Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отслабване без Йо-Йо ефект  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 09:25



Здравейте на всички в форума ,който са се сблъсквали с този проблем отсламването и йо-йо ефект след спирането на диетата.Реших да напиша тази статия ,защото намерих продукти чрез ,който се отслабва и то здравословно без гладуване и без йо-йо ефект след спиране на диетата.За какво става въпрос ами много е лесно.Попаднах на една фирма ,който предлага хранителни добавки за отслабване.Добавките са в формата на протеин този протеин се взема сутрин и вечер и се приготвя с прясно мляко или със соево мляко а на обяд се обядва каквото си искаме стига да не се прекалява с яденето.Принципа е доста лесен пие се този протеин и между храненията да има винаги о 4-6 часа.Ефекта е поразителен след дълга употреба.Свалят се килограми още на първата седмица.Има три фази на редуване както те го наричат има три фази на вземане на този протеин едната фаза е два пъти на ден сутрин и вечер втората фаза е само вечер и третата фаза не се взема този протеин.Кога решаваме да преминем от фазите си зависи от нас ако сме отслабнали толкова колкото желаем може да преминем на втора фаза с една вземане на ден на този протеин и след това може да предприемем и напълното му спиране.В момента аз достигнах килограмите който желая и преминах на втората фаза и се чуствам доста добре.Не съм качил и килограм след като преминах на втората фаза с едно вземане на ден на този протеин.Протеините имат и различни вкусове от ягода, шоколад и соя.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.02.08 09:52



Колко време ОБЩО си го приемал?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано06.02.08 10:04



ВЪВ форума, коИто, отслаБването, коИто. И още десетина по-дребни грешки.

За тези, които не знаят за какво става дума - предимно соев протеин. Обикновено се продава в малки разфасовки. Цената е изключително завишена. За тези пари можете да си купите много повече и по-качествен протеин от аптеката. За тези, които са против изкуствените подсладители - в този протеин е пълно с такива.

И още нещо - има ефект, ако го приемате така, както препоръчват производителите.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 11:57



Ами аз още не съм го спрял приемам го веднъж дневно.Започнал съм го преди месец и половина.Мога да ви кажа и цената му тя е 60 лева кутията,която стига за седмица или две в зависимост от големината на кутията.Не е много евтино ,но сам по себе си съдя е ефикастно.По.добре да ги даваш за нещо, което е вече изпробвано ,отколкото за други препарати за отслабване ,който не помагат.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 12:11



И аз се дразня от подобни грешки, но го отдавах на годините си, радвам, че и младите ги виждат! Поздравления!
Сега на въпроса, за тези пари може да се купи "естествен" протеин :). Ако закуската и вечерята се състоят от пилешко филе (или риба, телешко, пуешко) 100 гр. на скара или варено, на обяд не се прекалява, мисля, че ефектът на отслабване ще е същият, като ще се избягнат консерванти, оцветители, подобрители и т.н. Е-та.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.02.08 12:14



Няма как от 1 месец да разбереш за йо-йо ефекта. Почакай да минат 8 месеца, след като спреш, тогава ще говорим!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 14:30



За пилешкото да не говорим.Ужасни неща правят с пилетата как от съвсем малки за една седмица са вече готови за употреба имам предвид са вече по магазинската мрежа.Замислете се над това.Почти не остана чисто месо по магазините.Да не говорим че е от 20 години това месо.Така че не ми говорете за избягване на консерванти и е-та.Избягваш тях и се натъкваш на съвсем други вредни неща.А що се отнася до йо-йо ефекта не съм съгласен че ще се появи след 8 месеца примерно.Трябваше вече да започна да пълнея но уви не става така.Това е така защото съумях да си направя теста ImuPro300 който допълнително подсили диетата ми и разбрах кой храни да избягвам.Това е чуствам се много добре изчезнаха и някой хронични болести след като си направих теста. Имах страшно главоболие и след като започнах да избягвам храните към който се оказа че имам непоносимост ми мина.Не че не ме боли въобще глава но не е както преди да имаш непрестанна болка.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано06.02.08 21:25



