Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Пипилoтa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано19.03.08 10:07



А от мъже? действа ли?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 16:33



Споделете резултати.
Аз ги пия 2 седмици и още няма разлика.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: tina]  
Авторaни (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 23:05



аз ги пия от 4 дни , нямам апетит но нещото което забелязвам е,че не мога да спя спокойно, непрекъснато се въртя,изнервено ми е и сутрин ставам много рано...а при вас така ли е?



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: aни]  
Авторmel (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 07:35



Точно така се чувствах и аз .Безсъние и неспокойствие.Спрях ги и съня ми се върна.Отслабнах 5кг дано и те не се върнат.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: mel]  
Авторtina (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 09:58



Чувствам се по същия начин + сухота в устата и отпадналост. Пия ги вече около 10 дни и за момента резултата е около 2 кг.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: Лилиди]  
Авторteta_s (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 12:21



Аз вече го пия. 1/2 от опаковката съм изпила и резултата е 5кг надолу, но съм на салати и пилешко месо. Само, че от тази хранителна добавка се пие много вода.

teta_s@abv.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: teta_s]  
Авторlilly (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 10:08



Пих тези капсули точно 26 дни. Отслабнах с около 3 кг, което отдавам на безспорния факт, че намаляват апетита драстично, но определено не ги препоръчвам. Въпреки че никъде в листовката не става и дума за странични ефекти, за мен този месец беше меко казано ужасен - страхотна нервност, постоянна жажда, и най-лошото - безсъние! А никога допреди това не бях имала никакви проблеми със съня!!! В момента се чудя как да си възвърна тонуса, съня и спокойствието... Покрай всичко това ми се струпаха какви ли не други проблеми... Отслабването, което преди ми беше основна грижа, сега ми се струва "бял кахър".
Моят съвет е да не ги пиете.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: lilly]  
Автормeл (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 16:44



Много точно сте го описали ,точно така се чувствах и аз ,много хубаво сте описали състоянието в което се намира човек по време на употребата ,може да има някакъв резултат но....просто като че ли не си струва .В края на краищата трябва да се харесваме такива каквито сме.



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: ЛилиДи]  
Авторstela1985 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 19:23



AMI AZ SUM GI PROBVALA AKO ISKASH MI PISHI NA mirela1786@abv.bg



Тема Re: ЛиДа Дайдайхуанови [re: stela1985]  
Авторstela1985 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.08 19:29



Zdraveite,
imam poznat koito mi nosi takiva hap4eta direktno ot kitai i sa originalni, zashtoto ima i podobni takiva s falshif etiket.
ako niakoi jelae neka zvanne na 0888 249 607 ili 0888 245 185






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.