Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ако искате вярвайте...нови  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.01.08 06:16



...ако не искате - не. От 4 януари до днес съм свалила 8 кг. И извадете от този срок една седмица застой. Значи - за 15 дни.

Ако се интересувате как - първите 3 дни си направих ПРЕЧИСТВАНЕТО на моята (критикуваната от всички тук) диетоложка. С него аз винаги правя по кило на ден. После започнах Дюкан. Ако си спомняте - цяла седмица не мръднах нито килограм. После зарязах французина и се върнах на моята диета - зеленчуци, месо, яйца, витарал, може олио, никакви бобови и никакви млечни, никакво пържене и преимуществено калиева сол. Та значи - от 14.01 до вчера - 4 кг. Вчера реших да направя пак пречистването - и отново съборих още един кг за още един ден. ОБЩО ДО ДНЕС - 8 КГ.

След 2 дни ще ви се обадя пак. Този път по здравословни причини нито правя масажи, нито процедури, нито фитнес, дори не се движа повече от нормалното. (А за мен нормалното е - НИКАКВО движение!

)

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Ако искате вярвайте... [re: yниKaлнa]  
Авторcмexopaнa1 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 07:06



Ей много ме заинтригува!Какво е това пречистване и как го провеждаш?



Тема Re: Ако искате вярвайте...нови [re: cмexopaнa1]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.01.08 10:44



Мислех, че съм го писала някъде тук.

Сутрин - сок от половин грейпфрут, и 1 ч.л. домашен мед, разтворен в 50 гр. топла вода. До обяд изпиваш 1 литър вода на интервали по 500 гр на всеки час.
Около 12 обядваш, преди 21 вечеряш. И двата пъти ядеш САМО ЗЕЛЕНЧУЦИ - може сурови, може на манджа, сготвена нормално с олио, но БЕЗ ЗАПРЪЖКА. Аз готвя без сол, преди да ям посолявам с калиева сол. Постно зеле например. Или си задушавам замразен карфиол с олио в микровълновата. Ръсвам малко бульон със зеленчуци - знам, че не бива, но дава вкус и не ми е попречило до сега на отслабването.

И така - 3 дни.

После има едно захранване още 3 дни, което включва разни други неща - млека и извари, но аз не го правя. Направо преминавам на основната диета. Т.е - включвам месото и яйцата, както писах по-горе. Всеки ден взимам по едно хапче Витарал. Като ми призлее за сладко - смуча бонбонки Солано.

Кафе и чай не пия, но мисля, че може, стига да е без захар. Подсладители също можело, но не са препоръчителни.
Успех!!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Ако искате вярвайте...нови [re: yниKaлнa]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 13:28



дааа... разбирам... за 15 дни си изхабила 8х8000=64000 калории или по 4266 калории на ден. Да сметнем 4е си поемала по 1000 калории. Иска6 да ми каже6 4е си изгорила 5000 калории на ден????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



Тема Re: Ако искате вярвайте...нови [re: явe]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.01.08 14:46



Не разбирам какво искаш да кажеш. Никога не смятам диетите си в калории. Може и да е погрешна тактика - но-това е, такава съм.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Ако искате вярвайте...нови [re: yниKaлнa]  
Авторявe (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 15:18



Искам да кажа, че ако си сваляла само мазнини, сметката е следната : 1 грам мазнина е 8ккал. Ако твърдиш, 4е си свалила 1 кило мазнини => трябва да имаш отрицателен баланс от 8000 калории. А тия 8000 калории не ги гори6 и за 10 дни, ако не спортува6



Тема Re: Ако искате вярвайте...нови [re: явe]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.01.08 18:11



Много си сложен за мен. Аз казах за колко дни колко съм отслабнала без да се движа и без процедури, пък ти си го обличай този факт в каквито калории и баланси искаш.



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Ако искате вярвайте...нови [re: явe]  
Авторkiko64 (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 18:31



мдамммм.....
Грубичкоооо...
И много невярно.
Кой тръгва да гори мазнини още първия ден?
Ако имаме преситен със соли организъм , само със спиране на солта той още на първите 2 дни се освобождава от 2-3-4 , че и 5 литра вода , която е разтваряла солта заради водно-солевия баланс .
Имаш ли на идея колко калории изразходва човек за работата на бъбреци , сърце и пр. органи ? и когато те не са натоварени да работят като луди смилайки кофти храна , работят с по - малко енергия , останалото отива за смилане , обезвреждане и изхвърляне на мазнините и техните съставки.



Тема Re: Ако искате вярвайте...нови [re: kiko64]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано26.01.08 19:06



Слушай, не ме мъчи, ако искаш да ми кажеш нещо - кажи до направо.



По някакви може би псевдонаучни начини коментираш съобщението за загубата на теглото ми, и честно казано - изобщо не разбирам какво точно ми казваш. Ако се задълбоча - може и да успея да разбера, но не ми се ще...

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Ако искате вярвайте...нови [re: yниKaлнa]  
Авторkиko64 (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 02:53



Не те мъча бе!


Защитавам те даже!
Много псевдонаучно се опитвам да кажа , че е възможно това което си постигнала...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.