Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Здравословната храна може да ви разболее!нови  
Автор lps (непознат )
Публикувано24.01.08 10:20



Мнозина от вас се питат ,как е възможно това, сега ще ви разесня.Немски учени са открили ,че всеки човек има непоносимости към храна, тези непоносимости се водят алергий от трети тип разликата от алергичната реакция от храна е тази, че при алергийте от трети тип тя протича вътре в нашия организъм и протича чак след 4 дена от консумирането на храната към ,която имаме непоносимост.Ето за това е трудна за диагностициране.Но немските учени са изобретили начин за откриване им.Така отговарям на въпроса ви ,защо здравословната храна може да ме разболее ,ами защото може да имате непоносимост към зелева салата или към овесени ядки и така вие вместо да отслабвате пълнеете.Теста е кръвен и се изследват 300 вида храни подправки есенций, резултати те са строго индивидуални за всеки не може вашите резултати да са същите да кажем на ваш роднина.Метода е доста скъп, но познавам хора който са си го направили и са доволни от него и се чустват отлично.Затова реших да споделя с вас този революционен метод.



Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: lps]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано24.01.08 13:21



Разесня, алергий, есенций. За стила на писане няма да спомена нищо.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: Изyмeн]  
Автор mirmingi ()
Публикувано24.01.08 14:00



Цел - да му дадете 1500 лв, за да ви каже,че пълнеете от домати (примерно),щото имате непоносимост





Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: mirmingi]  
АвторЛopи (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 20:01



ехеее,откога го знаем това,ВЕГА теста дава сьщата инфо без боцкане и е по-евтин ,около80 лв.Скоро ще си го правя...



Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: Лopи]  
Авторlps (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 10:43



Тест вега е менте ама от най-голямото.Не си давай парите за глупости.Истината е в теста за който аз говоря а не в вега теста или в някой друг тест.Ако сте решили да отслабвате и това отслабване да е по здравословен начин си направете теста за който аз говоря.Теста е доказал свойте качества.



Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано25.01.08 11:39



Ти си по-голям заядник и от мен. Все пак това не е клуб за теми по литература. Не очаквай от всички да имат твоята всеобхватна съвършеност!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано25.01.08 18:00



Случвало ми се е поради специфични правописни грешки да открия един човек сред целия интернет. Стилът на писане говори много за човека. Е, как да повярвам на някой, който не умее да пише правилно. В интерес на истината не бих казал, че съм твърде заядлив, просто смятам за нормално да не оставя разни мошеници да се мотаят наоколо. Всички, които пишат и четат отдавна в този клуб могат да потвърдят, че никога нищо не продавам и пиша воден единствено от алтруистични чувства. Препоръчвам сред всички подсладители именно аспартама, понеже искрено вярвам, че е най-полезен. Не вярвам в хомеопатията, и т.н. Някои биха ме нарекли расист, аз обаче по-скоро съм привърженик на Дарвин.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано25.01.08 18:58



На Дарвин ли? Нали знаеш, Шкумбата е престоял месеци наред пред клетката на маймуните.. " И ни една не мръднА те-толко-тЕ!!"



Това беше майтап, разбира се.

Продължавам да вярвам, че ВИНАГИ можеш да научиш НЕЩО от ВСЕКИ човек, дори ако пише неправилно....

Сега нещо конкретно. Диетоложката ми беше разрешила бонбонки Орбит - когато ми призлее за сладко, щото били без захар. Аз не ги харесвам, но редовно посягам на Солано - също с претенции да са без захар, а вкусът им е много приятен. Имаш ли наблюдения върху подсладителите на този тип бонбони? (Питам те, защото прочетох, че пишеш нещо за подсадители)

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: yниKaлнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано26.01.08 00:54



[image]http://www.korio.org/rocket/index.php?action=dlattach;topic=284.0;attach=2891;image[/image]

Не съм се заглеждал внимателно, но сред основните съставки трябва да се обърне внимание на Е953 и Е954 - Първият може да причини някои неудобства, ако се яде в големи количества, последният е канцерогенен за плъхове, що се отнася до хората - не е окончателно изяснено. Иначе - на който му се ядат - да си хапва, но да не си мисли, че не са калорични.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Здравословната храна може да ви разболее!нови [re: Изyмeн]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.01.08 06:07



Благодаря! За съжаление подсладителите в Солано не са обозначени по някакъв начин, просто пише - ПОДСЛАДИТЕЛИ. И аз, честно казано, се съмнявам, че няма захар. Подсладителите винаги имат един специфичен вкус, а тези бонбони си имат вкус на захар...

Дори съм си мислела - дали има някъде място, на което да ги занеса и да ги дам за изследване. Защото ако наистина имат захар - това рисковано ли е за диабетици, които биха ги употребили, подлъгани от етикета?

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.