Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема СКЪПИнови [re: Pocи*28]  
АвторMИMИ (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 13:37



ДРУГАТА СЕДМИЦА ИМАМ РОЖДЕН ДЕН И МИСЛЯ ДА СПРА ДИЕТКАТА ЗА ДВА ДНИ, ДАЛИ ЩЕ МИ СЕ ОТРАЗИ ПАГУБНО НА 5КГ СВАЛЕНИ ДО ТУК?



Тема Re: СКЪПИнови [re: MИMИ]  
АвторБoбeлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 13:55



Далеч съм от идеята да поучавам теб или някой друг...Но...когато човек започва хранителен режим, особено такъв с ясна перспектива за спазването му в продължение на няколко месеца, е направо лишено от смисъл прекъсването и ...Всеки решава сам за себе си, особено ако е като мен със стаж от над 10 години в борбата с килограмите. Лично аз на този етап, не бих се изкушила от нищо и не бих провалила, толкова месеца усилия.
Ако прекъснеш, най-вероятно ще качиш веднага....после ще решиш да започнеш отначало режима...до следващия повод или рожден ден мила...Запитай се - готова ли си и искаш ли да се справиш с проблема с килограмите и тогава започвай диета !:-) Това е моето скромно мнение:-)



Тема Re: СКЪПИнови [re: Бoбeлинa]  
Автор Dorchester ()
Публикувано06.02.08 16:28



Да, Бобелина е права.

Това се отнася и за Роси. Вкарваш много сериозен въглехидрат. Вероятно ще задържаш.



Тема Re: СКЪПИнови [re: Dorchester]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 16:39



ох..всеки път ме разобеждавате и аз нищо не правя , а проблема си остава , дори става по сериозен





Тема Re: СКЪПИнови [re: Pocи*28]  
АвторБoбeлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 16:52



Виж Роси, ако запекът ти е сериозен и най-вече ако отчиташ че се е задълбочил вследствие на режима на Дюкан, то съвета ми е да се откажеш . Избери режим, в който преобладават влакнини,плодове...Няма, защо да ни се сърдиш. Нито аз, нито Дорчестър сме в състояние да те "накараме" да правиш нещо против здравето си мила:-)))
Аз лично съм с лениви черва от 15 години:-))) Не ме питай, какво правя...няма нещо което дане съм опитвала, имало променлив успех и отново застой. Просто имам приоритет, а той в момента да беше да сваля излишните килограми. Тоест решавам нещата, според сериозността на проблема.
Знам, че не е много полезно, но от началото на режима вземам лаксатив с меко действие. След месец надявам се , след като стабилизирам теглото да обърна повече внимание на проблема с червата !:-)))
И пак ще повторя, никой на никого не внушава, каквото и да е. Тук сме за да споделяме, основни неща около режима, да се подрепяме и окуражаваме !:-)))



Тема Re: СКЪПИнови [re: Бoбeлинa]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 17:00



Аз не ви се сърдя , напротив

та тук получих такава подкрепа , но не мисля да се отказвам , ще пробвам с ленено семе или пак ще почна с хапчетата....и моя приоритет на този етап са кг , но не искам да става оправям едно навличам друго...и проблема е не толкова запека , а хемороидите които се появихав следствие от него
ще продължа с вас момичета, ще ми се и аз да се похваля с постигнати кг



Тема Re: СКЪПИнови [re: Pocи*28]  
АвторБoбeлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 17:08



Да, хемороидите са нещо гадно и неприятно...За да не стигаш до раздразването им, наистина трябва наистина редовно да посещаваш WC-то...така е спор няма...:-))) Един полезен, практичен съвет....най-доброто лекарство за хемороиди се казва Антифлегмин, но...се взема от ветеринарна аптека...не е шега аз го ползвам от години:-)))



Тема Re: СКЪПИнови [re: Бoбeлинa]  
Автор Dorchester ()
Публикувано06.02.08 17:31



Роси, ще те помоля да пробваш преди вечеря една голяма супена лъжица парафиново олио. Няма да ти навреди, поне.



Тема Re: СКЪПИнови [re: Dorchester]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 18:38



Ххихихи , абе вие да не сте ми сложили радар .....на обяд се срещнах с мама за да ми даде антифлегмина , а преди да се прибера купих парафиновото олио


Много сте мили



Тема Re: СКЪПИнови [re: Pocи*28]  
Автор Dorchester ()
Публикувано07.02.08 11:55



Да докладваш






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.