Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: ***]  
Автор radi4ka_me ()
Публикувано13.12.07 14:28



Привет на всички в новата(стара)тема.....
Аз пак не разбрах

..някъде прочетох, че във втора фаза зеленчуците се консумират само в сурово състояние-Вярно ли е?..дано да не е

Успех на всички.......Добре че сте Вие..иначе до сега да съм се отказала 1000 пъти...Благодаря отново



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: radi4ka_me]  
Авторjakys (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 14:59



Mоже, варени, печени ,задушени, на скара ,на пара,бланширани,но без мазнина!





Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: jakys]  
Автор Dorchester ()
Публикувано13.12.07 17:07



Най-големият плюс за зимата е, че може и консервирани зеленчуци! Само да не съдържа косервата захар (като мариновани краставички или мариновани гъби). Но ако са кисели краставички - може. Гъбки също, буркан зелен боб или домати.
Зеленият боб ми е голяма мания (купувам буркани от магазина). Счуквам чесън със сол, нарязвам боба на хапки, клъц половин връзка копър, оцет на вкус и.... елате ме вижте, един буркан не ми стига!



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: Dorchester]  
Автор karmen (optimist)
Публикувано13.12.07 22:06



Това с боба и аз го мога. Страхувах се, че прекалявам с цял буркан. Купувам си от "белия" зелен боб , дребния, с кръглите шушулки. ММММмного е вкусен. В камерата съм заредила 2кутии от сирене (по 1кг) натъпкани с копър. 15 връзки копър съм нарязала там Слагам го на всичко.
Моят най-голям проблем са хлябът и баничките. Това най-много ми липсва. По този случей си направих палачинки от овесените трици, яйца, копър чесън и подправки. Направо си беше гала вечеря.
Да знае някой дали може да се намери някъде месо от кенгуру? По времето на купонната система имаше внос и съм купувала. Много е вкусно и съвсем постно. Ако и вие си измисляте някакви благинки споделяйте ги, че еднообразието е вредно за здравето.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: karmen]  
Автор radi4ka_me ()
Публикувано14.12.07 09:50



Привет,до в4ера съм свалила твърдо 5 кг..:) много се радвам...но знаете ли...до 4-ия ден ударна фаза не бях мръднала едва от 7-я до в4ера 10-я ден свалих най-много...явно метаболизма ми се раздвижва бавно....от днес почвам и зеленчуци,въпреки че не ми се почват още, а най ме радва околните като си похапват разни нещица, че не се дразня...дори не им обръщам внимание......
Ще пиша пак...надявам се до нова година да сваля поне още 3кг...4ао и лек и приятен ден!





Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: jakys]  
Автор lora_1 (дебеланка)
Публикувано14.12.07 21:11



Здравейте и от мен! Честита нова темичка на всички ентусиаски. Днес кантарчето показа 67,5. За двайсетина дни свалих 6,5 кг. Още 8 кг до перфектната фигура. Не ми е ясно дали ще продължа с килограмите надолу, а и май водата ми е малко.

http://lines.myjane.ru/rules/102426/weight/69/line.png[/img]


Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: lora_1]  
Автор radi4ka_me ()
Публикувано15.12.07 10:29



Lora_1 за 12 дена ударна фаза ли свали тези 6.5 кг.....:)......ако да продължавай на 2-ра не си тормози организма.....успех и пиши...също пий и витамини...





Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: radi4ka_me]  
Автор lora_1 (дебеланка)
Публикувано15.12.07 15:37



а няма ли да почна да качвам?

http://lines.myjane.ru/rules/102426/weight/69/line.png[/img]


Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: lora_1]  
Автор Dorchester ()
Публикувано15.12.07 15:52



Лора, да не би да искаш да кажеш, че не си включила още зеленчуците?
Нещо не си разбрала правилно режима. Ако човек толкова дълго кара само на протеини - със сигурност ще си докара някаква болест! До 10 дни е ударната фаза, втора фаза започва с включване на зеленчуци, а след примерно пет дни отнов се изключват. Това го знаеш, предполагам. По време на дните със зеленчуци обикновено се задържа теглото, а след това на новите протеинови дни се смъква следващото кило (най-грубо казано). Умната, ей! Без витамини реботата е зле!



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2 [re: Dorchester]  
Авторlora_1 (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 16:46



май трябва да ги включвам зеленчуците

започнах да свиквам на пилешко и Култура




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.