Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Добавки  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 14:16



Няма отслабване без глад.
Какъвто и режим да спазваш, той винаги е свързан с ограничения.
В този смисъл знам как да отслабна.
Трудно ми е да се въздържам.
Сигурно има някакви добавки, чайове и т.н. за подтискане на апетита.
Някой може ли да мипомогне моля?



Тема Re: Добавкинови [re: Tina]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано12.02.08 14:33



Такова животно няма. Е, чувал съм разни неща - агар-агар и други, но... Пробвай да хапваш повечко краставици и зеле например. Те запълват стомаха, а не са особено калорични.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Добавкинови [re: Tina]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 14:34



Аз не съм съгласна с теб , че няма отслабване без глад!
А ограничението съвсем не значи глад


Скромното ми мнение е, че без ограничение не става , пък каквито и добавки да се взимат



Тема Re: Добавкинови [re: Pocи*28]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 10:15



Не е ли ограничение това, че не мога да ям когато и каквото поискам.



Тема Re: Добавкинови [re: Tina]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 11:09



ogranichenie e, ako ne naistina ne mojesh..tova,che ne iskash e savsem druga tema



Тема Редуктилнови [re: alabala]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 20:34



На 30 години съм, 165см., 105кг. - 45кг. наднормено тегло.


Край на всички диети и режими - след всяка следваща диета си връщам свалените кг.+ още няколко. И така от 75 преди 5 години, сега съм 105.
Поръчах си Редуктил, утре го взимам и започвам, пък каквото ще да става.



Тема Re: Добавкинови [re: Tina]  
Автор DeciDida (минаващ)
Публикувано17.02.08 17:35



аз до момента съм свалила 34 кг. когато започвах с отслабването, пиех без прекъснавене, повече от месец Beta3 Sbelt. След това си го поръчвах в периодите на задържане на теглото, за да активирам нещата. Единият от ефектите е подтискане на апетита, а другият - кара мастните клетки да се саморазграждат, когато това е съпроводено с леко физическо усилие (разходка, лек спорт). аз лично съм доволна. започнах от 114 кг - сега съм 79. в момента пак съм на бета3 сбелт, защото имах едно по-продължително задържане на кг. дано съм ти била полезна с инфото.

[url=http://www.mamaibebe.com][img]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/10639.gif[/img][/url]


Тема Re: Добавкинови [re: DeciDida]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.08 10:42



а има ли странични ефекти като казват за редуктила?
Аз взимам редуктил 10мг. от днес, но още е рано предполагам за странични ефекти.



Тема Re: Добавкинови [re: Tina]  
Авторfoton_13 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:21



Tina, az sym polzvala edna dobavka Perfinni. Tq e vyv vid na kapsuli, koito se piqt sled hranene po 3-4 pyti na den. V na4aloto ne misleh, 4e 6te ima rezultat i zapo4nah da q vzimam po4ti na 6ega. Oba4e se okaza efikasna. Za dva-tri dni koremyt mi napravo stana plosyk, a qdqh pove4e ot obiknoveno. Daje po4nah da qm hlqb i torta, koeto po princip po4ti nikoga ne mi se slu4va. I vypreki tova otslabnah



Тема Re: Добавкинови [re: Tina]  
Авторfoton_13 (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:27



Преди малко си написах коментара на латиница и може да ми го отхвърлят, затова го повтарям на кирилица. Той е за Тина. Исках да й препоръчам една добавка - Перфини. Тя е страшно ефикасна. В началото почнах да я взимам почти на шега и не вярвах, че ще ми помогне. Обаче за 2-3 дни коремът ми стана плосък и всички казаха, че съм страшно отслабнала. А аз дори започнах да ям повече от обикновено. Даже на обед си поръчвах хляб и торта, което по принцип не ми се беше случвало от месеци. И въпреки това отслабнах. Препоръчвам ти горещо тази добавка! Регулира храносмилането. Взима се по 3-4 пъти на ден след хранене. Хубавото е, че с нея си регулираш и режима на хранене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.