Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Калиевата солнови [re: yниKaлнa]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано11.01.08 16:44



ми не бе, аз се заядох, но учтиво, мисълта ми беше , че и прекален светец и Богу не е драг, ако ме разбирате

Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!


Тема Re: Калиевата солнови [re: Изyмeн]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано11.01.08 16:45



мнооо го харесваМ ТОЯ ИЗУМЕН

, ИМА НЕРВИ ДА ОБЯСНЕВА, ТОВА КОЕТО АЗ НЯМАМ НЕРВИ

Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!

Тема Re: Калиевата солнови [re: Изyмeн]  
АвторFidgety (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 17:01



Изумен, от някъде си спомням, че май беше химик... Стана ми любопитно - какво е влиянието на дестилираната вода в организма? Действително не зная.. И вредно ли е да се пие дестилирана вода? И всъщност защо може да се пие?



Тема Re: Калиевата солнови [re: yниKaлнa]  
Автор shrinking2OO8 (трепач на кила)
Публикувано11.01.08 17:04



Уникална, успокой се. Излезе, че те нападаме, а не е така. Не се съмнявам в това, което казваш, че си отслабнала и си се чувствала добре. Това, което се опитват всички да ти подскажат, е че колкото и да не ти се вярва после си си върнала килограмите именно в резултат на това бързо отслабване. Голямото "плюскане", за което ти съобщаваш не е, защото си лаком, лош човек, а защото яко си разклатила баланаса на организма си и той почва да дава отклонения. Не искам да съм лош пророк, но много трудно ще свалиш пак, защото организмът ти се бори за всяко килце. Ако пък имаш много воля и гладуваш, може да отслабнеш, но ще прецакаш някой орган. Най-искрен и добронамерен съвет, намери малко време да почетеш за здравословни начини на отслабване, дай си време. Не е задължително да вярваш на всеки във форума, но ако чуеш противоположно на твоето вярване, почети малко по въпроса и ако останеш на същото мнение ок, но може и да си промениш гледната точка.



Начално тегло: 95.8 ~ Текущо тегло: 73.1 ~ Цел: 62.7

Тема Re: Калиевата солнови [re: Fidgety]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано11.01.08 17:12



Не вредно, ако не се приема само тя.........дестилацията се получава при изпарени и след това кондензация.....това е съвсем чиста вода, бедна е май на минерали и соли.......тъй де изумен верно да се намеси, че и на мен не ми е много ясно..........купувам си я аз от аптеката, малко е гадна ама си я пия по 4-5 дена в месеца.......правя си плодови дни плюс дестилирана вода, не ми е много ясно обаче какъв е точния и ефект



Чудя се и се мая, де ще му излезе края?!

Тема Re: Калиевата солнови [re: Tиkвичka]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано11.01.08 18:55



Ако някой не е разбрал - пошегувах се. Дестилираната вода е вредна и опасна.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Калиевата солнови [re: shrinking2OO8]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.01.08 19:36



Виж сега. Аз напълнях до 96 кг точно от абсолютна лакомия. Просто година и половина приблизително живеех в стрес, нямах кой-знае какви утехи освен плюскането-в пълния смисъл на тази грозна дума. И в един момент си дадох сметка, че трябва да взема мерки. Видях с очите си хора, които не само бяха отслабнали драстично, но и бяха променили телосложението си - просто като че ли някой ги беше изваял. Попитах къде, отидох, започнах, бях доста стриктна и отслабнах тези 24 кг за теза 5 месеца. Но 3 месеца след това ядох прилично и качих само 3-4 кг. Не ми представляваше трудност да ям нормално, нито организмът ми ме караше да плюскам.

Накара ме ПРЕДИШНАТА МИ лакомия. Просто в един момент се върнах на предишния си начин на ядене - ПРЕДИ ДИЕТАТА И МАСАЖИТЕ. НЕ Е ОРГАНИЗМЪТ МИ, който ме караше да ям, а лошите навици - да ям винаги, когато гледам ТВ, и да гледам ТВ винаги, когато ям (това е ГАРАНЦИЯ, че ще изядеш поне 4 пъти повече от нормалното), да не пропускам нищо мазно или сладко, което ми се яде, В НЕОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧЕСТВА. Изяждяли ли сте шоколад 400 грама наведнъж, с някой хубав филм? И то неведнъж? И то - след обилна вечеря? Това са все едно 4 кутии шоколадови бонбони или 4 нормални шоколада...

Ако ти правя тези изповеди, то е защото си добър човек и от благодарност, че ми обърна толкова внимание. И за да ти обясня, че И КОЙТО НЕ Е ПРАВИЛ ДИЕТА И ЯДЕ КАТО МЕН - ЩЕ СЕ ОСВИНИ ТОЧНО КОЛКОТО МЕН. Не диетата ми е виновна, а слабата ми воля.

И още - аз повярвах на тези, които спазват френската диета. Отворена съм към всякакви начини за отслабване, както виждаш - опитвам се да НЕ ПОВТОРЯ онази диета, защото подозирах, че организмът ми е свикнал вече с нея и трудно ще се поддаде. НО НЯМА НИКАКЪВ ЕФЕКТ. Точно заради това се осмелявам да ви предложа и моята диета и да се опитам да си обясня защо новата не ми действа.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: До Уникалнанови [re: yниKaлнa]  
Авторcмexopaнa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 14:18



Уникална,ако не те затруднява би ли споделила координатите на диетоложката в Люлин лАз живея в същия квартал и би ми било много удобно да я посещавамлАз страдам от същия проблем-постоянен стрес и качени много килограми от които трябва да се отървалСпазвала съм диетите на доцент Байкова и имах отлични резултати,но след това отново нашишевях и ми е неудобно да и се покажа,а и ми е неудобно новото и работно място .Сега от 3л01 спазвам НВД и съм свалила 1.900-не ми коства усилия,но ако карам с такова темпо незнам дали ще придобия по приличен вид до лятото.



Тема Re: До Уникалнанови [re: cмexopaнa]  
Автор shrinking2OO8 (трепач на кила)
Публикувано12.01.08 15:37



Момичета, ако мислите, че стреса е причина за напълняване, защо не се опитате да решите този проблем, преди да отидете при диетоложките. Винаги има начин човерк да релаксира, да намери малко душевно равновесие, да се хареса дебел, ако трябва; да намери другар, който да го подкрепя докато се учи на нов здравословен начин на живот. Освен това много голямо значение отдавате на храната, а много малко на спорта. Някак си е по-лесно да се намали храната, много по-трудно е да обуваш маратонките всеки ден, но и много по-ефикасно. Знам, че е лесно да се каже, трудно да се направи, но може да опитате. Освен това от собствен опит мога да кажа, че не е важно да направите радикални промени в храненето и спорта, може да са малки, но супер редовни, ежедневни. Желя успех от все сърце, но съм малко ядосана на новата вълна кръвопийци диетолози, такава отвръщаваща комерсиалност



Начално тегло: 95.8 ~ Текущо тегло: 73.1 ~ Цел: 62.7

Тема Re: До Уникалнанови [re: shrinking2OO8]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.01.08 15:51



Леле, как приятно звучиш.... И здравословно, и полезно... Всички знаем, че си права. Но тези, които пишем тук, поне аз, НЕ ОБИЧАМЕ ДА СЕ ДВИЖИМ И ДА СПОРТУВАМЕ, И ОБИЧАМЕ ДА СИ ПОХАПВАМЕ. Това е положението. Никой не може да избяга от себе си..

Не съм горда с това, което пиша, но го приемам като свършен факт.

"Винаги има поне още една гледна точка..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.