Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 28.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема съвет за упорит запекнови  
Автор dami (новак)
Публикувано10.09.07 15:27



Слабеенето е хубаво нещо - от няколко месеца съм на плодове, зеленчуци, малко месо, нищо тестяно и сладко (освен плодовете). Резултатите са страхотни, но имам голям проблем - запек. По принцип витаги съм си го имала, но сега е по цяла седмица! Не ми помагат слабителните чайове, много бързо привиквам към тях. Така че давайте съвети за нещо по-ефикасно.



Тема Re: съвет за упорит запекнови [re: dami]  
Автор zaharno_momi4e (sladka)
Публикувано10.09.07 16:22



Всяка сутрин хапвай кисело мляко с овесени ядки или ленено семе и ще решиш проблема.





Тема Re: съвет за упорит запекнови [re: zaharno_momi4e]  
Автормилицa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 16:41



Овесени ядки с кисело мляко сутрин. Още - можеш да си вариш жито за закуска с настъргана ябълка.



Тема Re: съвет за упорит запекнови [re: милицa]  
Автор Tиkвичka ()
Публикувано10.09.07 19:37



фибри, фибри ... и многооо фибри -овесени ядки, смокини, пълнозърнести хлябове и чудесиии и тем подобни

За да разсмееш Бог, разкажи му за плановете си!!![

Редактирано от Tиkвичka на 10.09.07 19:37.



Тема Re: съвет за упорит запек [re: dami]  
Автор CHERRY (минаващ)
Публикувано16.09.07 08:09



Вода пиеш ли достатъчно?
Трябва да пиеш минимум 2-2,5л вода на ден, пожелателно е да е топла. Разни коли, газирани неща и "натурални" сокове по-добре ги забрави.

Опитай сутрин, на гладно да изпиваш по 2-3 чаши топла вода и след това да не ядеш в близките 2 часа или поне докато не отидеш до тоалетната.

Ако опиташ по правилата по-горе, пиши какво е станало. :) Хайде, успех! :) :)



Тема Re: съвет за упорит запек [re: CHERRY]  
Автор Tиkвичka ()
Публикувано16.09.07 11:11



абеее топла вода е гадно , ама що не опиташ с чай?Даже ако искаш виж кои билки действат разхлабително и пии от тях чай рано сутрин на гладно.Като спрях аз цигарите , имах известни подобни проблеми.Реших ги със закуска чай със смокини всяка сутрин , а по-късно добавих към закуската пълнозърнест хляб с масло и пак чай.



За да разсмееш Бог, разкажи му за плановете си!!![

Тема Re: съвет за упорит запекнови [re: dami]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 10:10



на мене напоследък ми помога чай от лайка.
преди това ми помагаше 1 чаша айрян



Тема Re: съвет за упорит запекнови [re: бъни]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано17.09.07 11:11



Както писах и в другата тема, препоръчвам за закуска да се хапне около 1 чаена чаша варено жито /сварено за около 15 мин./, смесено с настъргана ябълка, малко мед и малко орехи. Не знаете какъв ефект има при мен на другия ден. Прочиства стомаха страхотно и със сигурност няма да страдате от запек.



Тема Re: съвет за упорит запекнови [re: dami]  
Автор firrst (член)
Публикувано17.09.07 17:40



в комбинация с .




Тема Re: съвет за упорит запек [re: firrst]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано18.09.07 19:40



Така, и от мен един акъл - вместо овесени ядки, по-добре трици.

А за себе си открих и още една хватка: Салатите се подправят с парафиново олио (което си е течен вазелин) - продава се в аптеките. Като капнеш малко, веднъж дневно, на другата сутрин успехът е гарантиран!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.