Ти ме заинтригува ,човече.Първо ми кажи за този тест за храните,как ,къде и колко 6е ми струва за да си го направя.За пилетата съм напълно съгласна с теб.На мен проблема ми е ,че аз не консумирам много месо ,яйца въобще не използвам,дори и в къщи освен по някой празник за сладкиш домашен да направя.Но много плодови подсладени млека си хапвам и сладко.Както и тестени закуски.Хляб само черен и то рядко си хапвам.Но сладкото си ми е проблем от -абе направо генетично.Иначе диабетици нямаме.Но и баба ми и майка ми могат в неограничени количества да лапат сладко.Не са толкоз дебе ли но по 10 килца си ги имат отгоре.Аз също,само че аз спра ли сладкото и всичко си е по местата и не вдигам килограми,независимо какво хапвам друго.
И най важното обясни ми по подробно за тези протеини и ако трябва по потточки ми напиши как ги приемаш>нещо с тези фази не успявам да го схвана.Пиши бързо.Моляте



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yoanence]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано06.02.08 22:28



Модератори има ли тук? Да проверят дали някой не пише с 2 ник,а от различни ИП-та. Подозрително сходни правописни грешки.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 07:47



Ти трябва да работиш някъде като коректор! Остави хората да си пишат с грешките, това не е начално училище. Забележките може да отправяш към МОН, което допуска децата да завършват началния курс НЕГРАМОТНИ.

Няма ли право всеки да пише с колкото си иска ника и регистрации?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано07.02.08 09:17



Не виждаш ли, че става въпрос за реклама? Човечето явно си рекламира и теста и протеините. А по всичко личи, че го прави от няколко ника едновременно. За такива неща директно се слага бан.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 10:10



Е, не съм знаела. За какво точно се слага бан? За рекламата ли? Не вярвам. Или за рекламиране от няколко ника? Още по-малко го вярвам.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано07.02.08 12:56



О, слага се. Дори за писане от 2 ника ако преценя мога да сложа бан. В клуба, който модерирам и за по-малко се слага.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 13:19



Първо да ви кажа ,че не пиша от два ника ,ника си ми е един и същ.Второ каква реклама само ,че се е споменало нещо и реклама.Ами тогава реклама е да се спомене всяко име на диета или на диетолог и затова трябва да се слага банер ,а някой даже да си питат направо ,къде да си направят вега тест и т.н.За какво говорим въобще.Така ,че това с рекламата е много разтегливо понятие.Реклама ще е ,ако човек направо си пусне от къде и как да си купи някой ,нещо си това е раклама.А не ,че някой си писал за някакъв си тест.Според мен модераторите си вършат добре работата.А на някой като не му е приятно да чете определени теми ,ами да не ги чете и още по -малко да пише гневните си излияния към хората.Като не ти харесва темата трай си.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yoanence]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 13:22



Съжалявам ,че не мога да ти дам повече инфо за продукта ,защото може да се сметне за реклама ,но мога да ти дам e-mail си и там да ми зададеш всичките си въпроси и аз обещавам ,че ще ти отговоря на всичките.nayden_iv@abv.bg



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 14:32



Това си е дискриминация. Пълен произвол. Интернетът е свободно пространство. Единствено това, което е извън законите на дадена държава, може да е забранено. То по принцип в България всеки си прави каквото иска, включително и да ограничава нечии свободи, но според мен НЕ Е ПРАВИЛНО.

И къде го пише като правило или закон????????????

А относно това ТИ ПЕРСОНАЛНО на кого и за какво слагаш бан - ще бъда малко груба, но ще кажа следното (поговорка) - Дай на човек власт и го гледай колко струва...

Извинявам се, но съм силно чувствителна към ограничаване на свободи....просто съм препатила.

Редактирано от yниKaлнa на 07.02.08 14:43.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 15:34



Ти направо ме разби, предпочиташ някакви протеини, направени от Господ знае какво пред нещо натурално. Съгласна съм, че се използват много антибиотици и др. и месото което консумираме не е екологично чисто, същото се отнася и до въздуха, зеленчуци и плодове (торове, пестициди...). Но това е по-малкото зло отколкото да консумираме чиста химия нещо си там на прах, с ВКУС И АРОМАТ на ванилия или шоколад, рафинирани и консервирани храни, колбаси с неясно съдържание, които са по евтини от месото (от какво ли са направени ?), супи на прах , маргарин, растителна сметана (от какво ли се прави?).



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано07.02.08 16:58



Ако беше в клуба който модерирам - след първо предупреждение следва бан.

Интернет е на всеки, но клубовете на дир.бг са си клубове на дир.бг. Модерирам един клуб, но се придържам към правилата - трия само в случай че се дава лична информация, при спам, при неуместни реклами. Имаше възможност да модерирам и този клуб, но отказах, понеже предпочитам да остана обикновен потребител и да имам право да изразявам пристрастията и личното си мнение.

lps. Ти не искаш да кажеш, но нека аз кажа - продаваш продукти, за които твърдиш, че лекуват рак и какво ли още не.

