Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: jakys]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 10:11



Добър Ви ден и от мен!!
Ето това ме притеснява-скъпи дами!- хапнем ли нещо сладичко, даже и съвсем мъ-ъ-ъничко, и сме "отгоре"


Как така ще задържим сваленото след диетката,като и малко повечко въглехидрат-и сме пак там -откъдето сме тръгнали преди -даречем, 2дена??
Иначе за сега нямам намерение да се изкушавам, но това ме спича



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: tarantulka]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:28



И аз това съм се чудила...дали няма да се тръгне стремглаво на горе

не говоря за тъпкане с толумби и баници , но все пак, се тревожа...иначе днес ми е първи ден от МЦ , но се чувствам някак си слаба




Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Pocи*28]  
Авторdaxa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:38



Пуу нещо не баца входа


То доколкото схващам идеята е, че след толкова дълъг след диетен период визирам ІІІ-фаза, тялото вече е привикнало към новите килца плюс това галавечерите му дават възможно "бавничко" да се захрани и привикне към по-голямо количество въглехидрати, та не би следвало да се дигнат килата пък и 1 ден чисти протеини трябва да действа като спирачка на надебеляването.
Нали всъщност точно поради възможността да се измъкваме само с този 1 ден сме се хванали на това хоро?
Мисля си, че тъй като ефекта на диетата е все пак доказан, то сигурно наистина се постига този ефект - 1 ден да тушира останалите 6. Мен това ми е надеждата, защото контрола ми си има граници. Естествено съм решила след като приключи диетата да не се тъпча като преди, но определено смятам да си хапвам спокойно шоколад, тоест да не се ограничавам, но и да не прекалявам.
Разбира се и малко спорт и сега и след това не би ни навредил да запазим форма. Даже ако искате като се затопли можем с мацките, които са в софи да си правим някакви "спортни срещи" или "клюкарски" такива.
Абе с две думи да не се шашкаме и да вярваме, че диетата има ефекта, които е описан в книгата.
Иначе по-сигурно и опитно мнение може да каже някои, които е минал ІІІ фаза и вече кара само на 1 чисто протеинов ден.

Лек и усмихнат



Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: daxa]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:48



АААА АМИ ТЕЗИ КОИТО НЕ СА ОТ сОФИ , НЯМА ЛИ ДА КЛЮКАТ , А

Не съм съгласна .....



Тема МОЖЕ ЛИнови [re: daxa]  
АвторMИMИ (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:49



КАЖЕТЕ, МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ЯДАТ ТУРШИИ, ЯДКИ И ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ДА СЕ ПИЙВА ПО ЧАША ЧЕРВЕНО ВИНО



Тема Re: МОЖЕ ЛИнови [re: MИMИ]  
Авторdaxa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 12:28



Трушия само в смесените дни зеленчук+протеин и то зависи, какво има в трушията, защото например захарта е забранена и си мисля, че ако има такава в трушията, то тя не става за ядене според правилата на режима.
Ядки твърдо не.
Червено вино по една чаша през ІІІ-фаза, когато са така наречените галавечери. На всяка галавечеря може по 1 чаша вино. Иначе отново отговора е не става за консумация по време на режима.

Лек и усмихнат





Тема Re: отслабвам с усмивка с диетата Дюкан 3нови [re: Pocи*28]  
Авторdaxa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 12:32



Ми може естествено, ама трябва да се оалираме по градове, което не пречи при топло време и повече почивни дни да праснем някъде една обща сбирка, някога

Аз лично съм от София, та затова давам идеи за в София, но ако имате път насам не е проблем
Сериозно, ако имате път към софия или пък нещо мога да помогна, когато сте в сфоийско градско (и когато не сте), свиркайте и ще дам едно рамо с радост



Тема Re: МОЖЕ ЛИнови [re: MИMИ]  
Автор Dorchester ()
Публикувано22.01.08 12:34



Мими! С туршията внимателно, много е солена и причинява задържане на вода. Трябва да е приготвена без захар и мазнина. Ядки - категорично не. Алкохол - категорично не.

Варненките сме май три, а? Готов отбор за среща.

Джаки, как можа, душо златна, да муаш торта? Стресирала си си всичкото - и коремчето, и мозъка.

Продължавай стриктно и ще компенсираш бързо!

За трета фаза моят скромен опит показа, че работата е наистина много деликатна. На мен ми се отрази страшно една гала, която правих от обяд до вечерта и качих кило, което после туширах май с 2 протеинови дни (вече не поня точно, беше в началото на декември.) После с якото хапване на всичко, което ми душа иска, качих от 24.12 до 07.01 цели ПЕТ (5) КИЛА! Сега затова редувам второфазните правила, за да си върна постигнатото, почти съм готова. Във форума на мамите чета за хора на четвърта фаза, също много внимават и си задържат с цената на разумно хранене.

Аде, чаУ, много писах, но дано съм от полза на някого.

ПП сега видях, че Дакса ме преварила, що са хабих иаз

Редактирано от Dorchester на 22.01.08 12:36.



Тема Re: МОЖЕ ЛИнови [re: Dorchester]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано22.01.08 12:43



Абе ти не гледай, че аз пиша, че моя опит е по-малък и може лесно да оплескам работата.
Пък това за ІІІ фаза е много полезна информация. Е, стига да стигна до там де

Че предния път и аз се омазах и то като тебе в периода 24.12-10.01 Ужас, ама яко плюскане падна, направо се учудвам на огромните си възможности да поглъжам такова количество и такъв вид храна - предимно тестено и шоколадово, дет се вика в индустриални количества .... ех, славни дни бяха.
Сега сериозно, смятам че трябва да си променя навиците и се надявам диетата да ми помогне и в този аспект.
Които е от софия да свирка, а на мацките от морските градове си запазваме правото за визита през лятото, ама каквито ще сме вталени и хубави всички да не им дойдем в повече в крайбрежните градове.

Хайди лек и усмихнат



Тема Re: МОЖЕ ЛИнови [re: daxa]  
Автор Dorchester ()
Публикувано22.01.08 13:19



Аз поне това лято няма да се притеснявам като остана по бански.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.