Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: daxa]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 15:47



И днес какъв е тоя глад дето ме гони не мога да знам

цяяял ден ми се яде пууу



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Pocи*28]  
Автор mirmingi ()
Публикувано23.01.08 15:52



Роси, мен кат ме подгони глада и се наливам с водица



А мен ме преследва глад за кисело, направо бих пила оцет от бутилката (няколко пъти си гаврътнах ) При вас има ли го или аз съм от лудите със собствен номер?



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: mirmingi]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 16:20



При мен това го няма , ама днес си хапнах няколко ядки орехче



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Pocи*28]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 16:32



Днес е ПЪЛНОЛУНИЕ!! Затва ни гони глада!! И аз така...ужасс-искам да ямн многоо-гледам да е млекце с трички, ама май станаха повече от 4-5 с.л днес





Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: tarantulka]  
Автор mirmingi ()
Публикувано23.01.08 16:41



По-добре с трици да прегрешиш, отколкото да омуаш нещо глупаво, дето после ...





Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: mirmingi]  
АвторБoбeлинa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 17:03



Здравейте, сладуранки !:-) Хайде и аз в кюпа с прегрешилите по пълнолуние, ама аз съм и пред МЦ...Ден-два преди това велико събитие МЦ, направо оглупявам:-))) Откак съм на Дюкан, вече за трети път изпадам в това състояние, но вчера за сефте прегреших - хапнах шоколааааааад:-) Обаче, аз имам стратегия, вече не се тръшкам, а правя 3 протеинови дни и готово, не се самообвинявам и не се тръшкам...защото е излишно:-)
Сега, ще ви кажа какво си правя аз вместо кебапчета и кюфтета...телешка кайма, която замесвам с яйце и много поправки, слагам в йена и за 5 мин в микровълновата, после си го нарязвам и папкам:-)))
Успех на всички !:-)



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Бoбeлинa]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано23.01.08 17:19



Ясно шо съм обезумяла. Аз пък си направих токущо месна салата накълцано пуешко филе със свежо сирене нискомаслено залято със сос с парафин, горчица, оцет и малко водичка. Изядох я като стой та гледай. ТО не е глад, а ужас.
Бoбeлинa според мен отношението ти е много правилно, то иначе трябва да ходим и направо да се застреляме, а пък и не бива в диетата да се намесва вината, защото става лошо.
Аз желанието си за сладко го избивам по перверзен начин - тъпча всички около мен с всевъзможни сладки и тестени работи и така се укротявам. Знам че не е полезно за тях, но не мога да се сдържа и им нося и правя ли правя кексове и други подобни. И така се спирам от консумация аз.



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: daxa]  
АвторБoбeлинa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 17:27



Daxa мила, смях се от сърце на метода с тъпченето на околните:-)))
Е, добре че при мен "вика"за сладко не е често явление, аз дори съм малко мазохист / в стаята ми на работа, стоят десетина кутии шоколадови бонбони, но не съм посегнала към тях/ :-))) А инъче , нямам проблем и всеки уикенд правя баници, мекици на моите хора, не се и докосвам до тях:-)
Просто, този път толкова се харесвам с новата си визия, че това ме възпира по един съвсем естествен начин:-)



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Бoбeлинa]  
Автор Dorchester ()
Публикувано23.01.08 17:48



Ефекта с тъпченето на околните се беше получил и при мен

Питки, пайове, кексове, соленки, сладки,..... бе, какво да ви разправям. Сладкото не ми е много любимо, дай ми на мен картофки. Е "Мечтать не вредно" казват братушките.

Сега за хлебчето по Дюкански: аз съм върл фен. Направете си, няма да сгрешите. Ще си припомните едно забравено удоволствие: филийка, намазана с крема сирене Екскуиза например. Или пък да си топнеш хапка в соса на салатата. Все таквиз хубави работи.
Рецептата на моя вариант я писах тук днес, в темата за черен хляб.



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Dorchester]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 18:12



Dorchester- и аз мн обичам това хлебче, обаче трябва ли да спазваме някакви "норми" в количеството като си го хапваме

Диетично,диетично- ама хляб все пак
Бреееййй-личи си че сме се "овълчили' по Пълнолуние- големи писания днес във форума




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.