Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: yниKaлнa]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 12:00



минус 2кг. за мен не е без резултат ...не знам за теб



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Pocи*28]  
Автор Dorchester ()
Публикувано12.01.08 12:25



Точно така, най-често след петия ден ударен няма какво повече да се очаква.

Течен парафин съм купувала от най-различни аптеки, винаги е имало.



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Pocи*28]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.01.08 16:43



За мен няма такъв.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: yниKaлнa]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 21:12



Днес си направих прословутите палачинки с овесени трици...ама то не се получиха точно палачинки,поразпаднаха се малко и позагооряха на тефлона без мазнина

но бяха вкусни.Има ли точна пропорция на продуктите? И колко да е гъста сместа за да се получи "като хората" аджаба мерсаж



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: tarantulka]  
АвторPocи*28 (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 18:51



Започвам втора фаза...и аз и приятеля ми не сме мръднали...да видим какво ще става от тук нататък


Ще Ви държа в течение
Иначе това е 7 ударни дни - 2 кг



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Pocи*28]  
Автор daxa (слънце в душата)
Публикувано13.01.08 20:22



И така правя своето величествено (меко казано) завръщане. Няма да обяснявам, защо и как, но спрях диетата, отпуснах му края и сега, както личи от линийката съм отново в стартова позиция.
Важното е обаче, че достигнах до някои изводи:
1. Основното в цялата история с диетите е, че наистина, ама имам предвид наистина трябва да променим не само телата си, но и начина си на мислене, а оттам и начина си на хранене. Иначе полза никаква, дори ако приемем, че отслабнем, успеем да преминем през фаза ІІІ и стигнем до крайната цел, то все пак ако се тъпчем като невидели 6 дни от седмицата, без да се движим и спортуваме, струва ми се, че просто нямаме шанс да поддържаме фигурата и по-важното тонуса си в желаното състояние.
2. Не трябва да приемаме диетата, която започваме, като изтезание или пък наказание, защото рано или късно това ни обрича на неуспех.
3. Трябва да го правим само и единствено за себе си и то, когато наистина сме осъзнали, че ни е потребно да го направим и имаме истинско желание и силна мотивация.
4. Не трябва да се предаваме, защото нищо прекрасно не е постигнато лесно.
5. Не трябва да омаловажаваме дори 1 грам или 1 милиметър, които сме свалили, защото, каквото и да разправят другите всеки 1 грам или 1 милиметър са свалени с усилие, което ги прави значими.
6. Дъвката е най-добрия ви приятел, ако сте свикнали в устата ви винаги да има нещо за дъвкане.



Тук прочетох по-горе, че 2 кг свалени не било никакъв резултат. Не ми се рови да видя, кой точно го е казал, обаче искам да кажа на съответната дама, че е в голяма заблуда и че ако за нея два килограма надолу са нищо, то е редно да си помисли добре и да си "преправи" мотивацията. Не го казвам с укор или пък за да обидя някого, но като знам, каква борба пада за свалянето на всеки килограм, а особено с последните 2-3 кг, то мисля че наистина е нужно да се разбере, че всеки грам има своето значение и своята стойност. Не може да очакваме, нещо което сме градили дълго време да си отиде просто ей така, само защото сме започнали да ядем само пилешко и обезмаслено мляко.

Така в събота започнах ударния етап с килца точно 58.7. Решила съм да не се меря до четвъртък сутрин, когато започва Втори Етап.

Това е от мен за сега. Пожелавам успех на всички и всеки ден свалени поне по 200 грама.

Лека и спокойна нощ



Слънчице в душата

Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: daxa]  
АвторDestiny (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 09:13



daxa, предполагам и другите потребители ще оценят твоя пост, но лично аз искам да ти кажа едно голямо "Благодаря!" за написаното. Права си за всяка думичка и е хубаво, че си отделила време и усилия да споделиш тези мисли с нас, защото сигурна съм всеки от нас често забравя тези важни неща и се съсредоточава само в едно "меню с ограничения".
Честно казано, последните дни и аз си дадох сметка за нещо, което ме караше да не се чувствам добре в диетата. Нямам проблеми с изкушения, количества храна и т.н. Просто усетих, че започнах да ставам роб на една схема за постоянно осигуряване на нужната храна. Казвам го, защото съм по цял ден на работа и трябва всяка вечер да си приготвям обяда за другия ден, което понякога е доста изнервящо.
Също така, вярно е че всеки грам е важен. Трябва наистина да осъзнаем какво даваме, какво рискуваме и от какво се отказваме в един хранителен режим и как ще оценим постигнатия резултат - дали като много или като нищо, защото от това зависи крайния ни успех.
;)



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Destiny]  
Автор Dorchester ()
Публикувано14.01.08 12:10



Daxa, Destiny





Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Dorchester]  
АвторDestiny (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 14:07



Момичета, аз също на свой ред имам един въпрос към Вас.
В момента съм на втория етап и има нещо, което леко ме притеснява. Изключително бледа съм през повечето време и някак си с много малко енергия. Усещам, че движенията ми са по-бавни и не съм много ентусиазирана за каквото и да е. Има ли и при Вас такъв ефект на отпадналост и какво препоръчвате? :)



Тема Re: отслабвам с диетата Дюкан 2нови [re: Destiny]  
Автор Dorchester ()
Публикувано14.01.08 14:50



Ядеш ли достатъчно?
Кръвнишкото налягане мерила ли си?

Редактирано от Dorchester на 14.01.08 14:50.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.