Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 20.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отслабване без Йо-Йо ефектнови  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 09:25



Здравейте на всички в форума ,който са се сблъсквали с този проблем отсламването и йо-йо ефект след спирането на диетата.Реших да напиша тази статия ,защото намерих продукти чрез ,който се отслабва и то здравословно без гладуване и без йо-йо ефект след спиране на диетата.За какво става въпрос ами много е лесно.Попаднах на една фирма ,който предлага хранителни добавки за отслабване.Добавките са в формата на протеин този протеин се взема сутрин и вечер и се приготвя с прясно мляко или със соево мляко а на обяд се обядва каквото си искаме стига да не се прекалява с яденето.Принципа е доста лесен пие се този протеин и между храненията да има винаги о 4-6 часа.Ефекта е поразителен след дълга употреба.Свалят се килограми още на първата седмица.Има три фази на редуване както те го наричат има три фази на вземане на този протеин едната фаза е два пъти на ден сутрин и вечер втората фаза е само вечер и третата фаза не се взема този протеин.Кога решаваме да преминем от фазите си зависи от нас ако сме отслабнали толкова колкото желаем може да преминем на втора фаза с една вземане на ден на този протеин и след това може да предприемем и напълното му спиране.В момента аз достигнах килограмите който желая и преминах на втората фаза и се чуствам доста добре.Не съм качил и килограм след като преминах на втората фаза с едно вземане на ден на този протеин.Протеините имат и различни вкусове от ягода, шоколад и соя.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.02.08 09:52



Колко време ОБЩО си го приемал?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано06.02.08 10:04



ВЪВ форума, коИто, отслаБването, коИто. И още десетина по-дребни грешки.

За тези, които не знаят за какво става дума - предимно соев протеин. Обикновено се продава в малки разфасовки. Цената е изключително завишена. За тези пари можете да си купите много повече и по-качествен протеин от аптеката. За тези, които са против изкуствените подсладители - в този протеин е пълно с такива.

И още нещо - има ефект, ако го приемате така, както препоръчват производителите.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 11:57



Ами аз още не съм го спрял приемам го веднъж дневно.Започнал съм го преди месец и половина.Мога да ви кажа и цената му тя е 60 лева кутията,която стига за седмица или две в зависимост от големината на кутията.Не е много евтино ,но сам по себе си съдя е ефикастно.По.добре да ги даваш за нещо, което е вече изпробвано ,отколкото за други препарати за отслабване ,който не помагат.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 12:11



И аз се дразня от подобни грешки, но го отдавах на годините си, радвам, че и младите ги виждат! Поздравления!
Сега на въпроса, за тези пари може да се купи "естествен" протеин :). Ако закуската и вечерята се състоят от пилешко филе (или риба, телешко, пуешко) 100 гр. на скара или варено, на обяд не се прекалява, мисля, че ефектът на отслабване ще е същият, като ще се избягнат консерванти, оцветители, подобрители и т.н. Е-та.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.02.08 12:14



Няма как от 1 месец да разбереш за йо-йо ефекта. Почакай да минат 8 месеца, след като спреш, тогава ще говорим!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 14:30



За пилешкото да не говорим.Ужасни неща правят с пилетата как от съвсем малки за една седмица са вече готови за употреба имам предвид са вече по магазинската мрежа.Замислете се над това.Почти не остана чисто месо по магазините.Да не говорим че е от 20 години това месо.Така че не ми говорете за избягване на консерванти и е-та.Избягваш тях и се натъкваш на съвсем други вредни неща.А що се отнася до йо-йо ефекта не съм съгласен че ще се появи след 8 месеца примерно.Трябваше вече да започна да пълнея но уви не става така.Това е така защото съумях да си направя теста ImuPro300 който допълнително подсили диетата ми и разбрах кой храни да избягвам.Това е чуствам се много добре изчезнаха и някой хронични болести след като си направих теста. Имах страшно главоболие и след като започнах да избягвам храните към който се оказа че имам непоносимост ми мина.Не че не ме боли въобще глава но не е както преди да имаш непрестанна болка.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано06.02.08 21:25



Ти ме заинтригува ,човече.Първо ми кажи за този тест за храните,как ,къде и колко 6е ми струва за да си го направя.За пилетата съм напълно съгласна с теб.На мен проблема ми е ,че аз не консумирам много месо ,яйца въобще не използвам,дори и в къщи освен по някой празник за сладкиш домашен да направя.Но много плодови подсладени млека си хапвам и сладко.Както и тестени закуски.Хляб само черен и то рядко си хапвам.Но сладкото си ми е проблем от -абе направо генетично.Иначе диабетици нямаме.Но и баба ми и майка ми могат в неограничени количества да лапат сладко.Не са толкоз дебе ли но по 10 килца си ги имат отгоре.Аз също,само че аз спра ли сладкото и всичко си е по местата и не вдигам килограми,независимо какво хапвам друго.
И най важното обясни ми по подробно за тези протеини и ако трябва по потточки ми напиши как ги приемаш>нещо с тези фази не успявам да го схвана.Пиши бързо.Моляте



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yoanence]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано06.02.08 22:28



Модератори има ли тук? Да проверят дали някой не пише с 2 ник,а от различни ИП-та. Подозрително сходни правописни грешки.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 07:47



Ти трябва да работиш някъде като коректор! Остави хората да си пишат с грешките, това не е начално училище. Забележките може да отправяш към МОН, което допуска децата да завършват началния курс НЕГРАМОТНИ.

Няма ли право всеки да пише с колкото си иска ника и регистрации?

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.