Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: Pepa]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано25.02.08 16:57



По добре първо протеини + зеленчуци з-то иначе ударния режим ще продължи 15 дни а това е прекалено много. За това започваш протеини + зеленчуци и после пак протеините... И преценяваш по колко дни ще ги правиш:)
Успех :)

http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4нови [re: Pepa]  
АвторDestiny (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 16:59



Втори етап започва със смесени дни - протеини+зеленчуци.
В противен случай ти реално продължаваш първи етап с още 5 дни, което няма смисъл.





Тема Re: Вкусна супа!нови [re: merileen]  
Автор strangebrew (in transit)
Публикувано26.02.08 00:43



Засмяна, много гаден вкус ми остава след това степче.Дай да пробваме нещо друго без захар.В тези степчета има аспартагус, най-лошия подсладителхм....може би по-рядко.

Аз по принцип не пия ни газирани напитки, ни Кола лайт (просто не ме влече), не степчета досега съм ползвала, но, няма да си кривя душата, малко еднообразен идва режимът след 4 месец и рискът да намалиш количествата е голям.

Степ с кисело мляко, желиран или не, правя макс веднъж седмично. Сега експериментриам със Стевията, и много ми харесва. Нямам снимки, но ще се постарая да пусна, момичета. Общо взето, правя чай - плодов, добавям Стевия за подсладител и пъхам в хладилника. Комбинациите, които изпробвах досега и ми харесаха:
- чай мента, няколко капки мента (от аптеката), 5 капки Стевия сироп, едно пакетче желатин на 500 мл общо;
- чай малина, арония и хибискус (може и още едно пакетче каркаде/хибискус), останалото същото

Днес забърках около 150 гр. кисело мляко с около 250 мл чай от втория вид + 100 мл вода с разтворения желатин; ще видим утре какво е станало.

Друг ползва ли Стевия? Аз, общо взето, само за това съм я ползвала, понеже и кафето, и чая без захар ги пия.



Тема Re: Притесненанови [re: strangebrew]  
Автор merileen (непознат )
Публикувано26.02.08 12:05



Направо нямам думи!!! Дадох си сметка, че 15 дни съм свалила само 1 кг. Моля ви, всички тук да ми кажете по колко сте задържали най-много. Не мога да си обясня какво става.Ям риба, пиле, кисело мляко, по малко прясно 0,1, понякога за вкус бонбонки без захар на орбит или еъруейвс.Абе, всичко си е както трябва. А имам за сваляне 10 кг още.След стартовите 6 кг за 1 месец, залепнах и край. На диетата съм от 15 януари.Това е досега-6кг, но ме плаши това, че не мърдам от 15 дни. Няма да се отказвам, да видиме какво ще стане.Мерките ми са с по 5 см надолу също.Ядосвам се.Аз обаче спортувам, да не би затова нещо да се бърка в режима??? Сто въпроса...Пишете ми всички вие за Вашето задържане и как се преодоля, за колко време?

Редактирано от merileen на 26.02.08 12:07.



Тема Re: Притесненанови [re: merileen]  
Автор merileen (непознат )
Публикувано26.02.08 12:30



Моля, който не го мързи мъничко да ми помогне.Дадох си книгата на приятелка и не ми я връща все още

.Драснете ми точно как беше супата за зеленчуковите дни.Знам я в общи линии, но искам да е точно.Убих се да я търся тук, е, каква ли супа не намерих но не и истинската.Благодаря предварително!



Тема Re: Притесненанови [re: merileen]  
Автор daxa (приятно луда)
Публикувано26.02.08 14:45



Чесно казано и моята книга е дадена на заем и за съжаление няма, как да ти помогна. Моя вариант за супа съм я дала малко по-напред.
Иначе за задържането и аз съм така - откакто влязох във втора фаза преди 10 дни даже изобщо не съм мръднала. И аз спортувам и също се замислям, дали не е от това, но пък няма логика - нали така горим допълнително калории?
Пък и не ми се отказва от спорта въпреки, че ме мързи и още нямам изграден навик, но ме кара да се чувствам добре и по-доволна от себе си.
Реших да пробвам 6/4 - протеини/смесени - да видим, какъв ще е резултата.

Лек и спокоен



Тема Re: Притесненанови [re: merileen]  
Автор Dorchester ()
Публикувано26.02.08 14:49



Мерилин, точна рецепта за супа няма. Може да е пилешка, може да е супа топчета с пилешка или телешка кайма - същата като за П дни, обаче слагаш доволно лук, морков, домат, пиперка. Също може да се застрои или да не се застрои с яйце и мляко... Номера с фидето е голяма работа: едно яйце се разбива много добре, след това над врящата тенджера държиш едра цедка и изливаш яйцето. То се проточва през дупките и в момента на допира с врялата вода стяга във формата на "фалшиво фиде". Като цяло, резултатът е много близък до супа. За завършек, съм експериментирала с една с.л. парафин, разбъркан с червен пипер и сипан върху порцията - напомня запръжката в ресторант, ама не съвсем. Та така, супички - бол.
За П дни - с малко лук и без зеленчуци - стават същите супи, плюс телешко шкембе (за любителите - с много чесън

)
Тези рецепти не са от книгата, а доизкусурявани в течение на месеци от моя милост и някои други Мами.

За задържането: няма се пУашиш. Аз цял месец седях на 68 кила, след смъкнати 7. Стискай, ще стане номера.



Тема Re: Притеснена [re: merileen]  
Автордюkaнka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 15:02



привет и от мен


спокойно, всичко е наред, при мен е същата ситуация - през ударния (7дни) свалих 3 кг, вече цял месец съм във втория етап и три седмици стоях на едно място (нагоре-надолу с половин кг). От една седмица започна бавно движение надолу. Иначе за спорта препоръката е да се започне през третия етап, просто се довери на автора или пък си прави леко раздвижване, без спортни рекорди
За супата ти е отговорено.
Търпение, спокойствие и всичко ще е наред



Тема Re: Притеснена [re: дюkaнka]  
Автор Dorchester ()
Публикувано26.02.08 15:06



Опа, аз малко сбърках, 6 свалени бяха на задържането.



Тема Re: Притеснена [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано26.02.08 15:09



Иаз преди няколко дена споделих че от месец на сам свалям много бавно задържам доста(само 2 кг. надоло).Скоро почнах да ходя на аеробика почнах да си хапвам бонбонки без захар и включих още няколко неща който не бях яла до сега но са са разрешени . Но започвам да се замислям дали тези неща не допринесаха за това задържане.От днес съм само на протеини спрях бонбонките няма да ходя на аеробика до края на протеиновия режим та да видим

.

Редактирано от martinav на 26.02.08 15:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.