Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вкусна супа!нови [re: daxa]  
Автор зacмянa (от сърце)
Публикувано24.02.08 19:19



Да ти кажа за витамините първо.Аз си купих Dоppel Herz актив.Аптекарката ми е позната и ми даде да разгледам,стори ми се с най много минерали и витамини.И калция е доста.Обаче аз отскоро започнах да ги пия и това може би беше грешка от моя стана,трябваше по рано.Не съм боледувала през периода на диетата,но май ми пада малко повече коса.Някой имал ли е подобен проблем?Тя си ми е и слаба косата де...преди да родя имах 4 пъти повече...а сега,въпреки че още мога дълга да я нося,не е това което беше

.
За променения вкус ,daxa, не зная какво да ти кажа...не съм забелязала при мен такова нещо,но може би ти се обострят сетивата от това ,че разнообразието в храната не е голямо и се наслаждаваш на това,което хапваш.Това си е чиста импровизация от моя страна,но наистина може да се случва,подсъзнателно.А аз,каквото и да ям,все ми е вкусно.Сладокусна съм.
Да ви кажа с моята колежка как си правихме обяд онзи ден.Тя донесе сварени яйца,купихме извара,к.мл.,копър и чесън на прах.Направихме една хубава яйчено млечна салата и извара и после аз направих едни мини рулца от пуешка шунка на "Леки",нарязана на кръгли филийки.И салата от домати...мале...не е истина как хапнах и с какъв кеф!А сега отивам да си доям вкусната супа,че от утре отново съм само на протеини.Килограмите не мърдат,но съм в МЦ и не се притеснявам сега.Пък и както мерилин каза,те не мърдат,но аз се топя,мерките ми намаляват и се чувствам прекраааасно!!!!!А за кремчето-обещавам че ще опитам и ще споделя,но гаранция че ще ми харесаВсе пак съм човек и си имам вроден афинитет към сладичкото,макар и не толкова често да го пожелавам.Момичета,приятна вечер и утре ще надникна да ви видя пак.
daxa,кажи ми моля те само каква марка горчица купуваш?Аз все на разни със захар попадам.И не смея да си купя.Наблягам на оцета.

това,в което вярваме е това,което ни се случва

Тема Re: Вкусна супа!нови [re: зacмянa]  
Автор daxa (приятно луда)
Публикувано24.02.08 19:33




Горчица на bornier си купувам - това на снимката е Ретро Горчица, а има и Дижонска, също е без захар. Само тези два вида от тази марка са без захар и стават за диетата. За другите марки не мога да ти кажа, аз тази консумирам :)
Мерси за информацията за витамините, най-вероятно и аз към Doppel Herz ще се насоча, защото пих Центрум, но нещо не забелязах промяна към по-добро.
Браво за мерките - моите за съжаление не помръдват нито на килограми, нито на сантиметри и съм решила да карам на око. Когато започна наистина да харесвам това, което виждам в огледалото, тогава ще премина на етап ІІІ.
Много се радвам, че диетата ви върви и топите сантиметрите - това ме мотивира и мен да продължавам напред.

Лека и спокойна



Тема Re: Вкусна супа!нови [re: daxa]  
Автор merileen (непознат )
Публикувано24.02.08 20:56



ооооох, много бавно става,мили момичетааааа!!!! Не бих се върнала назад за нищо на света, ама можеше да става ппо-бързо.Аз съм Ви казвала, че съм в начална критическа възраст.Както казвам възрастта на ветрилата, мисля че заради това *не се давам* така лесно, но ще упорствам докрай.Даха, при мен има същите усещания.Млякото ми е сладко, то кой знае какво има в това мляко де. Наистина всичко ми сладни. А това, което ми се вижда солено, за другите е нормално.Аз вземам от същата горчица, само че Дижонска.Мноооого е люта.Какво ще кажете за пилешки кренвирши? Не ги обичам, само за разнообразие.Като си помисля и те с какво са пълни, ама ако мислиме така, трябва да умреме от глад.Засмяна, много гаден вкус ми остава след това степче.Дай да пробваме нещо друго без захар.В тези степчета има аспартагус, най-лошия подсладител

хм....може би по-рядко.За всеки случай не го давай на детето.Имам усещането, че е голяма гадост за организма.Днес бях на кино, прегреших с малко пуканки, не ме бийте, моля Ви .ще се поправя.Това ми е първото прегрешение от 40 дни.Лека вечер



Тема Съвсем набързо от мен.нови [re: merileen]  
Автор Dorchester ()
Публикувано24.02.08 23:20



Парафиновото ми олио сега е в по-голяма разфасовка, кафяво шише с жилта капачка. От Марешки.
Горчицата ми е същата.
Кремът става и на котлон, при постоянно бъркане. Хората си му казват крем ванилия. Без подсладителя за мен е безвкусен, обаче.
Кремвирпите нямат нищо общо с режима на Дюкан, много са въглехифратни и в никакъв случай не могат да заменят чистото месо. Сори.

