Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: ewa-wiwa]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 14:44



здравей!благодаря за топлото посрещане!ами ти ве4е ми помагаш с подкрепата си!
ще ти копирам линк-а за линийкаhttp://www.mamaibebe.com/ticker_weight.php
ако искаш,може да ти напиша и сайт,където пак сме отбор от "зелчеци"-колкото сме повече е по-лесно...
хубав ден и до после!



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: ewa-wiwa]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 18:54



мила,ewa-wiwa ,сега забелязах,че си напълняла след хормонална терапия.и аз след подобна кошмарна терапия,се оказах в състото състояние..но тези кг толкова много ме комплексират,измъчват душата ми и ме правят толкова различна и като характер-затворена,изнервена,непълноценна...време е да се взема в ръце и с подходяща компания да стана себе си..
така че,ако желаеш,може заедно да победим телесната маса!



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: Лopи]  
Автор ewa-wiwa (отслабваща)
Публикувано11.01.08 09:58



Ами аз карах велоергометър..Но аз още от малка си имам проблеми със стриите..и така..но не бих казала, че е толкова зле. Когато съм напълнявала е мн мн по зле, честно казано



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: sas]  
Авторewa-wiwa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 10:19



Здравей, мила!
Много се радвам, че сме заедно в това не леко начинание..
Знам какво е..Преживяла съм го....много пъти. Била съм 100 кг - не исках да излизам на улицата, не не че не исках, а не можех..Чувствах се ужасно..Пробвала съм всички лекарства за отслабване и наистина мода да кажа че са абсолютно безполезни..Била съм на режима на Лидия Ковачева цели 2 месеца, но след като свалих отново лека по лека върнах всичко...
Но сега като сме заедно и се подкрепяме всичко ще е наред! И ще успеем заедно!Ще се радвам да ми напишеш линка на другите "Зелчици", да си споделяме опита всички..
И накрая може да прозвучи почти невероятно, но сутринта се изтеглих и тежах 68,8 кг...Мн съм доволна от себе си!!!
Надявам се че и ти ще споделиш стартовите си кг и напредъка си!
Благодаря, че откликна на моята молба и цел №1!
Поздрави от Бургас!
ЕВА



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: ewa-wiwa]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 11:10



привет и на теб!
ужасно мила и внимателна си!"зел4еците"са в труден период и с твоят опит и прекрасно настроение,ще внесеш свежа струя в редиците ни!а ти колко време искаш да останеш на супата?защото на мен ми се иска по-дълаг период..пък може и в друга диета да се включим..аз пробвам и лунната(остава в сферата на пробите,защото не издържах до края,но пред цикъл ,ставам една гладница за сладко...)
не знам кг си,защото ме е страх да се къча на кантара,но по дрехи-положението е тежко...в сесия съм и не искам с кг да добавям и нови тревоги!
имаше период,в който въпреки хормоните(кортикостероиди),приличах на себе си..много важна е душевната настройка ,а на мен емоциите ми са в повече..
радвам се,че те срещнах,благодаря,че ме правиш по -уверена и повече от всякога вярваща,4е ще успее..
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=231161.0
заповядай тук..ще си полезна на всички ни!
а ти какво количество плодове и зеленчуци извън супата похапваш?
ps:
в този форум съм -ина 15
до скоро!слънчев ден ти желая!



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: sas]  
Авторewa-wiwa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 16:37



Здравей, аз опитах да се регистритрам в този форум, но нещо ми се бави регистрацията...
Сега ползвам интернет само на работа и е ,малко трудна кореспонденцията, за което се извинмявам!
Аз да ти кажа до като мога да издфържа ще си ям само супата.
По принцип плодовете не трябва да превишават 800гр. на ден. Трябва да се хапват грейпфрути, кивита и в краен случай ябълки. Всяка седмица е хубаво да се прави прочистване на червата. Аз лично го правя с рициново масло, но може и с английска сол. за английската сол знам, че изтънява лигавицата на червата, така че не е за предпочитане.
Ако се яде пил месо, то трябва да е само бон филе, на скара без сол, и залято с лимонов сок, но след изпичане. Относно рибата да е бяла, не повече от 600 гр., това кйоличество е и при пилето. По добре е да е на половина, обаче. За ориза не повече от 100 гр., не сварен. И най - добре да е кафяв ориз, небелен и неполиран, за да има фибри в него.
Е ако има нещо, което съм забравила, се извинявам предварително!
Целувки и мн мн успехи!
Чакам резултати!!!



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: ewa-wiwa]  
Авторsas (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 17:14



ще сме заедно в дългата супена диета...малко я модифицирах-добавям кис.мляко,а и прясно в кафето,че от тези хормони ме мъчи ужасен гастрит..и по-бавно да вталявам,важното е крайния резултат..а и по време на сесия не искам допълнително да мъча организма си...
ти имаш ли двигателна активност?на този етап-не мога да си позволя..,но след сесията-ще бъда стриктна..за сметка на млечните разрешения-ще пропусна бананите,ориза,месата..
днес ,благодарение на теб,не съм си и помислила за сладко,зрънчовци и...(за сега)
а ти кой ден си?и колко кг си свалила?колко би искала да станеш?
приятна вечер!



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: sas]  
Авторewa-wiwa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 14:50



Мила,
Аз малко имах проблем с нета вече изкарах две седмици на зелева супа и сега реших да мина малко на картофена супа...да сменя вкуса, защото аз не съм хапнала нищо, освен супа през тези две седмици...ами сега съм вече 66 кг, а бях 74. Смятам се за силек човек, и вече самочувствието ми е над нулата...Мисля, че като всички хора и ние заслужаваме да сложим тесни дънки и да поискаме по-малък номер в магазина, а не все да искаме последния съществуващ..Нали така!
Пожелавам ти успех!Много ми е трудна комуникацията тук, ако нямаш нищо против може да минем на скайп - моят е ewita_83
Поздрави!!!
всъщност днес имам рожден ден и аз сама си направих най - прекрасния подарък - доза самочувствие!!!



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: ewa-wiwa]  
Авторjul12 (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 16:23



Честит рожден ден!
Браво за свалените килограми,но как така не си хапнала нищо освен супа?

Нали има и други продукти предвидени в диетата?



Тема Re: Да отслабнем заедно с домашна зелева супанови [re: jul12]  
Авторewa-wiwa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 12:09



Здравей!
Да има други продукти, но истината е в супата...И аз реших, че ще хапвам само нея...Така, че малко ми писна и сега съм на картофена супа, но поради повода вчера не успях но днес ще хапна пилешко филе със салата..
Поздрави и успех на всички!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.