Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 20.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Чувстваме се добре без излишните килограми!нови  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано02.11.07 08:20



Ето една нова тема за всички нас, които успешно се борихме с натрупаните килограми. Кои по-бавно, кои по-бързо, с малки отклонения и почти на ръба на отчаянието понякога, но въпреки всичко постигнали резултат. Лично бих искала да кажа, че за известно време се бях отклонила от целта, но отново вървя напред. Не ми се връща назад, просто се чувствам прекрасно в момента без онези излишни килограми. И така до крайната цел, т.е. още 4-5-6 кг надолу. "Колкото повече, толкова повече." Е, пожелавам ви успех в борбата с кг и в задържането. Доре, на теб специални поздрави. Мисля, че ти си една от малкото, които постигнаха през този период забележителен успех.
А за себе си да кажа: бях 86 кг, в момента - 74 кг, крайна цел 70.



Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми!нови [re: Milley]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано02.11.07 10:07



Здравейте и от мен-1.66 висока, бях 65кг, сега съм 53,крайна цел 49





Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми!нови [re: Milley]  
Авторxxxx (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 10:25



Не съм за тази тема, защото не си поставям никакви цели - когато започнах преди около 5 месеца бях 83 кг, сега съм 63, ръст 167, години над 50. Чуя ли за борба и аритметика ми настръхва косата. Ако си бях поставяла постигнатата до момента цел, щях да я сметна за налудничава и нереална - и нямаше да се захващам. Не го смятам - постигнатото - за забележителен успех, защото съм била достатъчно глупава да натрупам излишни килограми над с години поддържаните 65, а това си е забележителен неуспех, както и да го погледна.
Освен това тялото ми ще каже кои са оптималните мерки - и след като продължи отслабването след 65-те кг, значи има още какво да се желае.

А за самочувствието - без думи.



И успех на всички, но не в борбата, а в постигането на равновесие и оптимален външен вид за възрастта и природните дадености без мъки, очаяние, гладуване и самоизтезания. Без увреждане на здравето.

Хубава тема, поздравления!
Наистина.

Маята гледна точка не е нито провокация, нито забележка - казах аз как виждам нещата на моята пределна лелинска възраст.







Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми!нови [re: xxxx]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано02.11.07 10:48



Поздравления за теб, това е чудесно.
Да, наистина да постигнеш желаните кг е трудно, но още по-трудно е да ги задържиш и да не си позволяваш отново да ги натрупаш. Ето защо отслабването трябва да е с мярка. Да не се лишаваш напълно от всичко и да не ти се превръща във фикс-идея. А пък най-лесното е набързо да натрупаш отново кг. Ето защо е нужна промяна в начина на живот и хранене изобщо.



Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми!нови [re: Milley]  
Авторxxxx (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 11:21



Толкова точно си го казала, че нямам какво да допълня.
И твоето постижение е чудесно, поздравления!
хубав ден на всички.





Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми!нови [re: xxxx]  
Авторlillygeorgieva (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 11:39



Здравейте!Да се отчета и аз.Започнах преди половин година от 81 кг.при ръст 1.70.Сега съм 68 кг. и ги задържам вече 3 месеца.Чувствам се отлично!!!Аз също съм над 50 години.Сега моята цел е да не мръдна нагоре с килограмите.Оказва се лесно,след като си си променил начина на хранене и вече си свикнал с него!



Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми! [re: lillygeorgieva]  
Авторxxxx (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 12:56




Браво!
Замислих се за чувството.... ами, не може да се обясни, баналното е, че сякаш хвърляш с всеки килограм по годинка:), иначе - на моменти, особено когато ходя да бягам, имам някакво нереално чувство, че аз не съм аз:) Абе, все едно си карал издъхваща таратайка или тротинетка, а сега си с най-як мотор или спортна кола.




Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми! [re: xxxx]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано02.11.07 13:14



Ето ме и мен в темичката! Чудесна е!
Milley, поздравления за връщането в правия път



Как ще успея да задържа тези килограми, предстои да видим. Нямам намерение да изчезвам от клуб "Диети", тук ми е много хубаво и получих много помощ и подкрепа. Ще се отчитам как върви при мен.



Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми! [re: Dorchester]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано02.11.07 13:24



Доре, 17 кг!!! Браво!

Действително като че ли всеки свален килограм сваля по-малко сякаш от годините. Не че на нас с Дорето са ни много годините, де.

Обаче пък съм и с нова прическа и се чувствам много добре.



Тема Re: Чувстваме се добре без излишните килограми! [re: Milley]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 14:41



здравейте и от мене.
аз свалих 5-6 килца за последните месеци но пък си намалих доста мерките.
само че при мене нещата стоят по-различно и аз ще почна да трупам скоро:)
но това не ме притеснява.
пожелавм на всички успех и ще продължавам да ви следя и подкрепям






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.