Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Редуктил и аквасорснови  
Авторdebelanka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 17:02



Прежалих 110 лв и си купих редуктил. Обаче. Като му прочетох противопоказанията и се поуплаших. По принцип съм здрава и нямам сърдечни и т.н проблеми. Но много ме притеснява това със синтеза на серотонин. Пише че може да доведе до депресия, а аз имах подобен проблем преди 5-6 г.

Някой да го е пробвал и да сподели за страничните явления?

Чудя се също дали да си купя Лайтън-Ъп! СлимСтар на аквасорс. Щото съм пила от зелената енергия и наистина имаше ефект върху настроението.

Нещо и за него ако сте пробвали?
Иначе минах на диетата Скарсдейл, ама ми е много трудно а и не вярвам да сваля 8 кг за 2 седмици както обещават......

Поздрави!



Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: debelanka]  
Автор Garnier (отслабваща)
Публикувано16.01.06 18:18



8 кг. не са ли твърде много? Според мен заложи на диета (режим) + спорт. Аз съм начинаеща, но изчетох страшно много материал и доста често се отричат всички хапчета. Консултирай се с лекар за проблемът, който те притеснява и ако няма за какво да се опасяваш си изпии Редуктила.
В момента пия някакви зелени микроводорасли за стимулиране на имунната система...притъпявали и глада, но аз си ги взех заради първото.

Май не ти бях особено полезна, но поне се опитах!

Успех!


Аз искам, значи мога!


Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: debelanka]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано17.01.06 00:34



Твърдят, че Слим стар има ефект. Доколкото съм запозната е на билкова основа и оправя метаболизма. От там идвало и намаляването на килограмите.

Бях пуснала тема за да попитам какво мислите по въпроса, но още не съм стигнала до нея. Лични впечатления нямам защото не ми е необходимо. Исках да чуя мнение на ползуватели. Ставаше въпрос за мой приятел, който не си пада по диетите.

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: debelanka]  
Автор sess (непознат )
Публикувано17.01.06 12:54



И аз от няколко дни се замислям за Редуктила, но и мен ме притесняват противопоказанията и евентуалните странични ефекти.. като цяло съм здрава, нямам сърдечни или каквито и да е проблеми... единствено апетита ми е голем проблем... пробвала съм почти всичко.. Аквасорс, Хербалайф, Ксеникал... и сума евтини хапченца... но все така си поддържам 7-8 излишни кг. Диети стриктни не мога да пазя.. ограничавам се и се въздържам от много неща, но не минава и ден без да хапна нещо сладичко... имам чувство че съм пристрастена.. а пък не ми се иска да ходя на лекар заради този Редуктил... дайте съвет, моля..



Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: sess]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано22.01.06 04:20



А какво си ползвала от Аквасорс?

Там има една метаболитна програма. Имаш ли впечатления?

Живота е хубав, въпреки гадните му номера!!!!


Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: debelanka]  
Авторlilly (Нерегистриран)
Публикувано22.01.06 10:58



Моля те,кажи от къде го намери на тази цена? Аз търсих и ми го показаха за 154 лв -10 мг. Кажете някоя евтина аптека в София!



Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: lilly]  
Авторdebelanka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 16:05



Поръчах си го с връзки от позната аптекарка, която ми го взе от склада и ми го даде без да си вземе търговската отстъпка. Иначе търси по малките квартални аптеки за по-евтино. Престраших се и го пич 5ти ден и слава богу нищо ми няма. Наистина много притъпява глада. Ям по един път на ден и то много малко. Обаче доктора ми каза, че трябва да се пие най-малко 3 месеца за да има ефект. Не трябва да се взима от хора със сърдечни заболявания и щитовидни. Иначе може. Не е проблем. Ще ви информирам като го изпия дали има ефект.



Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: debelanka]  
АвторБибa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 16:47



Хей Дебеланке,
какво стана с Редуктила? Изпи ли го? Има ли ефект. Аз го пих преди време и отслабнах с около 8 кг, но тогава бях доста дебела. Сега ми трябва да сваля още само 3-4 и се чудя дали да не опитам отново, защото не мога да се преборя с апетита си.



Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: debelanka]  
Автор ledena luna (тъжна)
Публикувано13.03.06 21:49



аз съм пила шейка на аквасорс, исках да сваля 10 кг., пих го юни, до септември ги свалих без много усилия с малко движение и никаква захар и загирано, по време на приеме се чусвтвах добре, никакви депресии, не ти се яде сладко и според мен е вкусен, най-много ми доподна със сок от ябълка без захар. Днес си го поръчах пак. От свалените 10 върнах 2. не се сещам какво друго да кажа освен че цената му е доста по- ниска от таблетките. Все пак има и значение за какви килограми става дума.



Тема Re: Редуктил и аквасорснови [re: Бибa]  
Автордeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано15.03.06 12:25



Ами какво да ви кажа - изпих половината и свалих само 3 кила. Нещо ми се отрази гадно на съня. Взех да се събуждам в 4 сутринта и го спрях. ПОсле си купих "Златно чудо 14макс" и май съм свалила от него още 2 кила, но пък се чувствам супер. Ще го попия малко него и ще продължа с редуктила.
Ядосвам се че имам да свалям още 10тина кила а работата хич не става с темповете с които ми се иска. Ама пък си викам - поне не надебелявам. Всички разправят че зимата много трудно се сваляли кила......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.