Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Poce*28]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано18.01.08 20:37



:) Това с пристрастяването е много вярно, аз поне по няколко пъти влизам и гледам някои, дали е писал, какво става с вас, кои колко е свалил, има ли някакви проблеми. И естествено аз да се оплача, похваля и да споделя, как вървят нещата. Много е полезно, защото като знаеш, че има хора, които те "следят" и които те подкрепят е много мотивиращо да се справяш с нещата.

Много благодаря на всички ви за помощта и подкрепата.

Лека и спокойна вечер



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: daxa]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано18.01.08 21:28



Между другото има ли значение, каква е изварата? Защото съм виждала обезмаслена извара, но много рядко се среща и си купувам, каквато намеря - например на Жоси, Маджаров или на Пършевица. Жосито и Пършевица имат около 60 калории на 100 гр, а Маджарова около 85, та не знам, дали всичките стават. Вие, каква ядете и има ли значение всъщност марката?

Лека вечер



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: daxa]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано18.01.08 23:02



Извара хапвам на Маджаров и "СТАРС"-мн е вкусна на Старс-от Пикадили съм я намирала само, в голям пакет от ок.500гр. Иначе и на МЕРОНЕ съм яла малките "бомбички". Не съм обръщала внимание на мазнините честно казано...Май не са мн мазни, а и по-сухо от това,незнам накъде още


.............
Аз обаче упорито наблягам на Изварата и Културата... месо или риба,пилешки дробчета-веднъж дневно, другото -мляко и извара Нз дали е правилно че наблягам на млечните. Но... те са ми на "сърце"
Иначе днес 2 колежки ми казаха че съм отслабнала доста...ИеЙЙЙЙйййй



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: tarantulka]  
Автор Dorchester ()
Публикувано19.01.08 08:27



Mirmingi, на Дюкан почнах в края на юли '07, втора фаза до 24 ноември и сега трета. Но сега правя Протеинови дни, че на Нова година се отпуснах и сега наваксвам. Килата от 73 до 59 с Дюкан, а преди това от април (77 кила) правех НВД.

Дакса, една ч.л. какао е позволена, направи си някакъв какаов крем с прясно мляко и ще си припомниш шоколада. Иначе, купешките кИфтаци стават, ама е по-добре да се избягват, ясно е. За изварата - не гледай калории. Просто не трябва да е кашкавалена и туйто. Муаш колкото ти душа сака.

Роси, телешкото е супер! Добре си се усетила за метър. Мен тъй ме е яд, че не съм се мерила и нямам представа колко съм смъкнала в сантиметри.

Тарантулка, ей тъй е най-гот, като те поФали някой и после Фъркаш.

Да напомня още нещо. Най-, ама най- хубавото хапване е РИБАТА. Не я забравяйте, много засища а дава страхотно бързи резултати. Не я пропускайте!

Хайде наздраве с една водичка.





Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Dorchester]  
Автор jakys (непознат)
Публикувано19.01.08 08:51



Здравейте момичета,
Пожелавам успех на всички хванали се на хорото.


Аз както съм споделяла съм в трета фаза от Коледа насам и задържам теглото в рамките на + - 1кг. НО се сдобих с подпухнали торбички под очите и това доста ме притеснява. Изследвах си урината но няма нищо съмнително-може да е нещо хормонално или временно - незнам. Някой да има такива наблюдения за себе си?


Редактирано от jakys на 19.01.08 08:52.



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: jakys]  
Автор Dorchester ()
Публикувано19.01.08 08:57



Да, аз. Обясних си го с добавената сол и алкохол

Сега съм си добре, обаче.
Ти хапваш ли по-солено сега?



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Dorchester]  
Авторjakys (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 09:44



може и от солта да е ,но не съм прекалявала.А и алкохол не пия хич.
Сега ще си правя някакви компреси известно време пък ще видя.





Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: jakys]  
Автор Dorchester ()
Публикувано19.01.08 09:57



Стискам палци бързо да премине.

Айде пак се сетих нещо да напомня.

Момичета, ако повече от 2 дни не можете да идете до голямото WC, трябва да се вземат мерки. Не само, че отслабването се забавя, това е по-малкият проблем. По-важното е, че в организма се задържат повече от нормалото разните му там токсини и вредни вещества! Нашият начин на хранене предразполага към запек, затова се заредете с някакви разхлабващи средства. Мое лично мнение е, че трябва да се редуват за да се избегне привикване. По-горе стана дума за парафина, но освен него има чайове, билкови таблетки и др.

Не подценявайте г. нужда! Ако пък говорим за отслабването - ако не ходим редовно, в прав текст - храната се задържа по-дълго в тялото ни и извличаме ВСИЧКО. По-добре е да си излезе, без да е усвоена напълно.

Редактирано от Dorchester на 19.01.08 09:58.



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Dorchester]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано19.01.08 10:28



Уф много ме зарадва тази новина за изварата, че аз едно притеснение като ме налегна, в магазина 10 минути се тутках докато реша, каква извара да взема. Много благодаря за изяснението, сега вече мога наистина да мушкам на спокойствие, че съм и в сесия и имам нужда от нещо като десерт иначе съвсем ще изперкам :)
За кюфтета ми беше ясно, но вчера беше кризисен момент и трябваха отчаяни мерки и наистина ми помогнаха да устискам и да не се проваля. Налапах се с кюфтета така че нищо да не ми се яде повече :)
Колкото до WC-то има един такъв момент и при мен. Ако може някои да ми препоръча някое изпитано лекарство, защото аз пробвах с едни таблетки Natural Senna май се казваха и ефекта беше нулев. А парафиновото нещо малко ме плаши и май не съм много склонна да го опитвам, та ми трябва нещо друго подходящо.
jakys това с подпухването и на мен ми е проблем, може би тялото твърде е привикнало към повече протеин и по-малко други неща и затова се получава това подпухване. А може от недоспиване да се е получило например. А само очите ли подпухват или и други части на тялото, защото при мен подпухват ръцете и особено едото ми стъпало, с което ототдавна имам проблеми, а с диетата се оправя.
tarantulka браво за успеха ти и овации от мен за новия ти външен вид, много се радвам, когато някои получи заслужени похвали за труда си, защото за някои хора отслабването не е нещо, което заслужава похвала и това доста ме дразни. Още веднъж голямо браво и от мен.

Това е за сега аз заминавам да уча, но ще поглеждам на сам и през деня.

Лек и усмихнат



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: daxa]  
Автор Pocи*28 (нежна)
Публикувано19.01.08 12:00



И аз имам запек

като започнах диетата не бях ходила 4 дни сега пия едни разхлабващи Лаксес се казват- вечер по едно или две , кой както прецени. Вчера си купих и един зелен чай Сание , не знам дали ще има ефект...но определено ми е проблем това
Сега обече се сетих ,че съм взимала кашкавалена извара , но повече няма да понварям




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.