Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Движение му е майката...  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.01.08 17:53



Чета тука стотици варианти на диети и всички те са малко или много правилни и т.н., независимо от принципа си на действие... Истината обаче е, че само с диета няма да има нито бързи, нито трайни резултати - колкото и малко калории да се приемат, при ниска физическа активност, тялото ще се нагоди и пак няма да сваля килограми, а ако сваля, ще маха само от мускули или други "непотребни" неща, а ще пести мазнинките като неприкосновен запас за черни дни...

Мога да се обзаложа с всеки от вас, че ако почнете да тичате по 10 км през ден, след няколко месеца, резултатът ще е ОЧЕВАДЕН, дори и да хапвате малко повечко...



Тема Таткото му е обаче по-малко ядененови [re: mizrahi]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано18.01.08 18:38



Майката му е важна, ама и таткото си требе.





Тема Re: Движение му е майката...нови [re: mizrahi]  
Автор firrst (ентусиаст)
Публикувано18.01.08 20:15



В отговор на:

, че ако почнете да тичате по 10 км през ден, след няколко месеца, резултатът ще е ОЧЕВАДЕН, дори и да хапвате малко повечко...






може и по 3км. ходене всеки ден след ядене!




Тема Re: Движение му е майката...нови [re: firrst]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.01.08 22:59



Може :) Все е нещо...



Тема Re: Движение му е майката...нови [re: mizrahi]  
Автор Dorchester ()
Публикувано19.01.08 08:34



Ти много правилно пропагандираш, ама в най-общия случай дебелите сме не амо лакоми, но и мързеливи.

Как да си надвиеш на дълготрайния навик да триеш дъното на панталона по креслото?

Освен това, по-лесно е да накараш да спортува някой, дето си е 55 кила, защото нищо не му тежи.
Ако си 70 обаче, трудно се навеждаш да си вържеш обувките даже, един етаж стълби и ти пада черно перде - за какъв спорт говорим? Кое ще те убеди, че на една тренировка ще издържиш поне едната четвърт? Че няма да паднеш от умора?

Или че може да ти се смеят във фитнеса?



Тема Re: Движение му е майката...нови [re: Dorchester]  
Автор firrst (ентусиаст)
Публикувано19.01.08 17:12



В отговор на:

Как да си надвиеш на дълготрайния навик да триеш дъното на панталона по креслото?




Значи гъз глава затрива!
Май има нещо верно в тази приказка!





Тема Re: Движение му е майката...нови [re: mizrahi]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано19.01.08 19:13



аз откога го тръбя и повтарям като развалена плоча, ама няма кой да ме чуе, каузата ти е загубена



Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!

Тема Re: Движение му е майката...нови [re: Dorchester]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано19.01.08 21:52



хаха, 70 кг и ти е трудно да се наведеш да си вържеш обувките? А аз какво да кажа като съм 140-145???



Тема Re: Движение му е майката...нови [re: Blake]  
Автор Dorchester ()
Публикувано19.01.08 22:36



А, не, аз съм 60, мерси. По-горе зададох теоретичен въпрос.

Редактирано от Dorchester на 19.01.08 22:37.



Тема Моля, моля!нови [re: Dorchester]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано20.01.08 20:24



Аз стигнах до 70 (за три години, като тръгнах от около 60 при ръст 168). И сега не съм много по-малко, за съжаление. Па все съм си връзвала обувките и съм се качвала по стълбите до който етаж си трябва. И колело съм си карала, и на планина съм си ходила. Е, не съм пробвала бягане по 10 км всеки ден, признавам си. Че се усеща как тежат килата, е вярно. Че ме е срам да вляза във фитнес, също. Но това за етажа и връзките не е вярно, т.е. никак не следва от килата.
_____________________
Както казваше дядото от рекламата: не става само с движение, трябва и акъл! Без да си ограничиш храненето, не става (мисля).

Редактирано от Mиpa_M на 20.01.08 20:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.