Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 02.07.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: pomooo6tнови [re: lili]  
Авторбeббe (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 00:32



Здрасти:))
Много гадно за крака ти...Та значи аз самата съм на 16 и имам да свалям 5 килограма(много трудна работа с тея килограми)
Та значи като прочетох какво си писала напрово се смаях!!!Преди да започнеш да правиш диети трябва да знаеш все нещо за тях...най-малкото.Първо от анаболите се правят мускули,а и са невероятно вредни.Не ти вършат работа.Хапчета ,инжекции-това пълни простотии!Кичала си си килограмите за 3 месеца,така че ще ги свалиш доста бързо,ако тренираш и спазваш хранителен режим.Незнам по какво си падаш(аз лично съм луда по детската милка)обаче ако е калорично го разкарай от менюто си набързо!И започни да тренираш,доколкото ти позволява крака.Няма да ти казвам,че бързото и ефикасното ще ти се върне,защото аз самата съм фенка на бързите диети(да бе диети,по-скоро пълен глад,само дето почвам да припадам на 5-я ден.)Не го препоръчвам,аз си падам малко откачалка и прява глупости по принцип...Та предполагам ако се заемиш сериозно за около месец и половина ще си върхътУспех и пиши какво става
[





Тема Re: pomooo6tнови [re: fidgety]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 01:22



Не мога да се сдържа и ще кажа, че при пулс над 130 започват да се топят мускули...а при пулс до 130- мазнини.Така каза много умния ми инструктор във фитнес залата и честно, сега като го написах...май и аз съм умна колкото него





Тема Re: pomooo6tнови [re: fidgety]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано08.11.07 11:11



(всеки ден интензивно бягане или велоергометър с пулс над 130, по 1 час, напр.)
Пулсът е много относително понятие, не забравяйте че тя е спортист, а техния пулс не е като при нас любителите. Освен това дори и да успее да свали тези 22 кг., какъв ще бъде мускулния тонус и ще може ли да тренира и играе достатъчно ефективно, след един месец глад? Освен това при спортистите, някои лекарства за отслабване може да им повлияят на изследванията ( напр. за допинг или следене на някои параметри).



Тема Re: pomooo6tнови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано08.11.07 12:14



Мисля, че пропускаш нещо съществено: умишлено наблегнах няколко пъти на думата лекар и лекарска консултация.
Плюс това категорично не съм препоръчала глад, а ограничения в храната по отношение редукция на въглехидрати. Аз съм изключително против това да се гладува, даже отбелязах какво се случва с костите по този повод. Пулсът трябва да е съобразен най-вече с възрастта и здравословното състояние. И заговорих за пулс, за да маркирам кардио тренировките, защото не говорим просто за сваляне на килограми и отърваване от мазнини, а за бързо сваляне на килограми. А то се постига с кардио тренировки и по-стриктен хранителен режим. Под определен пулс се работи за стопяване на мазнини, но това не е кардио тренировка. Аз съм на 30 години, за мен кардио се счита при пулс над 130. Тя е наполовина на моята възраст и е спортист, което означава, че може да деяни и на по-големи натоварвания. Но за това си има лекари, които да се произнесат. Кардиото са тези упражнения, при които имаш интензивна двигателна дейност - бягане, упражнения с велоергометър, кростренажор, аеробика, кик бокс, тае бо и т.н.

La donna e mobile


Тема Re: pomooo6tнови [re: бeббe]  
Авторlili2 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 06:08



ami ograni4ix xranata i xodq na tae bo kakvo o6te da vklu4a? 4akam idei



Тема Re: pomooo6tнови [re: бeббe]  
Авторбeббe (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 13:07



Движи се колкото можеш повече-Върви,прави коремни преси и всичко,за което се сетиш.Само внимавай с крака(трябва да говориш с лекаря си,предполагам)

Аз ся карам велоергометъра си вкъщи,ама нещо много ми се яде и опустоших половин пакет бисквитки и една чиния ориз.Голям позор съм!



Тема Re: pomooo6tнови [re: lili]  
Автор Tиkвичka (чудя се)
Публикувано10.11.07 13:31



Вятър вее, сняг вали, а на Тедка и се спи.....И ЯДЕ






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.