Освен това на немски се пише tavarlin, а не tavarline. Никоя сериозна фирма не би си позволила подобна неграмотност.

Но както една приятелка спомена днес - да оставим закона на Дарвин да действа...

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано07.02.08 20:08



Благодаря ти ще ти пиша.Винаги ще има кой да критикува някого за нещо или от нещо ще е недоволен.Не обръщай внимание на хапливите езици.Важното е ,че ти си извървял този път ,че си убеден в правотата си и най вече в положителните резултати.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 21:38



Потвърждаваш това, което казвам.

Това, че ТИ си правиш каквото искаш в ТВОЯ клуб, говори само и единствено доколко дир.бг са изпуснали контрола над всичко, щом позволяват всякакви своеволия в клубовете си. Те трябва да имат прости и ясни правила, на които да се подчиняват ВСИЧКИ модератори, без всякакви импровизации. И за всяко превишаване на правата съответният модератор би трябвало да бъде изхвърлян.

Ако сме демократична държава, разбира се. А ние не сме. Заради това - и в клубовете - както и в държавата - всеки си вее байряка, а най-вече - тези, на които е дадена някаква властчица. Без оглед на закони и правила.

Гледай ти - неуместна реклама.... И кой точно ще определи дали нещо си е реклама, а друго, което посочва линк към дадена фирма или продукт - не е реклама? Ти ли ще определиш? Хайде, не ме разсмивай.

А дали ще си дам личната информация, извинявай, си е също лично моя работа. Ако си дам трите имена като ник - ще ме изхвърлиш ли??

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано07.02.08 21:54



Този дъжд вали вече цяла пролетна вечер и така ме залъгва не веднъж, че небето дъждовно е за всичко виновно...


Make money, not war!


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: drishko]  
Автор Dorchester ()
Публикувано08.02.08 00:38



Хора, не обръщайте темата на безполезен спор за правомощия. Тука си имаме Милена за тая работа. И ако не я виждаме, това не значи, че не модерира.





Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Dorchester]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.02.08 06:35



На тази земя просто не съществува БЕЗПОЛЕЗЕН спор.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано08.02.08 08:40



Има 2 начина за избор на модератор. Единият е чрез гласуване, а другият - по решение на администратора. Премахването на модератора е също толкова лесно, както и поставянето. А модерирането е просто още едно задължение. Що се отнася до личната информация - модераторът може би знае много повече за теб, отколкото предполагаш. Забранено е тази информация да се разгласява. Просто правилата са такива и модераторите са длъжни да ги спазват.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.02.08 09:26



Модераторът СЪСС СИГУРНОСТ знае много повече отколкото предполагам не само за мен, а за много хора. Достатъчно е той (модераторът) да е просто един любопитко без работа, който да се забавлява с това да рови из личните данни на който му хареса. Споко - това дори ще бъде узаконено - чух за влизащата сравнително скоро в сила наредба, според която МВР ще наднича във всичките ни интернет-връзки. Така че - ако някой наистина си мисли, че живеем в свободна и демократична система (визирам далеч не само България) - жестоко се заблуждава.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано08.02.08 15:30



Извънземните са виновни!


Make money, not war!


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано14.02.08 17:14



В отговор на:

lps. Ти не искаш да кажеш, но нека аз кажа - продаваш продукти, за които твърдиш, че лекуват рак и какво ли още не.



В клуба на раковоболните този симпатяга ми обясняваше,че от протеини се качват килограми,тука гледам твърди обратното! Па за по-сигурно трябва да се взимат 6 месеца,по-скъпо вярно,но затова пък изпробвано лично от него!







Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор foton_13 (непознат )
Публикувано20.02.08 12:00



За мен единственото отслабване, което не води до йо-йо ефект, е бавното и постепенното. И задължително трябва да включва спорт, макар и малко.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: firrst]  
Автор foton_13 (непознат )
Публикувано20.02.08 12:04



Ужас!!!!!!!!!!! Как може така да се спекулира така с нещастието на хората?!!!!!!!!!!!!! Протеините помагат за изграждането на мускулатурата. Имам един познат, който е много запален по протеинови диети, но във видна храна, а не на химия. Ходи редовно на фитнес и качва средно по 3-4 кг. на година. Това е целенасочено качване на масата и е само мускули. Обаче може и за отлабване да помагат, не знам.........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.