Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:49 31.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема колан Вибра Тон  
Автор HaдяИ ()
Публикувано04.12.07 15:10



Ползвал ли е някой от вас това "чудо"? От една страна много ми се ще да си го купя, защото тая надеждата да има някакъв ефект, но от друга страна не мога да се реша да си "хвърля" парите за него, защото май повечето толкова рекламирани чудеса се оказват капан за балъци.





Тема Re: колан Вибра Тоннови [re: HaдяИ]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано04.12.07 15:45



По-добре си вземи мъж - същата работа върши. Иначе тоя боклук, както и останалите за нищо не става.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: колан Вибра Тоннови [re: Изyмeн]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 09:48



аз го имам,не сьм забелязала особен ефект като ослабване или стягане,но за раздрусване го бива....



Тема Re: колан Вибра Тоннови [re: Изyмeн]  
Автор shrinking2OO8 (трепач на кила)
Публикувано08.12.07 02:04



За съжаление истината е, че не може да се отслабва локално. Почти всички имаме зони в тялото, в които трупаме повечко мазнини. Лошата новина е, че за да ги махнем от там, трябва да отслабнем цялостно. Има разни изследвания, които се опитват да доказват, че загряване на местата, където искаме да остслабваме може да доведе до успех, но те не са много всепризнати и дори да има нещо вярно, отслабването ще да е видимо незабележимо.

Начално тегло: 95.8, Тегло в момента: 77.8, Цел: 62.7


Тема Re: колан Вибра Тоннови [re: shrinking2OO8]  
Авторpey (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 19:15



Внимаваи от къде го взимаш. Купих го от WS teleshop и на 3 ят ден се развали,като го занесох не го подмениха.Оставих го за ремонт,не бях само аз.Казаха,че в момента дори нямат техник.Извода -100 лв.



Тема Re: колан Вибра Тоннови [re: pey]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 11:39



моят сьщо се развали,след направения ремонт пак не работи като в на4алото,спира и работи само на 1-2 степени,но така е с вси4ки стоки от ТВШоп




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.