Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 21.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Редуктилнови [re: Tina]  
Авторфoтoн (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:45



Недей да го пиеш този Редуктил! От лекар знам, че влияе директно на мозъка и може да доведе до увреждания По-добре си вземи нещо по-леко и полезно Това Перфини е такова, понеже помага на стомаха и храносмилането Има и едно ново Вита Голд Кантен - гледах рекламата по телевизията и го изпробвах веднага Сутрин си правиш кафето, а за вечерта е въпросният Кантен, който е едно прахче Като го изпиеш, набъбва в стомаха и те кара да се чувстваш сита, а в същото време няма никакви калории Може да си го разтвориш в гореща вода и ще ти се желира като крем Аз му сложих захарин и си става като истински десерт, обаче е без калории Другия път ще си го направя с плодове да видя какво ще стане





Тема Re: Редуктилнови [re: фoтoн]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 12:28



И мен ме беше страх за Редуктила, но започнах вече - каквото ще става ще става. Втори ден ми е и се чувствам добре, почти нямам апетит. Снощи вечерях с много малка порция огретен от тиквички без хляб и дори ми стана тежко.
А нямаше да го започна, ако не ми го беше препоръчала моя приятелка фармацевт, която го изпробва на себе си и отслабна с 20 кг. за нула време.
Тя си хапваше доста, особено сладко. С Редуктила не се сещаше за ядене.



Тема Re: Добавкинови [re: DeciDida]  
Авторfoton_13 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 15:15



А колко време ти трябваха, за да свалиш тези килограми? Сигурно е много трудно? Аз знам от хора, които са ходили при диетолози, че е нормално да задържаш килограми в определени етапи от отслабването. Колкото повече килограми имаш да сваляш, толкова по-бързо става. И колкото си по-слаб, толкова по-трудно е да продължаваш с отслабването



Тема Re: бета3 сбелтнови [re: Tina]  
Автордecидидa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 21:21



не, няма. поне при мен не е имало никакви.



Тема Re: Добавкинови [re: foton_13]  
Автордecидидa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 21:23



ами аз имах много, сега ми останаха 15. и това при положение, че няма да съм слаба, дори с тези 15 свалени допълнително.
трудно е. има периоди, в които се демотивираш много.
започнах от 114 кг. сега съм 79 кг. смятам да продължа. сега почивам от бета3 сбелт, но мисля другия месец пак да го започна. храня се редовно и по пет пъти на ден, но с подбрани храни. когато мога - ходя и на фитнес.



Тема Re: Добавкинови [re: DeciDida]  
Авторплoндиpчe (Нерегистриран)
Публикувано17.05.08 17:16



Виж на същата фирма Сасисбелт. Определено подтиска апетита. аз го пия вече десети ден и съм супер доволна. Ефектът явно се натрупва във времето. Дотук - минус 2,5 кг без да гладувам, просто ми се яде по-малко.



Тема Re: Добавкинови [re: foton_13]  
Авторeee (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 20:23



гълтай по 1 ефедрин и ще видиш глад през крив макарон





Тема Re: Добавкинови [re: eee]  
Авторdeci (Нерегистриран)
Публикувано18.05.08 22:35



защо да гълта ефедрин, като има синефрин на пазара? ще си спести страничните ефекти.



Тема Re: Добавкинови [re: плoндиpчe]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 14:24



А откъде си купувате тези продукти - Бета3 сбелт и Сасисбелт. Живея в малък град и тук ги няма в аптеките. Идеалният вариант за мен е доставка от е-магазин. Предлагат ли се в някой такъв м-н?
Благодаря



Тема Re: Добавкинови [re: Tina]  
Авторплoндиpчe (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 16:54



Доколкото зная, ако ги няма, могат да се поръчат. Аз като искам отивам и аптекарката ми ги заявява. Ако искате, пишете ми на мейла - yana.albert@abv.bg Ще разкажа аз как си поръчвам, за да не се приеме за реклама. Ето и линк към техния сайт:
www.activemed.biz




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.