Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Blake]  
Авторmary_87 (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 20:58



moje i taka da e,lichno az mislq da opitam s tqh.Predi 2 godini pih reduktil,ot koito ima6e efekt,za 3 meseca,16 kg,pri koeto sled spiraneto ne sam ka4ila,bih gi prodyljila,no polu4ih obrivi ot nego.Nqkade v mneniqta prochetoh,che i lida sadarja edna ot sastavkite na reduktila,no da vidim kakvo 6te stane:)





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mary_87]  
Авторsash (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 10:03



Знаете ли от къде може да се купи и колко струва?





Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: alex]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 12:54



kato razglejdam sega foruma,pi6at za nqkakvi menteta.Kak moga da razbera koe e mente i koe ne e .Ve4e vzeh da se pobirkvam .Stiga 4e 4akam ve4e 3 sedmici ,ostava i da mi dostavqt nqkakvo mente .Naistina imam nuja da svalq dosta kilogrami ,i ako mi pratqt ne6to fal6ivo ,kvo pravim.
Nqkoi bi li mi kazal kolko gilograma se scalqt na mesec ,i dali naistina se otslabva ot tqh .



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mary_87]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 12:59



kakva e cenata na reduktila?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
Авторmary_87 (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 18:31



доколкото знам в момента е някаде около 120-140,15 мг,тоест по силния,една опаковка ти стига за месеца.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mary_87]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано24.04.08 19:12



74 лв. , 28 капсули, 15 мг. - аптеката в Халите преди месец.От година е на тази цена.
И момичета моля наистина пишете на кирилица- ставам разногледа, а модераторката сигурно вече си изкълчи пръстите да ви напомня.
Хайде малко уважение.

Редактирано от Eddy на 24.04.08 19:13.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 21:07



лида има в аптека Боби-2001 ул.Христо Ботев № 40 до площад Македония тел.981 39 18



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: alex]  
АвторDundee (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 18:01



От 4 месеца ги пия и съм свалил до сега 28 килограма. От вчера ги има пак, имаха малък проблем с вноса. Хапчетата са на билкова основа и основното им действие е намаляват апетита и засилват метаболизма на организма. От там идва и проблема със сънят. Не може да разчитате само на тях, нужна е и лека диета. Да се избягва свинско, тестени изделия, сол, газирани напитки, сладко и полуфабрикати в тях има много консерванти които пречат на разлагането на храната. За предпочитане охладени и замразени продукти, чаша бяло вино,
плодове, зеленчуци и поне 1,5 литра вода. Пият се по 1 хапче сутрин в продължение на 2 месеца след което един месец се почива. За 2-та месеца свалих 18 кг., през месеца почивка качих 1 кг. Седа пак ги пия и продължавам
да свалям. За мене са перфектни и се чуствам добре.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: moni]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано27.04.08 18:20



vinagi li mogat da se namerqt ,tezi hap4eta v tazi apteka na ul..Hristo Botev
i kolko struvat tam ?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ani]  
АвторSintia (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 10:13



От няколко дни ги има вече. До скоро нямаше внос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.