Dorchester на 01.03.08 01:25.



Тема Re:Здравейтенови [re: Dorchester]  
Авторnikoli (Нерегистриран)
Публикувано01.03.08 12:46



Здражеитееее!$естита ни Баба Марта !!!!Пожелавам на вси4ки много ,много много големи успехи в отсабването ни през този женски месец

!!!От днес запо4вам 2 фаза смесени дни с зелен4уци дотук имам 3.500 по малко за 5 дни .УРААААААА!!



Тема Re:Здравейтенови [re: nikoli]  
Автор martinav ()
Публикувано01.03.08 16:00



Честита Баба Марта и т мен момичета желая ви най вече здраве и повече свалени килца

. Аз днес се престраших да се кача на кантара и мога да се похваля с килограм и половина надоло :) . Помръдна най - сетне след седмици застой и съм обнадеждена .



Тема Re:Здравейтенови [re: martinav]  
Автор зacмянa (от сърце)
Публикувано02.03.08 08:14



Здравейте,момичета

.Да ви поздравя с настъпващия месец март и да ви пожелая все така да сте хубави,усмихнати и все така трайно отслабващи

това,в което вярваме е това,което ни се случва

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: daxa]  
Автор didka_74 (непознат )
Публикувано02.03.08 17:47



Здравейте, Дюканки!

Реших и аз да се включа. От 1 седмица съм на този режим и резултатът ми е - 3 кг надолу, но имам проблем - никъде в Добрич не мога да намеря овесени трици Моля, ако някой знае къде мога да ги намеря да каже - ще бъда много благодарна!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: didka_74]  
Автор martinav ()
Публикувано04.03.08 08:39



didka_74 добре дошла при нас и успех в свалянето на излишните килограми

. Аз не съм от Добрич но мога да ти кажа къде намерих моите.Отначало обикалях големите вериги магазини но уви не открих и случайно влезнах в малък магазин за деабетици и там имаше. Жената спомена че ги е поръчала след като много жени са търсели дори ме попита дали съм на диетата на Дюкан . Някой беше споменал че от аптека си взима явно във всеки град е различно. Успех в търсенето дано скоро откриеш.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: martinav]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано04.03.08 09:02



Хей хей хей... здравейте и от мен сладки отслабващи дами :) радвам се че настроението е все още на ниво.... а пък като си помислите че идва времето на летните дрешки на морето, на банските а вие от друга страна вече ще сте поотслабнали звучи жестоко :) Направо ми се приходи на моренце вече... :) Аз да се похваля с нови резултати :) вече съм на втората седмица от втора ваза т.е само протеини и съм едно кило надолу... т.е общия резултат е за 14 дни общо от началото 6кг... което си мисля че е доста добре... в крайна сметка поне свалям.. малко по маллко но в супер... а сантиметрита за тези 14 дни са навсякъде по 3-4 см... :) аз съм доволна и продължавам напред :) и такаааа
Мартинав дай някакъв линк за снимки да гледаме... така се обнадеждаваме много повече. Дорчестър направо не кураж а незнам какво ми вдъхна... Страхотна си ... бравоооо :) направо чудесна... Хайде нека всеки който е бил повечеко време на диета и вече задържа да прати линкче да видим резултаттите... :)




http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: Tan4ety]  
Автор martinav ()
Публикувано04.03.08 09:42



Браво Tan4ety поздравление за новите свалени килца

. И аз след голям застои след последните 5 протеинови дни мръднах кантара с два килограма надоло .Почти не останаха до крайната ми цел и минавам на трета фаза .Обещавам веднага след като успея да кача снимки да ви дам линка .



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: martinav]  
Автор didka_74 (непознат )
Публикувано04.03.08 09:55



Благодаря ти, Мартинав! Надявам се този път наистина да се преборя, защото се уморих да се въртя в този омагьосан кръг - свалям и като се отпусна хоп - възстановила съм ги, че и отгоре...Днес ми е девети ден от ударната фаза, но съм свалила само 3 кг, което малко ме притеснява, като чета какви са постиженията на повечето "дюканки", но този път съм много амбицирана да успея!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: didka_74]  
Автор martinav ()
Публикувано04.03.08 10:31



didka_74 търпение, аз направих 10 дена с ударната фаза и свалих 4 килограма, бях леко разочарована,но разбрах че същия ефект е имало и при други момичета и всъщност е нямало смисал да правим повече от 5 дни ударна.Ефекта е еднакав при 5 или 10 дни.И аз като теб съм имала неуспех с други диети , свалям качвам,че и отгоре. Надявам се с тази диета да променим начина си на мислене и хранене и с помоща на един ден седмично чисти белтъчини да успеем да задържим свалените килограми завинаги

.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.