Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:43 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Режимът на П. Дюкан -нови  
Авторпyфka (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 09:58



няколко попитки :
- сутрешното кафе без захар ли да се пие?
- 3 в 1 дали е допустимо?
- във връзка с първия етап (на ударните белтъчини) мога
ли да консумирам пуешко филе във вакуум опаковка?
- кое е най-обезмасленото българско кисело мляко
на пазара?
Извинявам се, ако някой преди мен е задавал същите въпроси.
Помогнете с мнения, опит и кураж. Започвам от днес и имам
да се преборя с 10 килограма.
Приятен и успешен ден на всички!





Тема Re: Режимът на П. Дюкан -нови [re: пyфka]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 10:40



Здравей Пуфка и добре дошла в дюканските редици !:-)))
За сутрешното кафе - можеш да сложиш подсладител и 3 в 1 има захар и не е подходящо, режима е безвъглехидрати
За млякото - за мен добро е Култура 0,1%, както и Верея 0,1%, а за прясното вземам My day .Придържаме се към 0,1 %
За пуешкото - ето какво правя аз, на Графа има една месарница в която се продава пуешко, смилат ми го и става кайма, която овкусявам с каквото ми душа иска, слагам и яйце.После на тефлона без мазнина, за по-добър ефект заливам с киселоизваренгорчичен сос:-))))))))))
А от пуешките си купувам филетата и едно пуешки деликатес на Браво.

Дано съм ти била от полза. Успех !





Тема Re: Режимът на П. Дюкан -нови [re: пyфka]  
Авторlillygeorgieva (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 12:07



Много добре си решила да се насочиш към диетата на Дюкан.Сега на въпросите ти:Кафето можеш да го пиеш с подсладител!!!Три в едно не е подходящо.Ако не можеш да го пиеш без мляко,ползвай мляко 0,1% масленост.Киселото мляко трябва да е пак 0,1%.Такива са Верея и Култура.Може да има и други марки,но аз не ги знам.Пуешко филе можеш да ядеш,но по-добре да не е пушено.Има много сол и консерванти.Порови се във форумите-особено в bgmamma има много написано за диетата.Желая ти успех!Ако още нещо не ти е ясно-питай!



Тема Re: Режимът на П. Дюкан -нови [re: Bobelina]  
Авторlillygeorgieva (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 12:14



Извинявай,Bobelina,че буквално те повторих!Първо отговорих,а после забелязах твоя отговор.Радвам се,че мислим еднакво.Ти колко килограма свали?



Тема Re: Режимът на П. Дюкан - [re: lillygeorgieva]  
АвторBobelina (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 12:46



Привет, lillygeorgieva!


Няма проблем, така Пуфка ще е сигурна , че казаното от мен е верно:-)
Днес ми е 14 ден, 7 ударни, 5 смесени, в момента отново чисти.
До тук 5,5 кг твърдо и бая обиколки, но аз ходя на процедури та ефекта на сваляне е гарантиран от 2 страни:-)
Имам въпросче, ти от колко време си на Дюкан и как се справяш с кръвната захар?



Тема Re: Режимът на П. Дюкан -нови [re: Bobelina]  
Авторlillygeorgieva (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 13:26



Здравей,отново Bobelina!Аз съм вече на 3 етап.Започнах през април,свалих 13 кг. и започнах 4 месечно задържане.Не рискувам да свалям повече,защото съм над 50 години и знаеш-първо се отразява на лицето.Чувствам се отлично,а този режим ми стана начин на хранене.Позволявам си вече почти всичко,но по малко.На моменти даже продължавам леко надолу.Нямам проблеми с кръвната захар.Вече хапвам ябълки,мандарини,а почнат ли грейпфрутите,ще мина на тях.По нова година сигурно ще наруша,но съм решила пак 1 месец да мина на пълна диета.През по голямата част от времето бях 5/2.Работните дни ги карах на протеинов режим,а почивните на смесен.Така ми беше най-удобно.Желая ти скоро да достигнеш желаните килограми!



Тема Re: Режимът на П. Дюкан -нови [re: пyфka]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано20.11.07 18:12



Само за тая диета не съм казал нищо лошо, причината явно е, че би трябвало да действа.

Кафе без захар. Препоръчвам подсладител кенди - аспартам.

3 в 1 едва ли. Сметаната за кафе обикновено съдържа мазнини и лактоза, но не винаги.

Може да се яде, но винаги прясното месо е за предпочитане.

При киселото мляко маслеността не е от особено значение. За съжаление огромната част от продуктите, които се продават за "кисело мляко" имат твърде малко общо с млякото. Най-добре е да си ядеш истинско кисело мляко - прави се от прясно мляко издоено от крава.

Най-важното е невидимо за очите.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.