Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: МОЖЕ ЛИнови [re: daxa]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 15:40



ммдааам- варненки може да се скиваме, но айде да е когато сме удоволетворени от резултата,аа


Ееех-мечтая си и аз за летните дни и дано този път не ми се наложи Април / май да се мъча да вляза в летните дрешки...затова сега от рано -че да ми е мирна главата на пролет
С вас съм!!!!



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: daxa]  
Автор mirmingi ()
Публикувано22.01.08 16:14



Здравейте, момичета!

Аз днес можеше и да не влизам изобщо, ама си рекох: Я да си кажа, да ме оплюете хубаво,че да ми дойде акъл



Вчера забравих да обядвам, а днес съм само на мляко с нес и на обед - 1 кофичка кисело мляко.

Знам,че трябва да се яде, но си забравих манджата

На мен утре ми е ден за мерене и ще дойда да се отчета и тук



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: mirmingi]  
Автор Dorchester ()
Публикувано22.01.08 16:51



Ами да, за бой си, Мирминги. Мозъкът ти минава на режим "Задържане и складиране на запаси", знаеш. Като забравиш манджата - скок до близкия магазин, едни ролца от раци или малко пуешко филе все пак.



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Dorchester]  
Автор mirmingi ()
Публикувано22.01.08 17:02



Тъй, тъй! Хем ги знам тия работи, ама



От утре без купата с манджа не тръгвам!!!




Абе, хора не мога да намеря никъде извара, трици, мляко 0,1% ... Всички ли сме на Дюкан? Все ми казват: Ами, свърши!



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: mirmingi]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано22.01.08 17:56



Ти от къде си? Да знаем, какви адреси да даваме.
Млякото може от всеки магазин да си набавиш, изварата също от 90% от магазините, виж с триците е по-кът въпроса, но се намират


И тези работи с без обяда да не ги правиш повече, че при второ провинение ще се караме Ше тичаш до магазина, ако трябва. Като мен, че ми писна да си нося купанката и сега на обед до магазина пуешко или пилешко филе, или пък пилешки шишчета от едно място дето правят сандвичи, или в краен случай "купешки пилешки кюфтета". Както казаха по-горе може и рачешки рула (което мен лично много ме радва) или някаква друга рибешка история. В много краен случай и консерва риба тон (в краен, поради това, че е малко неудобна за отваряне и консумиране, ама кво да се прави ).

Редактирано от daxa на 22.01.08 17:59.



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: daxa]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 18:08



А за това "пуешко филе" ми е въпроса.. пушено мн ме изкушава, но днес по БТВ предаваха сутринта за изслядвани канцерогенни храни и пушените меса са твърдо в тази група

а за Пушена риба-изобщо да не става и дума да се яде пфф-а аз така обича пушено филенцее м-м-м-м...
Вие хапвате ли тия храни?



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: tarantulka]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано22.01.08 18:16



Оххха и още как, всякакви пушени работи ям. А, пък и ако ги слушам по телевизията, то няма да остане, какво да се яде, пие или диша. Да не говорим, че според мен това с предизвикващите рак храни малко трудно се доказва. Според мен човек трябва да хапва разумно в смисъл достатъчно плод и зеленчук, не особено тлъсти меса, абе изобщо яденето си е ядене, кое колко е карцерогенно е спорен въпрос. То за всяко ще се намери някои, който да ти каже нещо лошо.
Е ако има някакви здравословни проблеми човек, тогава съм съгласна, има случаи в които някои храни не бива да се консумират. Но иначе моя съвет е хапвайте и се наслаждавайте на храната си.

Лека и спокойна



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: daxa]  
Автор Pocи*28 (нежна)
Публикувано23.01.08 08:32



Момичета , стрелката на кантара мръдна!!!!!!!!!Вече съм с още 1 кг надолу...мръднах от цифрата 65 , която така дълго си стоеше

Вчера ми беше първи ден от МЦ , дано продължа така
Весел ден



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Pocи*28]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 10:26



Браво на Роси!! Ще стискаме палци да продължаваш все така

Аз пък ще стъпя на кантара едва когао дрехите ми станат наистина мн мн широки и съм сигурна че съм свалила достатъчно , за да възтържесвувам над кантара
Офф а пък снощи така се натъпкааах Не стига че си напражих палачинката, хапнах 2 Купешки пилешки кепачета ПИКАНТ, и после... към 22ч изядох и другите 2 от опаковката, да ми е мирна главата
Ами то Пълнолунието ми влияе мн на мен, Раче ЛЕК ДЕН!!



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: tarantulka]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 10:28



*възтържествувам
*направих
*кебапчета







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.