Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано07.02.08 09:17



Не виждаш ли, че става въпрос за реклама? Човечето явно си рекламира и теста и протеините. А по всичко личи, че го прави от няколко ника едновременно. За такива неща директно се слага бан.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 10:10



Е, не съм знаела. За какво точно се слага бан? За рекламата ли? Не вярвам. Или за рекламиране от няколко ника? Още по-малко го вярвам.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано07.02.08 12:56



О, слага се. Дори за писане от 2 ника ако преценя мога да сложа бан. В клуба, който модерирам и за по-малко се слага.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 13:19



Първо да ви кажа ,че не пиша от два ника ,ника си ми е един и същ.Второ каква реклама само ,че се е споменало нещо и реклама.Ами тогава реклама е да се спомене всяко име на диета или на диетолог и затова трябва да се слага банер ,а някой даже да си питат направо ,къде да си направят вега тест и т.н.За какво говорим въобще.Така ,че това с рекламата е много разтегливо понятие.Реклама ще е ,ако човек направо си пусне от къде и как да си купи някой ,нещо си това е раклама.А не ,че някой си писал за някакъв си тест.Според мен модераторите си вършат добре работата.А на някой като не му е приятно да чете определени теми ,ами да не ги чете и още по -малко да пише гневните си излияния към хората.Като не ти харесва темата трай си.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yoanence]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 13:22



Съжалявам ,че не мога да ти дам повече инфо за продукта ,защото може да се сметне за реклама ,но мога да ти дам e-mail си и там да ми зададеш всичките си въпроси и аз обещавам ,че ще ти отговоря на всичките.nayden_iv@abv.bg



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 14:32



Това си е дискриминация. Пълен произвол. Интернетът е свободно пространство. Единствено това, което е извън законите на дадена държава, може да е забранено. То по принцип в България всеки си прави каквото иска, включително и да ограничава нечии свободи, но според мен НЕ Е ПРАВИЛНО.

И къде го пише като правило или закон????????????

А относно това ТИ ПЕРСОНАЛНО на кого и за какво слагаш бан - ще бъда малко груба, но ще кажа следното (поговорка) - Дай на човек власт и го гледай колко струва...

Извинявам се, но съм силно чувствителна към ограничаване на свободи....просто съм препатила.

Редактирано от yниKaлнa на 07.02.08 14:43.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 15:34



Ти направо ме разби, предпочиташ някакви протеини, направени от Господ знае какво пред нещо натурално. Съгласна съм, че се използват много антибиотици и др. и месото което консумираме не е екологично чисто, същото се отнася и до въздуха, зеленчуци и плодове (торове, пестициди...). Но това е по-малкото зло отколкото да консумираме чиста химия нещо си там на прах, с ВКУС И АРОМАТ на ванилия или шоколад, рафинирани и консервирани храни, колбаси с неясно съдържание, които са по евтини от месото (от какво ли са направени ?), супи на прах , маргарин, растителна сметана (от какво ли се прави?).



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано07.02.08 16:58



Ако беше в клуба който модерирам - след първо предупреждение следва бан.

Интернет е на всеки, но клубовете на дир.бг са си клубове на дир.бг. Модерирам един клуб, но се придържам към правилата - трия само в случай че се дава лична информация, при спам, при неуместни реклами. Имаше възможност да модерирам и този клуб, но отказах, понеже предпочитам да остана обикновен потребител и да имам право да изразявам пристрастията и личното си мнение.

lps. Ти не искаш да кажеш, но нека аз кажа - продаваш продукти, за които твърдиш, че лекуват рак и какво ли още не.

Освен това на немски се пише tavarlin, а не tavarline. Никоя сериозна фирма не би си позволила подобна неграмотност.

Но както една приятелка спомена днес - да оставим закона на Дарвин да действа...

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: lps]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано07.02.08 20:08



Благодаря ти ще ти пиша.Винаги ще има кой да критикува някого за нещо или от нещо ще е недоволен.Не обръщай внимание на хапливите езици.Важното е ,че ти си извървял този път ,че си убеден в правотата си и най вече в положителните резултати.



Тема Re: Отслабване без Йо-Йо ефектнови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.02.08 21:38



Потвърждаваш това, което казвам.

Това, че ТИ си правиш каквото искаш в ТВОЯ клуб, говори само и единствено доколко дир.бг са изпуснали контрола над всичко, щом позволяват всякакви своеволия в клубовете си. Те трябва да имат прости и ясни правила, на които да се подчиняват ВСИЧКИ модератори, без всякакви импровизации. И за всяко превишаване на правата съответният модератор би трябвало да бъде изхвърлян.

Ако сме демократична държава, разбира се. А ние не сме. Заради това - и в клубовете - както и в държавата - всеки си вее байряка, а най-вече - тези, на които е дадена някаква властчица. Без оглед на закони и правила.

Гледай ти - неуместна реклама.... И кой точно ще определи дали нещо си е реклама, а друго, което посочва линк към дадена фирма или продукт - не е реклама? Ти ли ще определиш? Хайде, не ме разсмивай.

А дали ще си дам личната информация, извинявай, си е също лично моя работа. Ако си дам трите имена като ник - ще ме изхвърлиш ли??

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.