Аз съм бижу за уикенда, но от утре ме чака тежка седмица. Успех на всички ви.



Тема Re: Съвсем набързо от мен.нови [re: Dorchester]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано25.02.08 09:55



Здравейте на всички. :) Два дни пропуснах да драсна нещо и сега гледам две нови странички... уууу че сте готини :) Прекарах една чудесна събота и неделя на разходка и въздух а и това бяха последните два дни от 7дневния ударен режим. Той приключи. От днес съм на зеленчуци. урааааааааааааааааааааааа. Да ви кажа честно незнам ама не ми беще трудно. Верно все пак съм на 22 ама не ми е липсвало нищо:) Така резултат :

Килограми 73 - 68.5 = 4кг и 1/2
Сантиметри:

Ханш 112 - 110 = 2 см
Талия 88 - 85 = 3 см
Корем 106 - 102 = 4 см
Гръдна 101 - 100 = 1 см (УРАААААА!!!!)
Бедро(горна част) 67 - 65 = 2 см
Прасец 42 - 41 = 1 см
Ръка (горна част) 37- 35 = 2 см

ЕЕЕЕ как човек да не започне понеделнишки със самочувствие... :) Може би не е много разликата в сантиметри но да не забравяме че са минали само 7 дни, след които вместо да се чувствам зле, напротив аз съм супер щастлива и мога да изкарам о6те 5-6 ударни дни, но да не прекаляваме... днес една зелена салтка на обяд с кисело млекце... мммммммм чудесно :)
По въпроса с горчицата. Аз си купих от Метро също на Борниер Дижонска. Да наистина е много люта ама е много ароматна, което всъщност е целта на задачката. Просто слагам по-малко и е чудноооо :) Аз все още не мога да се престраша да пробвам Парафинчето. Седи си тук и това е.... май-по добре ако мога и без него да карам. А Засмяна относно кремчето. пробвай.... никак ама никак не е лошо, даже си е супер:) Аз днеска ще си хапна за вечеря след салатката едни сладки телешки кюфтенца с доматен сос.... ммммм направо... Абе друго си е самочувствието...
Целувки на всички и мнооооооооооооооооооого "-" чета :)



http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Съвсем набързо от мен.нови [re: Tan4ety]  
АвторDestiny (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 10:38



Tan4ety, поздравления за резултатите!


Но нали знаеш за смесените дни, че не са само зеленчуци, а протеини+зеленчуци. Както пише и в книгата, не прави грешката да ядеш само заленчуци, в случая салатката с мляко (ако си хапнала само това, де). Яж и месо. Все пак то е основната движеща сила на цялата диета.



Тема Re: Съвсем набързо от мен.нови [re: Destiny]  
Автор Dorchester ()
Публикувано25.02.08 10:54



Tan4ety, Destiny ме изпревари - исках да кажа съвсем същото. Поздравления и от мен за чудесния резултат. Не забравяй месцето и имай предвид, че вече в смесените дни няма да саляш така бързо. За сметка на това можеш да разнообразиш менюто и ще ти е по-лесно откъм готвене.



Прекрасна, успешна седмица пожелавам на всички.



Тема Re: Съвсем набързо от мен. [re: Dorchester]  
Автор martinav ()
Публикувано25.02.08 11:31



Поздравления и от мен Tan4ety успех, до края все така да е

.Аз от последния един месец съм разочарована само 2 кг съм свалила( а преди по 5кг.) .Или става все по бавно свалянето или му се вижда края .От утре съм само на протеини ще го спазвам по строго от всякога и да видим дано поне 1 кг мръдне този кантар .



Тема Re: Съвсем набързо от мен. [re: martinav]  
Автор Tan4ety (непознат)
Публикувано25.02.08 12:25



Благодаря на всички ви за поздравленията.... Да да знам за месцето... няма да е само салатка... и месце ще има :) Знам че вече ще се сваля по бавничко ама бързата работа срам за майстора.. Има още 3 месеца до активния летен сезон тъй че има и време имам и търпение... :)

Усмивкиииииииииии



http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/18955.gif


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 4 [re: daxa]  
АвторPepa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 16:38



Вече съм осми ден от първата фаза. Ям само телешко сварено с подправки, пилешко печено, сварени яйца, всякакъв вид риба, кисело мляко "Верея" 0,1 %, сутрин едно кафе и вода 1,5 л. Свалих 5 кг. Чувствам се добре.
Много моля да ми кажете след 10 ден /смятам да продължа до 10 дни/ в смесения период да започна с 5 дни на протеини, след това 5 дни протеини със зеленчуци или обратно - първо протеини със зеленчуци след това протеини. Благодаря предварително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.