Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:11 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: stela1985]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано28.03.08 21:56



Стела, пиши на кирилица!
И ако ще помагаш, пиши директно тук. Недей си предлага GSM-а, не е етично.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dovolna]  
Авторvanina (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 14:59



Iskam da vi kaja, 4e tezi hap4eta gi piq ot 4ri mesetza, bez hranitelen rejim.Svalih 25 kilograma, edinstvenoto nepriqtno 4uvstvo e podbujdaneto na nervnata sistema , koeto pre4i i na no6tniat san.Mojete da si zakupite ve4e ot dosta apteki, a tzenata e mejdu 50 i 68 leva .Pi6e , 4e sled treitiqt mesetz trqbva da se sprat, no az si gi piq redovno i ne mi pre4i.Probvaite gi , garnatziq 6te ostanete dovolni.:)



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: мeл]  
Авторleuc (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 11:50



Аз също не се чувствам добре Повръща ми се ,вие ми се свят,не мога да спя а го пия от 6 дни Не съм свалила за сега нищо но не ми се яде въобще



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: leuc]  
Автор gerri55 (непознат )
Публикувано30.03.08 15:22



И аз пих тези таблетки 9 дни. Последния ден се почувствах толкова зле, че имах чувството, че умирам. Спрях ги и 3 дни след това успях да възвърна нормално състояние. Моя приятелка също ги пи и последствията бяха същите. Може да е индивидуално въздействие, но състоянието е отвратително.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: gerri55]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 09:36



За да не ви става лошо трябва да хапвате по нещо малко, но често и да избягвате кафето. При мен това действа.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: tina]  
Авторtita (Нерегистриран)
Публикувано31.03.08 17:34



днес ми донесоха лида но незная как се пие,какъв коефициент се изчислява,моля ви пишете.благодаря



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: tita]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 12:07



К= кг/ръст см на кв.
Според мен тези хапчета има смисъл да се пият ако имаш нужда да свалиш доста килограми. Те са на принципа на Редуктила и се препоръчват когато наднорменото тегло е по-вредно за организма, отколкото страничните ефекти от хапчетата.
Аз имам още доста кг да свалям, но мисля да ги пия през ден, защото твърде бързото отслабване не е полезно.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторsanshiela (Нерегистриран)
Публикувано01.04.08 18:56



piq tezi hap4eta edva ot 1 sedmica,a ve4e sum svalila blizo 4 kg i pri tova ne spazvam nikakva dieta,a prosto nqmam apetit!az su6to gi piq prez den,za6toto ne mi se riskuva da gi piq vseki den,struvat mi se mn silni.Kolkoto do strani4nite efekti ste pravi, i na men mi se vie svqt ot vreme na vreme,no spored men tova e normalno za6toto po4ti ni6to ne qm.Otna4alo ne mojeh da spq spokoino,no tova be6e purvite 2-3 dni,ina4e ve4e nqmam problem s tova.Vse o6te mi presuhva ustata,no tova ne e tolkova lo6o, za6toto taka piq pove4e voda.Spored men ima smisul ot tezi hap4eta i gi preporu4vam na vsi4ki,koito imat izli6ni kilogrami za svalqne!mislq,4e nqma da sujelqvate!!!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: sanshiela]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано01.04.08 19:18



Моля, пишете на кирилица!



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Dorchester]  
Авторlilly (Нерегистриран)
Публикувано02.04.08 16:34



Присъединявам се към мнението на tina и обобщавам:
Който има да сваля сравнително малко килограми, нека не прибягва към Лида заради подчертано неприятните им странични ефекти.
След като ги пих, се консултирах с невролог, който установи, че тези ефекти се дължат на в-вото sibutramine, което съдържат хапчетата. То (за мое най-голямо възмущение) не е вписано никъде като съставка на Лида, така че се движете повече, драги дами и...
Внимавайте!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.